Jump to content
IGNORED

FK Partizan - Liga Evrope 2018/19.


BlackGeorge

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    175

  • kud u maglu Simoviću

    109

  • Ted

    106

  • mozzer

    57

1 hour ago, BlackGeorge said:

Izvini ali apsolutno se ne slažem sa ovim što si napisao.

Pogotovo ovo neumesno spominjanje kličkova. Mi smo igrali egal sa njima u Beogradu.

Oni jesu bili i ostali jači ali je činjenica da je mirković za revanš podbacio i nije ih dobro pripremio, pogotovo psihološki.

Uostalom možeš ponovo pogledati par klipova na jutjubu gde se tačno vidi da smo bili egal sa njima u prvoj utakmici.

U revanšu je bio neki drugi Partizan.

Kukavički tim, poput đukićevog u Plzenu.

nema potrebe za izvinjenjem, nema obaveze da nam mišljenja budu saglasna po savkom pitanju

 

utakmicu u Beogradu sam gledao celu i znam da smo bili egal, ako ne i za nijansu bolji. tako je to izgledalo i nama spora. ali se iz toga ne bi mogao izvlačiti neki dalokosežan zaključak. svakako ne onaj da se radi o ekipama približnog kvaliteta. znaš i sam da je vrlo moguće u fudbalu da egal utakmicu odigraju ekipe različitog kvliteta. iz 1000 razloga, forma, motiv, sastavi ekipe, povrede, taktiziranje, nezainteresovanost za rezultat. kad smo igrali ligu šampiona igrali smo egal sa Portom, koji je kasnije valjda i osvojio LŠ, iz čega se ne bi mogao izvesti zaključak da smo tada bili jedan od najboljih klubova u Evropi ili da smo zamalo osvojili Ligu šampiona.

 

možda nam ne godi činjenica, ali valja je priznati, odnos snaga nas i turaka u ovom trenutku mnogo je približniji onom što smo videli u revanšu nego u prvoj utakmici. što znači ubedljiv poraz od protivnika koji nije u kopletnom sastavu i koji nije u otimalnoj formi. i pre bih rekao da je u revanšu bio drugi Bešiktaš nego Partizan. šansa da ih izbacimo bila je u tome da oni iz nekog razlog podbace i odigraju loše. nije tako bilo, a mi objektivno nemamo odgovor kada taj nivo kvaliteta odigra u skladu sa svojim mogućnostima.

Link to comment

@BlackGeorge & @Ted

falio kosara u revansu da bi bili egal :fantom:

salu na stranu, i ja sam imao isti utisak posle prvog meca, al' sam par puta onda odgledao onaj 2-3minutni hajlajt i onda skapirao da su oni imali dve 100%e sanse (oba suta zamalo pored stative), a mi, realno - nista. tako da je to pre bio rezultat nase nalozenosti prvim naznakama nekakve igre nakon havarije sa sabackim pajserom, do realnog stanja stvari na terenu. surovi reality check nas sacekao sinoc.

Link to comment

potpuno je bilo jasno svima, uključujući tu i upravu i sportskog direktora, da su naše šanse da igramo LE ove godine vezane za sreću na žrebu. tipa, da se nađemo nekako međ povlašćenima ili ako se ne nađemo da nam baš ne padne nešto tipa Sevilje ili Bešktaša. kad ono, palo.

 

sa druge strane, ako je neko, formirajući ovakvu grupu igrača i zadržavajući Đukića računao na plasman u LE kao realnost ili izvesnost, onda je taj neko - lud, glup, pijan, pod uticjem psihoaktivnih supstanci ili ga je zahvatio neki vid izopačenosti koji utiče na sposobnost realnog sagledavanja stvari.

Edited by Ted
Link to comment

Vama su Everton, Stojko i Tavamba drzali sve prosle godine. Kaze Prekazi da su ovi isluzeni konji, i u potpunosti se slazem. :D Samo je zaboravio sustinu, isluzen konj je jednom bio faca, iz ovog tima Partizana faca nece biti niko i nikad. Imate gomilu neuhranjenih igraca (Bambi, Jankovic, Suma) koji ne mogu duel da izdrze na nogama, Pantic i Kosovic su decaci, mw#51 ne vredi komentarisati. Onaj levi bek (necelavi Miletic) je skandalozan, jeste videli vi kakav je on penal napravio, samo sudiji bilo zao da sudi? :laugh: Nemate ni napad ni odbranu, vrlo kilavo i nedefinisano, ovi bi vam spakovali 8 da im je trebalo, i to nije izgledalo ni da igraju na maksimumu. Kod drugog gola 3 vasa igraca ne iskacu na ofsajd zamku lik je bio metar u onside-u na ivici sesnaesterca u polukontri, kao deca. Prvi i treci izgleda kao da ste namerno primili, potpuni raspad, Dinamo Minsk je izgledao angazovanije u namestenom porazu. :D 

