Jump to content
IGNORED

FPL Premer Draft 2018/19


Recommended Posts

  • Replies 185
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ducca

    41

  • malkin

    25

  • John Coltrane

    23

  • Gylfi

    13

Top Posters In This Topic

Posted Images

20 hours ago, ducca said:

 

Ostani za sada, ako ne bude dovoljno ljudi igraš Premer, ako se zapljunu oni koji su izborili plasman moraćeš u Brod. Stay tunned...

 

Malkine ista priča

ok. upao u ligu da bih mogao da vidim draft board, izlazim ako budem višak.

Link to comment

Meni je internet ocajan na moru, a u petak rano ujutru krecem, nisam siguran da cu uspeti da draftujem. 

 

Ako vas bude falilo za ligu, pokusacu, u suprotnom cepajte bez mene.

Link to comment

Četvrtak u 23h. U ligi za sada 11 ljudi (ušli Čuvari, Aždaje nema, tu su i Malkin i Cop koji nisu izborili Premer). Pustiću Azdaji pm da znam šta je s njim.

 

Ako se ne varam svi su potvrdili da im sutra u 11 odgovara draft? 

 

Link to comment

ok je termin, a i ako nešto iskrsne tu je vočlista. 12 mi deluje kao preveliki broj. da možemo da nategnemo do 14 pa da budu dve lige 8+6, al ovako se bojim da neće valjati.

Link to comment

Па јавили смо се (ако сам ја добро скапирао ко је све ушао у лигу) још 189-, Сан Епифанио и ја. Тако да до 14, ако нису променили одлуку, можемо да дођемо.

Друга ствар је што је већ унапред још од прошле сезоне било одређено да по пет најбољих иду у Премер, па би сад било глупо да двојица пређу у Брод.

 

Link to comment
1 hour ago, Подсемафорска 20 said:

Па јавили смо се (ако сам ја добро скапирао ко је све ушао у лигу) још 189-, Сан Епифанио и ја. Тако да до 14, ако нису променили одлуку, можемо да дођемо.

Друга ствар је што је већ унапред још од прошле сезоне било одређено да по пет најбољих иду у Премер, па би сад било глупо да двојица пређу у Брод.

 

 

To zadnje je problem i nema sanse da neko izvisi za tzv Premer posle svih peripetija prosle sezone. Epifanio, ti, Malkin, Copkillah, eventualno Pantelia koji je neizvestan ali ako nista moze spakovati watchlistu za sutra ako ne uspe da stigne (ali ta druga liga nije jos ni kreirana) to je 5 jbg. Ne znam gde su nestali ljudi iz prosle sezone, makar da se jave da nece igrati no dobro. Kako se Azdaja do sada nije pojavio niti mi odgovorio na pm racunam da je i on out. U tom slucaju ce Malkin upasti kao 10. u Premer s obzirom da je igrao i prošle sezone i zapravo je prvi ispod crte u Azdajinoj ligi plus generalno best of the rest po poenima. Bilo bi do jaja da se nekim cudom pojavi jos ljudi sutra ali nisam optimista. 

 

Sto se redosleda tice mislim da nije moguce stelovanje tj odredjivanje istog, sajt sam randomizuje i to je sto je. Nemam nista protiv da proslosezonski rezultat odredi redosled ali ne znam kako to izvesti. Ako neko zna da je to moguce neka mi kaze kako. U Rules kazu da je random prvi krug.

Edited by ducca
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...