Jump to content
IGNORED

FK Partizan - Liga Evrope 2018/19.


BlackGeorge

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    175

  • kud u maglu Simoviću

    109

  • Ted

    106

  • mozzer

    57

Pa dobro sad, da je moglo bolje, moglo je sigurno, ali je moglo i gore, tako da je dobar zreb. AIK je trenutno prvi u ligi. Mislim da im je bitnija liga od Evrope. 

Golman im je gori od Kljajica, ako jos brani isti koji je prosle godine protiv Brage. 

Edited by El Patron
Link to comment
Pa dobro sad, da je moglo bolje, moglo je sigurno, ali je moglo i gore, tako da je dobar zreb. AIK je trenutno prvi u ligi. Mislim da im je bitnija liga od Evrope. 
Golman im je gori od Kljajica, ako jos brani isti koji je prosle godine protiv Brage. 
Od ovog skraćenog spiska protivnika svi su jači.

Sent from my KIW-L21 using Tapatalk

Link to comment

Nisam gledao nijedne ni druge, ali vidim da je AIK u boljoj formi,  trenutno prvi u ligi, imaju bolje igrace, ne znam na osnovu cega su po vama Danci zajebaniji

 

Koliko vidim Danci imaju izuzetno mlad tim, ovo mi deluje neverovatno, kao da je Teleoptik u pitanju

 

https://www.transfermarkt.com/fc-nordsjaelland/startseite/verein/2778

 

Ja licno navijam da prodju Danci, al da mi prvo prodjemo Trakai

 

Link to comment
15 hours ago, Godfrey said:

Samo se nadam da ce AIK tu proci dalje

Nordsjeland nas lagano izbacuje.

 

5 hours ago, Krampa said:

Treba moliti Boga za Nordsjælland. Žešća su kanta, pogotovo na strani. U Švedskoj je sezona već na pola tako da imaju relativno uigrane timove

 

Pa sad...šta da mislimo mi koji ne znamo nijednu ekipu?

Link to comment

Bolji je AIK na papiru od NI. Ali u svakom slučaju smo favoriti, ne treba ići nikad u krajnost. I prošle sezone smo bili kanta kod kuće al smo u Evropi igrali nešto. 

Link to comment



Ali u svakom slučaju smo favoriti


Videli smo tri utakmice. Mi više nismo favoriti ni u Surdulici. Nema energije, nema motiva, imam osećaj da se kaje svaki koji se zajebao da ostane.

Sent from my Moto G (5S) using Tapatalk

Link to comment

jedino da nismo favoriti protiv ekipe koja u litvanskom prvenstvu zauzima 4 mesto sa 21 bodom manje od suduve, koju su cigani lako isprašili sinoć

edit vidim da se odnosilo na dance ili švede, tu već može biti čupavo

:D

Edited by gone fishing
Link to comment

Pogledao sam bodovanje, UEFA je malo promenila za LE (za LS je nepromenjeno), sada se dobija kumulativno 1.0, 1.5, 2.0 i 2.5 poena za ucesce u 1., 2., 3. i 4.kolu kvalifikacija za LE... za ulazak u LE se dobija 3.0 bodova (do sada 2.0) pri cemu opet moraju ovi bodovi ponovo da se osvajaju u Grupi, ali je 3.0minimum ako se udje u Grupu...

 

Znaci FKP za ovu godinu ucescem u 2.kolu vec ima 1.5 bodova... ako prodjemo Trakai imacemo 2.0 (a za ovu godinu "branimo" 1.5 bodova iz Rasoviceve sezone)....

Link to comment

ništa to nama ne znači, značiće nekim manjim klubovima koji ne mogu da prođu kvalifikacije da budu nosioci u prva 2 kola kval.

- gledam sada u projektovanom playoff-u makabi nije među nosiocima iako je na 63 mestu na listi, kako 6 timova sa boljim koef. od njega i ne igraju ove sezone u evropi, znači da su praktično 58

- sve usled toga što je uefa max olakšala put šampiona do grupne faze le

- dobro i nesretnog mundijala zbog koga je pomeren start kvalifikacija

- tako da ako želimo da imamo osigurano mesto među nosiocima moramo svake godine igrati grupnu fazu a svake druge prezimeti u evropi :dry:

Link to comment

Tako je, bas tako. Da ne komentarisem ove Ceferinove brljotine (i njegovog tima) - btw cuo sam nezvanicno da ce ipak da zatvore LS za 2-3 godine, ali nije provereno - ali ako vec sve ovo znas jasno ti je da treba da pojacas tim, tj da ulozis jos 1-1.5M (apsolutno ne treba vise) da dobijes ozbiljne sanse da se plasiras u LE (osim ako izvuces Sevillu) i da napadnes titulu... umesto toga nakon zaradjenih 20 miliona kao finansijska kriza i slicne gluposti, u prvom kolu u Surdulici gde ovi ginu protiv FKP-a svaki put (i svaka im cast na tome) ti uvodis 3 juniora... pa dobro, cak ni ja nisam toliko lud....

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...