Jump to content
IGNORED

FPL Premer Draft 2018/19


Recommended Posts

Dakle da se otvori nova tema za draft, sklepah h2h Premer ligu i u nju su za sada pozvani prvih 5 iz prošlogodišnje 2 lige:

 

Gylfi

Adasevic

ducca

Luzeri

Azdaja

Coltrane

Čuvari tradicije

Poljanče (Svarog ako se ne varam)

Miljan

Aver...ovaaaaj Redoran 

 

E sad, ostaje da vidimo koliko ljudi u totalu planira igrati, da li će biti dovoljno za 2 lige ili ne (Premer sam stavio 8-12 ekipa pa da ostavimo neku fleksibilnost u zavisnosti od interesovanja). 

 

Načelno sam stavio četvrtak 10.08. u 22h kao termin drafta, što je takodje podložno promeni i predmet dogovora.

 

Aj da se zapljunemo ko je siguran i kad vam odgovara termin drafta pa da vidimo šta ćemo dalje.

 

Kod je: 140771-37072

Edited by ducca
Link to comment
  • Replies 185
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ducca

    41

  • malkin

    25

  • John Coltrane

    23

  • Gylfi

    13

Top Posters In This Topic

Posted Images

Igrao bih i ja, samo ne znam koji sam bio na tabeli prošle sezone. Tim mi se zove Liverpuldjani, na kraju sam završio oko sredine čini mi se, pa pretpostavljam da sam ja Miljan, sa ovog duccinog spiska :)

Link to comment
1 hour ago, 189- said:

desetog se vec igra

 

igrao bih i ja neku drugu ligu.

 

Tačno, 9. je u pitanju, u svakom slučaju predlog je četvrtak. Ako nekome ne bude odgovaralo dajte da vidimo šta može...

Link to comment

jebtese, mislio sam da iskuliram Draft ove sezone al sada sam skontao da sam u Prvoj ligi.

meni za Draft odgovara bilo koje veče sem srede (jer tad ja, kao i svaki PPP forumaš koji drži do sebe, sam na malom fudbalu).

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...