Jump to content
IGNORED

FK Partizan - Liga Evrope 2018/19.


BlackGeorge

Recommended Posts

Otvaram ipak ovu temu protiv uroka, jer smo većina nas skeptični da ćemo se uopšte plasirati u grupnu fazu jer nas u poslednjem 4. kolu očekuju većinom izuzetno teški protivnici (Sevilja, Zenit...). Prošli put smo stigli i do proleća, ove sezone bih se zadovoljio i grupnom fazom kao i većina Vas uostalom.

 

Prvo kolo kvalifikacija je uspešno prebrođeno protiv nejakog Rudara iz Pljevalja. U drugom kolu nas očekuje takođe ništa jača ekipa Trakai iz Litvanije.

 

 

NAPRED PARTIZAN !

 

 

 

Pa dokle stignemo....

 

Nadam se što dalje.

Edited by BlackGeorge
Link to comment
  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    175

  • kud u maglu Simoviću

    109

  • Ted

    106

  • mozzer

    57

Quote

mozzer said:

 

UEFA suzila grupe, moguci protivnici

 

1 Genk (BEL) v Fola Esch (LUX)
2 Braga (POR)
3 PAOK(GRE) v Basel(SUI)

4 Partizan (SRB) v Trakai (LTU)
5 Atalanta (ITA) v Sarajevo (BIH)
6 Zorya Luhansk (UKR)
7 Hapoel Haifa (ISR) v FH Hafnarfjördur (ISL)
8 Viitorul (ROU) v Vitesse (NED)
9 Shakhtyor Soligorsk (BLR) v Lech Poznań (POL)
10 Nordsjælland (DEN) v AIK (SWE)

 

Mada sa ovim timom nemamo sta da trazimo u 3.kolu protiv bilo koga. kakav Pantic kakav Zdjelar, potrebna su 2 ozbiljna, ozbiljna pojacanja. Bez toga nista. Vidim komentarisu kao hendikep povreda Ozegovica i Tosica - pa to je dobro za nas, Ozegovic ne bi smeo vise da igra, Tosic nije vise za ozbiljan fudbal, cisto vredjanje inteligencije.

 

Da. Na zalost sa ovom igrom i ovim nekvalitetnim timom bilo koga da izvučemo od 6. do 10. mesta ne d nismo favoriti već će biti izuzetno teško i proći.

 

Ali hajde da prvo vidimo kako ćemo proći sa tim Trakaijem. Mislio sam da ćemo ih lagano proći ali sad više nisam toliko siguran.

Link to comment

Po meni - bez hitnog pojacanja do 3.kola na poziciji organizatora igre (umesto Ivanovica npr) nemamo sta da trazimo. I ne samo to - nego ne zasluzujemo da prodjemo dalje. Sa Lazeticem (bio u strucnom stabu Tomica kod one bruke sa Bolicem ali evo vratio se, pa ko bre stoji iza tih ljudi), sa igracima kao sto je Ivanovic koji nisu za ozbiljan klub, sa Panticem kao organizatorom igre a ima kvalitet da ulazi sa klupe na 20-30min, sa ovim starijim igracima koji nesto divljaju (Stojke, Sale, Tosic itd) nemamo sta da trazimo. Jedno JAKO pojacanje ili nista.

 

Mislio sam da idem na Trakai ali necu. Necu da gledam Lazetica i Ivanovica. Ne treba mi tio. proci ce i ovo.

 

Inace - ili Grupa LE ili Titula. Ili SVI moraju da odu - SVI - cela Uprava i ceo Sportski sektor. Zasto ovako lose rade sa trsnaferima, zasto ne mogu da prodaju/ poklone nekome Jankovica, Ozegovica i Tosica, zasto nece ili ne mogu da dovedu jos jednog ozbiljnog igraca, zasto su dali naseg najboljeg igraca Mitrovica... ne znam....

Link to comment

Bogami kako si opleo po njima ušao si u fazu "No More Mr. Nice Guy". :)

Ako, i treba tako sa njima.

 

Sve se slažem što si rekao ali ima jedan preduslov - mora Đukić da ode. Ako ni zbog čega drugog onda zbog igre koja apsolutno ne postoji, zatim zbog non-stop guranja igrača na pozicije koje to nikada nisu igrali (juče je mali Đerlek igrao zadnjeg veznog :laugh: ) i najviše zbog toga što je totalna nedisciplina i javašluk u ekipi. Suma tokom meča lupa ćuške Ivanoviću ?!

Zar je toliko teško isplatiti čovekai poslati ga nazad u Valensiju? Da se upropasti sezona i klub zbog 300k evra?

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Kako li će upravi san na oči nakon mozzerove pretnje da neće gledati Trakai... i to su ljudi (ili barem nešto blizu tome), moraju i oni da odmore. Možda bi ipak trebalo revidirati ili ublažiti stav.

Link to comment
34 minutes ago, Goranz said:

Kako li će upravi san na oči nakon mozzerove pretnje da neće gledati Trakai... i to su ljudi (ili barem nešto blizu tome), moraju i oni da odmore. Možda bi ipak trebalo revidirati ili ublažiti stav.

:) Neka, i treba.

 

@Djordje

 

Slazem se za Djukica, to je potpuno jasno, ali to i dalje ne resava Lazetica u strucnom stabu (samo ako svi odu), igrace kao sto je Ivanovic, slab ukupni kvalitet tima i, moram jednostavno da pomenem - sto su izneli opet jedno 5-6 milki poslednej 2 godine i nece da dovedu kvalitetne igrace... dakle odlazak Djukica slazem se, ali to apsolutno nije dovoljno... ko ce da dodje da ove trenira bre... Pantic nema kvalitet za to sto se trazi od njega, ni Djerlek a ni Markovic... Zdjelar nekako jedva.,. Saleilic ulazi u igru nema smisla vise... Tosic bruka... ne znam zasto im to treba...

 

Ali uprkos svemu dobijamo hapoel Haifu u 3.kolu....

Link to comment
6 minutes ago, darkonet said:

PAOK - Bazel igraju kvalifikacije za CL, odakle oni u delu za EL

 

The final two participants will be those eliminated from the league path of the UEFA Champions League second qualifying round. The fixtures are as follows (ties conclude on 30 July/1 August):

PAOK (GRE) v Basel (SUI)
Ajax (NED) v Sturm Graz (AUT)

 

https://www.uefa.com/uefaeuropaleague/season=2019/draws/round=2000988/?iv=true

 

Ako sam dobro shvatio, ovi koji izgube ove dvomeče nastavljaju put kroz kvalifikacije Liga Evrope.

Link to comment

Zreb nam je naklonjen, jos kad bi Djukara prestao da mesa tim pred svaki mec i da dobijemo konacnih startnih 11 (bez svete kiksare i balvana ivanovica), pa mozda bi i plej of LE bio nadohvat ruke.

Link to comment

Da, sigurno nam šanse eksponencijalno rastu sklanjanjem na klupu njih dvojice. Dajte ljudi, koji vam je đavo? Jeste li vi uopšte gledali jučerašnju utakmicu ili ste samo pratili statistiku? Mi nemamo igru, mi nemamo NIŠTA i sa njima i bez njih. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...