Jump to content
IGNORED

FK Partizan - Liga Evrope 2018/19.


BlackGeorge

Recommended Posts

4 hours ago, holden kolfild said:

od bore zeljuga se uvek shishali, nesto kasnije, kod draganceta, gore 4, sa strane 2 ( u realnim mm, to je 10mm kose, i sa strane nesto zbog cega pomislim da se shisham)

 

secam se pre 10ak-15 godina, idem na to lapo shishanje, lapo smanjivanje zulufa, kad tamo zekin sin, vjetrovic marko, bjekovic stariji i voja radojevic. dragance capri sa bjekovicem preko ogledala, ovaj treba da putuje i zenta se letenja (ako se secam, zekin sin je pilot) i krece umiranje od od smeja, toliko da mi je dragance sjebo levi zuluf masinicom (mojim smejanjem).

 

Pretpostavljam da je Draganče zapravo Gagi?

 

Moj matori je gan ali je drug iz klupe sa Borom i Mocom Vukotićem, pa se tako i on decenijama šišao tamo i naravno vodio i mene od malih nogu. Uvek sam se radovao poseti jer je u radnji standardno čekala neka zanimljiva ekipa, a ako nisu bili tu Bora i Beba su uvek imali neku strava priču. To mi je jedna od lepših uspomena koju sam poneo iz Beograda na Bosfor.

 

Uzgred, da ne pametujem posle izgubljene bitke ali znao sam da svo ono loženje neće na dobro da izađe. Prekazi jeste šmeker ali se vidi da je podlegao klubaštvu dok je igrao za Galatu pa je samo doprineo potpuno neosnovanom potcenjivanju Bešiktaša. Ja taj tim gledam barem 10-15 puta godišnje na stadionu plus još toliko na TV, znam kakva je atmosfera na novom stadionu i koliko ti isluženi konji mogu da odigraju, pa čak i otaljaju na suvo iskustvo. Moglo se proći pored njih, nije da nije, ali trebalo je mnogo toga da se poklopi a nije se poklopilo skoro ništa osim jednog gola i par šansi u Beogradu. To bi možda bilo dovoljno za Trabzon ili Bursu, ali ne za Bešiktaš.

 

Javiću vam kako se uklopio Mali Đavo Ljaja a u međuvremenu možemo da pretvorimo ovaj topik u neki trajni bircuz za crnohumorno praćenje evropskih utakmica koje ćemo u narednim sezonama moći na prste da prebrojimo.

Link to comment
  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    175

  • kud u maglu Simoviću

    109

  • Ted

    106

  • mozzer

    57

12 hours ago, mozzer said:

Sve tacno. Zavoravio si da napises ZASTO je tako. Zato sto je iz FKP izneto 30m za vreme Djurica, plus 10-15 poslednje 2 godine samo i niko nije u zatvoru, a u Zvezdu npr upumpano oko 40m poslednjih 4-5 godina (nemam nista protiv ako je tretman slican prema svima). Eto, sada je tvoj post kompletniji.

Не било ти заповеђено да видиш колико је из Звезде изнето 1992-ге, па да на то зарачунаш инфлацију. Занима ме баш.

Link to comment
Не било ти заповеђено да видиш колико је из Звезде изнето 1992-ге, па да на то зарачунаш инфлацију. Занима ме баш.
Taman za Teleoptik i još pride. :fantom:
Link to comment
vodio se jedan, pa drugi rat. metak marka pa računaj
 
a frižidere i belu tehniku knjižili su u zadruzitmp

Е кад те видим овако тупаво циничног, скоро да ми није жао кроз шта пролазите. Скоро... јер грех је бре да не жалиш толико у горчину уваљану душу.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Link to comment
9 hours ago, porucnik vasic said:

Не било ти заповеђено да видиш колико је из Звезде изнето 1992-ге, па да на то зарачунаш инфлацију. Занима ме баш.

E bas o tome ti pricam

 Gradjanska svest. Ne postoji. 2018.godine.

 

Ali zato i postoji Partizan da malo popravi ovu napacenu drzavicu i ljude

 

U pravu su Ted i drugari - Opruga, avangarda i idemo dalje

 

Sretno u LS

 

Pozz

Edited by mozzer
Link to comment

ovde mozemo da ne priznamo rezultate kvalifikacija i da pratimo nase tekme u imaginarnoj LE, sa imaginarnim pojacanjima.

 

dakle, kakva nam je grupa? gde igramo prvu? da li ste zadovoljni dolascima Sulejmanija, Ivanova i Obradovica i povratkom Lea i Djurdjevica?

Link to comment

atraktivno al moze da se prodje. vidim da prvu igramo sa Poltavom u gostima. to mora da se dobije :)

cujem da je Dacic zvao Vucelu i rekao mu da je Psiho flipnuo totalno. trenutno je u ludari, crta Belzebuba po zidovima, pominje neke trube sa Jerihona i poje na nekom nepoznatom jeziku. elem, kaze nas Dacic da.se curak okrece 100%, Partizan je Srbija i tako to

 

nalozio je Bajatovicu da nam prebaci 20 miliona evra (10% njegovih mesecnih prihoda), tako da nam stize Kvarezma a i Rajkovic u odbranu.

Link to comment
19 hours ago, Redoran said:

 

Pretpostavljam da je Draganče zapravo Gagi?

 

da, gagi je dragance. veliki car. on se odvojio od bore i bebe, sad ima svoj frizeraj u kursulinoj, a b&b su zatvorili/izdali berbernicu u katanicevoj.

kod gagija nova sezona, novi fkp kalendar. moj mali podsetnik da sam ziv i koliko je sati.

Link to comment
47 minutes ago, Ted said:

atraktivno al moze da se prodje. vidim da prvu igramo sa Poltavom u gostima. to mora da se dobije :)

cujem da je Dacic zvao Vucelu i rekao mu da je Psiho flipnuo totalno. trenutno je u ludari, crta Belzebuba po zidovima, pominje neke trube sa Jerihona i poje na nekom nepoznatom jeziku. elem, kaze nas Dacic da.se curak okrece 100%, Partizan je Srbija i tako to

 

nalozio je Bajatovicu da nam prebaci 20 miliona evra (10% njegovih mesecnih prihoda), tako da nam stize Kvarezma a i Rajkovic u odbranu.

20.septembra u Ukrajini. Nisu nimalo naivni. Bice težko bice 0:1

  

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...