Jump to content
IGNORED

FPL Premer Draft 2018/19


Recommended Posts

nema mi baraž mnogo smisla jer se porede timovi iz različitih draftova, nemaš objektivno merilo za odlučivanje kakvi su classic poeni u običnom fantaziju (neko ko je draftovao u draftu od 8 ima bitno bolje šanse da skupi više classic poena od nekoga ko je draftovao u draftu od 10). znači 2 gore, 2 dole bez baraža mislim da je bolje, ali to onako načelno, ko zna koliko ljudi će hteti da igra sl. sezone...

Link to comment
  • Replies 185
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ducca

    41

  • malkin

    25

  • John Coltrane

    23

  • Gylfi

    13

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mislim da su i lige i ispadanja i bodovanja izgubile svaki smisao kad svako leto smisljamo nova pravila i time nistimo postignute rezultate. Vratiti se, sto pre, na stari sistem papira i olovke :fantom:

Link to comment

Tu. Uskoro krece, nadam se da ne kasne bas svi?

 

 

Inace sto se tice sistema, jedina falinka je sto su neki od onih koji nisu izborili plasman u Premer odustali, ostali su shvatili da ne mogu da postignu zbog vremena i obaveza, ali cinjenica je je tih 10-12 najaktivnijih prosle sezone i samim tim najbolje plasiranih i dalje tu, ceo Premer se odazvao pa ne bih rekao da Draft ove godine gubi bilo sta na kvalitetu niti legitimitetu. Koga nema srecno mu bilo, a sad da se pokoljemo za krunu! Cheers lads.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...