Jump to content
IGNORED

FK Partizan - Liga Evrope 2018/19.


BlackGeorge

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    175

  • kud u maglu Simoviću

    109

  • Ted

    106

  • mozzer

    57

Izrazio je želju da završi karijeru u FK Partizan, dojmilo ga je naše navijanje i uvek sportski nastrojeni domaćini kluba. 

 

Žena mu je izjavila da joj se veoma svidja Beograd I sam ambijent. 

 

Takođe je odlučio da uloži veći deo novca u 'internat', gde će da vodi talentovanu generaciju 2013 naravno sve zarad ove prelepe igre. 

 

Sale Ilić mu je prvi asistent. 

 

Razbicemo Arsenala, Kleo će biti fit za njih. 

Link to comment
9 minutes ago, Nikodije said:

Čemu služi ovaj topik? Svrsi ne služi još od 30.8. Doduše vi ste grobari, pa možda igrate neku zagrobnu evropu, ligu živih mrtvaca

Igrali smo danas protiv Vorske Poltave, pobedili smo 1:0 golom Djurdjevica iz penala u 15.minutu. Sledecu igramo na Jna protiv Arsenala :coffe:Imamo realne sanse da prezimimo, ko zna mozda se sastanemo u februaru ili jos bolje u martu.

Link to comment

Sastaćemo se već u nedelju na drugom najvećem stadionu na autokomandi. Budite dostojanstveni, ugasite topik do sledećeg juna i početka nove lige evrope

Edited by Nikodije
Link to comment
6 hours ago, Nikodije said:

Sastaćemo se već u nedelju na drugom najvećem stadionu na autokomandi. Budite dostojanstveni, ugasite topik do sledećeg juna i početka nove lige evrope

ciganska moderacija

:mad:

Link to comment

Hvala braco,  na iscrpnom izvestavanju od sinoc, bio sam na nekom izuzetnom putu pa ste mi vi bili oci,

interesuje me sta mislite da li ce moci  da se nabave karte u cetvrtak pred mec ili da ipak posaljem  ortaka po njih?

Link to comment

Nemoj bezveze da šaješ čoveka, izgleda da si zaboravio da Igramo pred praznim tribinama. Suspendovani smo zbog rasističkih transparenata koji su billi okačeni o ložu, upućenih našim igračima.

Link to comment

Očito nisi ispratio vesti do kraja, Podgorica je uložila žalbu pa se ne igra tamo već u Kosovskoj Mitrovici, pred praznim tribinama. Marko Đurić je već tvitovao da je dobio specijalnu dozvolu da bude na stadionu i izvodi "Aco Srbine" navijanje.

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...