Jump to content
IGNORED

FPL Premer Draft 2018/19


Recommended Posts

  • Replies 185
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ducca

    41

  • malkin

    25

  • John Coltrane

    23

  • Gylfi

    13

Top Posters In This Topic

Posted Images

Huh, bojim se da će 12 da bude previše. Ako se ekipa složi nemam ništa protiv, ako ne - Malkin i Copkillah će morati van. Svakako i dalje nije kasno za još jednu ligu...

Link to comment

Ako nas nema za 8+6 igramo 12, šteta da izbacujemo ljude.

Može li pick time limit da bude 90 kao i prošle sezone? Svakako 90% pikova ode za manje od 20-30 sekundi, al valja nekad premeriti tim i ponudu.

Link to comment

Pored ovih 12 tu je i Podsemaforska 20 koji bi sigurno igrao. Pantelija je jedini na pola. Sa njim je 14. total... Ne znam stvarno sta ciniti.

 

A da i San Epifanio je tu za popunu. Jos bar jedan i bio bi Brod aktiviran.

Edited by ducca
Link to comment

Juče sam s drugarima odradio draft, nas šestorica, brutalno su napucani timovi, svi preko sto meleona. Posle smo baljezgarili da bi bilo bolje da smo aktivirali dva ghost naloga da pokupe igrače po algoritmu da bude zanimljivije, ali smo ostavili kako jeste.

Sad u ovoj ćorsokak situaciji sa brojem igrača mi to deluje kao prihvatljiva opcija da dopunimo lige.

Link to comment

Ako vam znači ja bih verovatno mogao da se nacrtam oko 11 i odradim nešto onako napamet, bez spiska. Ali ne mogu da obećam ne znam kakvu aktivnost u toku sezone.

Link to comment
25 minutes ago, Gylfi Pleasure said:

Juče sam s drugarima odradio draft, nas šestorica, brutalno su napucani timovi, svi preko sto meleona. Posle smo baljezgarili da bi bilo bolje da smo aktivirali dva ghost naloga da pokupe igrače po algoritmu da bude zanimljivije, ali smo ostavili kako jeste.

Sad u ovoj ćorsokak situaciji sa brojem igrača mi to deluje kao prihvatljiva opcija da dopunimo lige.

 

ja igrao dve 4 na 4 lige prošle sezone i svakako mislim da bi bilo bolje da je bilo bar duplo više učesnika

Link to comment

Ček, 8 timova liga i bilo malo? Ili sam pogresno razumeo...

 

Ajde neka svakako neko od “nePremerovaca” brzinski kreira h2h draft ligu i da kod ovde, draft vcrs 23 ili 22 akp vam tako odgovara, pa mozda i pantelija ako bude pri wifi-ju do tad nabaca nesto u watchlist i udje u ligu. Ruxin ista prica. Mozda uspe da se nagura 8 timova do vcrs...

Edited by ducca
Link to comment

mogo bih ja da napravim draft brodtm, samo jel zna neko da li je moguće preneti uočlistu koju sam napravio kao prijavljen u premeru na tu novu ligu? da znam da li da prvo zapisujem uočlistu ili mogu samo da napravim ligu...

Link to comment

napravih sranje, kreirao novu ligu da probam watchlistu i stara obrisana. Prastajte. 

 

Uskoro novi kod za Premer

 

kod je: 364451-82997

 

Ostaje 23h termin meni odgovara i 22h pa javite ako treba da se menja.

 

Redosled je random kako sajt odredi

 

 

Edited by ducca
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...