Jump to content
IGNORED

Serie A 2018-2019


crtamOrasi

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • crtamOrasi

    335

  • MiddleClass

    188

  • goofs

    165

  • John Coltrane

    151

Top Posters In This Topic

Posted Images

Коки се огласио после Раниерија и рекао да је начин на који је клуб хендловао Де Росија скандалозан и да напушта Рому летос јер неће да има више ништа са овиме. Нек нам је са срећом да заменимо 27 голова и асистенција из његове две сезоне. Изгледа да ће и Џеко и Манолас са њим, јебали смо јежа, остаће само кршеви Гасперинију, јеботебоб.

Мислим да нисам никада био са мање оптимизма за ових 20+ година гледања овог срања. Малтене нема једне ваљане ствари у клубу тренутно.

Link to comment

"Ue, Zingaro" nije uopste neki pogrdan izraz i ne razumem Mihu. To mu dodje kao kod nas "De si, p...a ti m.....na". Dobro ako se ponavlja svaki put nije vise neki pozdrav, a kod starijih ljudi i jeste uvreda... al ipak nece da se biju sa svakim ko im to kaze. Vise to govori o njima nego ono sto pokusavaju da komuniciraju...

 

Inviato dal mio Redmi 4 utilizzando Tapatalk

 

 

 

 

Link to comment
10 minutes ago, crtamOrasi said:

Коки се огласио после Раниерија и рекао да је начин на који је клуб хендловао Де Росија скандалозан и да напушта Рому летос јер неће да има више ништа са овиме. Нек нам је са срећом да заменимо 27 голова и асистенција из његове две сезоне. Изгледа да ће и Џеко и Манолас са њим, јебали смо јежа, остаће само кршеви Гасперинију, јеботебоб.

Мислим да нисам никада био са мање оптимизма за ових 20+ година гледања овог срања. Малтене нема једне ваљане ствари у клубу тренутно.

 

Za Manolasa smo mi jedan od dva kluba koji se spominje.

Link to comment

Све је то да би се Нзонзи осећао као код куће. Блелбурн, Стоук, Рома... исти курац.

Link to comment

Иако смо одиграли крш утакмицу заслужили смо да учачкамо барем један у другом, имали смо милион некаквих шанси. Џеко нас је развалио данас, не знам да ли је имао један ваљан потез. Некад неће, јбг, прошлу смо добили незаслужено, данас је све ишло по злу.

 

Ако добијемо Парму идемо у квалификације за ЛЕ, требало би да то буде то. Да је Раниери овде од почетка рутински би пребацио 75 бодова, можда и целих 80. Јесте ружан његов фудбал, али је мало тога препуштено случају дефанзивно, предуго смо били разваљени са свију страна, сада бар не примамо голове ниоткуда. Да је Дабар само заменио Олсена Мирантеом тамо негде новембра кад је било јасно да је овај крш и он би се довукао до ЛШ, а како је Интер изгледао можда чак и са трећег места. Али је деген, јбг.

 

16 minutes ago, goofs said:

Roma :(

 

Milan sad zbog ovog iksa podjednako zavisi od Juventusa koliko i od Intera. Nema gore kombinacije.

 

Не разумем те, како би наша победа данас ишла Милану у корист? Имате х2х и у кругу и против нас и Аталанте појединачно, шта вам значи ово?

Link to comment

Cudna je situacija, ako Inter odigra dva iksa ulazi u krug sa Atalantom i Milanom, i u tom slucaju Milan visi kao peti. Medjutim ako se u krug ubaci i Roma sa istim brojem bodova, onda je Milan cetvrti. 

 

Sve uz podrazumevanje da Atalanta izgubi od Juventusa.

 

Dakle potrebna nam je ili pobeda Napolija ili pobeda Intera sutra, znajuci Ancelotija bice iks ko vrata.

Link to comment

Аха, није ми ни пало на памет да мислиш на круг од 4 екипе. Није било ни много реално да се деси, јбг, ја не знам да сам то икада видео. Колике су шансе да Интер одигра два ремија? Баш мизерне. Добиће Емполи у сваком случају, превелики је улог да их не би угазили.

Губи Аталанта сутра, ммњ, ако добијете Спал идете у ЛШ. Мислим да је то најреалнији исход.

Link to comment
24 minutes ago, MiddleClass said:

Dobar bod za Romu. :fantom:

 

Имамо још простора за калкулацију. Сад само треба да сви изгубе све и тресће се мушема опет :fantom:

Link to comment

SPAL, Djenova, Fiorentina, pa i ovo veceras su bile tekme koje je Ranijeri morao dobiti za 4. mesto. U svakom slucaju hvala mu za pobedu nad Juveom i srecan mu put.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...