Link to comment
2 hours ago, Plajvi said:

Vama su Everton, Stojko i Tavamba drzali sve prosle godine. Kaze Prekazi da su ovi isluzeni konji, i u potpunosti se slazem. :D Samo je zaboravio sustinu, isluzen konj je jednom bio faca, iz ovog tima Partizana faca nece biti niko i nikad. Imate gomilu neuhranjenih igraca (Bambi, Jankovic, Suma) koji ne mogu duel da izdrze na nogama, Pantic i Kosovic su decaci, mw#51 ne vredi komentarisati. Onaj levi bek (necelavi Miletic) je skandalozan, jeste videli vi kakav je on penal napravio, samo sudiji bilo zao da sudi? :laugh: Nemate ni napad ni odbranu, vrlo kilavo i nedefinisano, ovi bi vam spakovali 8 da im je trebalo, i to nije izgledalo ni da igraju na maksimumu. Kod drugog gola 3 vasa igraca ne iskacu na ofsajd zamku lik je bio metar u onside-u na ivici sesnaesterca u polukontri, kao deca. Prvi i treci izgleda kao da ste namerno primili, potpuni raspad, Dinamo Minsk je izgledao angazovanije u namestenom porazu. :D 

Sve tacno. Zavoravio si da napises ZASTO je tako. Zato sto je iz FKP izneto 30m za vreme Djurica, plus 10-15 poslednje 2 godine samo i niko nije u zatvoru, a u Zvezdu npr upumpano oko 40m poslednjih 4-5 godina (nemam nista protiv ako je tretman slican prema svima). Eto, sada je tvoj post kompletniji.

Link to comment
Just now, Plajvi said:

Polako, imao sam i ja tu divnu priliku da navijam za Gumu Bogdanovica, Slavka Perovica i drugare, klackalica je vecna i apsolutno apoliticna. :)

Pa u vreme dok si ti navijao za njih iznosene su pare iz FKP. Cist kriminal. I niko nije u zatvoru. I prica se da je Tole grobar. I Branko Ruzic ministar u ovoj tzv  Vladi. Bitange i protuve. Samo sto je ovo sada jedan novi nivo, nedostgnuto pinkovsko-julovsko-radikalsko apsolutno dno.... 

Link to comment

Neka ova tema ostane kao jedno mesto gde ćemo se okupljati da rasterećeno pričamo, družimo se, pobegnemo od sive svakodnevice... radosni da dočekujemo nove dane!
Jer šta je život nego najslađa raspolućena lubenica napadnuta od roja muva, jednog trenutka primamljivo osveženje koje nam pomaže da preguramo dan već sledećeg nas čeka zatrovana gnjila sudbina bez nade u slatku budućnost.

Link to comment

samo u tvojim snovima...

 

 

 

cenim da buljaka buljaka ima trenutni problem sto mladjani tarlac i eventualno mali trifa dolaze u kkp. sto je najsmesnije ne znamo da l su momci ganinini, ili su izabrali jsdp, neovisno od svojih oceva itd predaka.

 

inace, meni uvek zabavno da pricam o pocecima. deda bio groblje, pravi vojnik, pukovnik, cale je i dalje simpatizer (mada se 60ih treniralo sve u 16 u veslackom kp i uslo u repku jugoslavije).

 

kod bore zeljuga se uvek shishali, nesto kasnije, kod draganceta, gore 4, sa strane 2 ( u realnim mm, to je 10mm kose, i sa strane nesto zbog cega pomislim da se shisham)

 

secam se pre 10ak-15 godina, idem na to lapo shishanje, lapo smanjivanje zulufa, kad tamo zekin sin, vjetrovic marko, bjekovic stariji i voja radojevic. dragance capri sa bjekovicem preko ogledala, ovaj treba da putuje i zenta se letenja (ako se secam, zekin sin je pilot) i krece umiranje od od smeja, toliko da mi je dragance sjebo levi zuluf masinicom (mojim smejanjem).

 

btw, voja je najveci partizanovac koga poznajem licno. car ispravnog partera iz pionira i onaj jos jedan, koji se stalno drao 'veljooo' (dok je vesa petrovic igrap za kkp).

mislim da je on jedini navijac koji je dobio tehnicku od sudije (ljuca se pogubio, carski je bio pritisak, okrece se ka  partetru i - iskljucujuca tehnicka :laugh:)

 

 

Edited by holden kolfild
slovo
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...