Jump to content
IGNORED

FPL Premer Draft 2018/19


Recommended Posts

  • Replies 185
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ducca

    41

  • malkin

    25

  • John Coltrane

    23

  • Gylfi

    13

Top Posters In This Topic

Posted Images

I ja igram. U principu moze cetvrtak u 22. Ako mi nesto uleti, uvek moze i sa telefona da se draftuje :D

 

EDIT: Corav sam...

Edited by adasevic
Link to comment

Meni nesto ne fercera ovo joinovanje u ligu... unesem kod, unesem ime tima, omiljni tim i strikliram da se slazem sa uslovima, a dugme join mi i dalje nedostupno... jel imao neko slican problem?

 

Inace u neku drugu H2H ligu sam usao pre par dana...

 

Da nije liga vac popunjena pa da zato nece?

Edited by adasevic
Link to comment
On 3.8.2018. at 16:56, copkillah said:

Ja ušao!

 

 

Ti beše igrao prošle sezone ili? Za sada za popunu Premera fale još Aždaja i Čuvari tradicije i ne bi bilo loše da sw jave da potvrde da igraju. Ekipa južnije od 5. mesta iz prošlogodišnje 2 lige plus eventualno novajlije se za sada ne oglašavaju na temi pa je postojanje Broda za sada više nego neizvesno. Vreme curi pa apelujem na sve koji žele igrati da se zapljunu pa da se organizuje i taj Brod. 

Link to comment
35 minutes ago, copkillah said:

Nisam igrao prošle godine, je l' nije trebalo da ulazim u Premer?

 

 

Ostani za sada, ako ne bude dovoljno ljudi igraš Premer, ako se zapljunu oni koji su izborili plasman moraćeš u Brod. Stay tunned...

 

Malkine ista priča

Link to comment
6 hours ago, malkin said:

ako vam bude trebalo da se neka od liga popuni do nekog zgodnog broja, ja bih mogao da uletim. ako ne, nikom ništa.

+1

Link to comment

prošle godine su bile 2 lige od po 10 timova...

ako nas i ove godine bude toliko, ne i više jer postaje previše besmisleno po pitanju transfera, možemo da se skrkamo svi u jednu ligu. šta mislite?

Link to comment

Nisam siguran da sam te razumeo, ako nas bude 20 ili ako nas bude 10? 

 

Inace do cetvrtka u podne se primaju prijave, tada pravimo presek. Za sada je 8 u Premeru koji su izborili plasman, cekaju se Azdaja i Čuvari tradicije da se pojave i prijave. Ostali ce biti rezerve do popune Premera. Za sada su Cop, Malkin i Podsemaforska izrazili želju da igraju, pa bi za neki minimum Broda trebalo bar još 3 čoveka. Gde su šta rade Pantelia, Prslin, San epifanio, Bogotac...? Cvrlle i Ruxin rekoše da se odjavljuju.

Link to comment

Naravno ako bude to to što se ljudi tiče upadamo svi u jednu ligu. Ja sam ostavio za svaki slučaj ligu do max 12 ekipa, mada nisam siguran na šta bi ličilo, i 10 je bilo povuci-potegni.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...