Jump to content
IGNORED

FK Partizan - Liga Evrope 2018/19.


BlackGeorge

Recommended Posts

49 minutes ago, Mark Rothko said:

Biće zajebano u Danskoj, te vrućine i ta čuda...

 

Gledao sam drugo poluvreme AIK-Nordsjalend. Baš loš fudbal...rani gol Danaca uveo meč u dosadni ritam. Danci onako, da mi nismo u ovom raspad sistemu rekao bih da ih prolazimo. Ovako ne znam, teško. 

 

 

Brine me ovaj Rikardo.

Mnogo maši i sebičan je. Razlog sebičluka ima i u tome što mu naši očajni veznjaci ne daju loptu pa kada je nekako sam uzme idući po nju neće nikome da preda, dok ne zasere, probijajući se kroz trojicu ili nerezonski šutne iz loše pozicije. 

Ovaj Đukić nas je OPASNO ukanalio. Nemamo igru uopšte.

 

Link to comment
  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    175

  • kud u maglu Simoviću

    109

  • Ted

    106

  • mozzer

    57

mi smo sprdnja.

ovo je već druga godina da se nećemo boriti za titulu.

prošle sezone smo se dokopali proleća u evropi i to nas je prevarilo.

mi moramo svake sezone da se borimo za titulu i na osnovu toga da pravimo planove a ne da li ćemo proći neke jebene skandinavce u 58. pretkolu. 

već se borimo u avgustu za drugo mesto u našoj ligi. pa to nikad nije bilo!

Link to comment
25 minutes ago, BlackGeorge said:

 

Gledao sam drugo poluvreme AIK-Nordsjalend. Baš loš fudbal...rani gol Danaca uveo meč u dosadni ritam. Danci onako, da mi nismo u ovom raspad sistemu rekao bih da ih prolazimo. Ovako ne znam, teško. 

 

 

Brine me ovaj Rikardo.

Mnogo maši i sebičan je. Razlog sebičluka ima i u tome što mu naši očajni veznjaci ne daju loptu pa kada je nekako sam uzme idući po nju neće nikome da preda, dok ne zasere, probijajući se kroz trojicu ili nerezonski šutne iz loše pozicije. 

Ovaj Đukić nas je OPASNO ukanalio. Nemamo igru uopšte.

 

za baticu je to plitak potok

no sikiriki

Link to comment
44 minutes ago, BlackGeorge said:

 

Brine me ovaj Rikardo.

Mnogo maši i sebičan je. Razlog sebičluka ima i u tome što mu naši očajni veznjaci ne daju loptu pa kada je nekako sam uzme idući po nju neće nikome da preda, dok ne zasere, probijajući se kroz trojicu ili nerezonski šutne iz loše pozicije. 

Ovaj Đukić nas je OPASNO ukanalio. Nemamo igru uopšte.

 

Nastranu šalu na stranu, ko tu kome da stvori šansu? Janković je, odmah nakon gola, dobio loptu u kaznenom, oslobodio se igrača, ostao sam za šut i ubrzo izgubio loptu. Zašto? Pa ne zna da šutne desnom i morao je ponovo da prebacuje na levu. To je uradio u prvom meču kada je pokušao da iznudi penal. Suma, pak, verovatno ne koristi levu ni kada ide u kupatilo. Ivanović ne zna ništa, kao ni Zdjelar. Kosović... nevermind. Ima tu i solidne krivice trenera ali ovaj tim je izuzetno limitiran, bukvalno nijedan igrač ne pravi razliku.

Link to comment

Sve si u pravu.

Selekcija igrača nikad groznija. 

 

I onda se tu nađe neki pametnjaković da kenja nešto protiv one ekipe gde su glavni igrači Mocarela Mirosavljević i Macan Zajić. Za ove današnje su Barsa + Real.

Edited by BlackGeorge
Link to comment

U ovom "sistemu" Janković i Suma nikako ne mogu da igraju zajedno. Obojica su spori, dave loptu, nemaju kondicije za više od 60-65 minuta i ne mogu da igraju na krilu. Janković bi možda mogao da igra u sredini iza špic(ev)a jer imam kakvu-takvu sposobnost da uputi pas na stranu ili šutne nakon varke. Problem je u tome što bi u sredinu trebalo nekako da se uglave i Zdjelar, Pantić, Kosović, Smiljanić, Đerlek...

Link to comment

http://www.mozzartsport.com/fudbal/vesti/potencijalni-rivali-partizana-i-spartaka-maribor-pozeljan-sevilja-zenit-i-besiktas-za-izbegavanje/302393

 

POTENCIJALI RIVALI SRPSKIH KLUBOVA

Glazgov Rendžers - Maribor
Pjunik – Makabi Tel Aviv
Hajduk Split – FSCB
CSKA Sofija – Kopenhagen
Genk – Leh
Sevilja – Žalgiris
Trenčin – Fajenord
Jagjelonija – Gent
Bešiktaš – LASK
Dinamo Minsk – Zenit
Olimpijakos – Lucern
Zarja – Braga
Vitese – Bazel

 

Pa ni ovi favoriti nisu baš sigurni da će svi proći u 4. kolo. Recimo mečevi CSKA-Kopenhagen, Genk-Leh, Trenčin-Fejenord, Jagjelonija-Gent, Olimpijakos-Lucern, Vitese-Bazel će biti manje više neizvesni.

310a5f53fad6c94b6300bb009873397630a90309.jpg

Link to comment
2 hours ago, BlackGeorge said:

 

Gledao sam drugo poluvreme AIK-Nordsjalend. Baš loš fudbal...rani gol Danaca uveo meč u dosadni ritam. Danci onako, da mi nismo u ovom raspad sistemu rekao bih da ih prolazimo. Ovako ne znam, teško. 

 

 

Brine me ovaj Rikardo.

Mnogo maši i sebičan je. Razlog sebičluka ima i u tome što mu naši očajni veznjaci ne daju loptu pa kada je nekako sam uzme idući po nju neće nikome da preda, dok ne zasere, probijajući se kroz trojicu ili nerezonski šutne iz loše pozicije. 

Ovaj Đukić nas je OPASNO ukanalio. Nemamo igru uopšte.

 

 

Stvarno, odakle im ideja da uzimaju rikarda? Bolje da su uzeli nekoga iz, šta znam, spartaka. Ovaj je totalna divljina

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...