Jump to content
IGNORED

Serie A 2018-2019


crtamOrasi

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • crtamOrasi

    335

  • MiddleClass

    188

  • goofs

    165

  • John Coltrane

    151

Top Posters In This Topic

Posted Images

2 hours ago, goofs said:

Glede Juventusa, poprilicno pucaju po savovima u i oko kluba, bar po pricama koje se vrte. Navodno je Alegri vec bivsi, pominje se Desamp kao zamena, bice i dosta promena u igrackom kadru, Dibala i Pjanic su na izlaznim vratima. Kao pojacanja se prica o Sancezu (lol) i Pogbi. 
Izgleda mi kao da posto-poto pokusavaju da izgrade ekipu oko Ronalda, a covek ima 34 godine. Slag na torti je Celzi koji im ga je suknuo time sto nece otkupiti debelog Higuaina, tako da su tu problematcni sa FFP strane.

Deluje da bi sledeca sezona mogla biti ta kada ce se slomiti Juventus.

 

Јуве и страх од ФФП-а, свашта, ако постоји клуб који је способан да изигра правила онда су то они. Продаће по два петлића Ђенои и Сасуолу за по 15 милиона, шестог голмана Сампи за 20, левог бека паркинсоничара Каљарију за 25 и ето пара за сваку могућу зајебанцију. Дебелог ће уваљати на неку позајмицу опет, има и превише умоболних клубова.

 

2 hours ago, gervasius twinkleminkleson said:

Inter [sa pojacanjima od 35 godina], Milan i Roma tradicionalno za ozbiljno shvatiti par mjeseci prije prvenstva, onda tradicionalno zavrse 10+ bodova iza neozbiljnog Napolija. 

 

Пјаф, први пут после барем 5 година имамо једнак број бодова и одмах нас сврставаш у исти кош, није фер.

Мада, ако не улете Арапи летос чека нас период у коме ЛШ нећемо видети ни на слици, резултати из преткодних сезона ће бити недостижни за нас.

Edited by crtamOrasi
Link to comment

Ne znam, meni se cini da je Interu potrebno mnogo vise. Odlazi im najbolji igrac, mozda bas u Juve, golman im je vec godinama u silaznoj putanji, bekovi upitnog kvaliteta, na sredini ima igraca koji valjaju, ali ima ih i dosta koji su stagnirali, ili su vec u godinama ili nisu sa disciplinom bas najbolji, Perisic vec 2 godine pokusava da ode... Sta znam, meni se cini da njima zapravo treba solidna kolicina igraca, plus novi trener, da bi se priblizili Napoliju, a kamoli Juventusu. Nije da nemaju kvalitetnih igraca, ali daleko mi je to od 'trener i 2 defanzivca'

Link to comment

Ja koliko sam gledao Inter, par sezona unazad, njima je odbrana najmanji problem (ili golman). I u CL su imali pristojnu kampanju, u ne bas lakoj grupi (Barsa, PSV, Tottenham), gde je napad bio prilicno mrljav. U prvenstvu cesto zabaguju protiv malih timova, koje Juve rutinski resava (bar dok ne stekne ogromnu prednost).

Link to comment
3 hours ago, gervasius twinkleminkleson said:

Ne znam, meni se cini da je Interu potrebno mnogo vise. Odlazi im najbolji igrac, mozda bas u Juve, golman im je vec godinama u silaznoj putanji, bekovi upitnog kvaliteta, na sredini ima igraca koji valjaju, ali ima ih i dosta koji su stagnirali, ili su vec u godinama ili nisu sa disciplinom bas najbolji, Perisic vec 2 godine pokusava da ode... Sta znam, meni se cini da njima zapravo treba solidna kolicina igraca, plus novi trener, da bi se priblizili Napoliju, a kamoli Juventusu. Nije da nemaju kvalitetnih igraca, ali daleko mi je to od 'trener i 2 defanzivca'

 

Знаш да су Контеови тимови Мека за нападаче који забијају 5-10 голова по сезони, и да оде Нара неће бити превелика штета.

Link to comment

Мислим да је то 99%, слично као када је Спалети изборио ЛШ са Удинезеом а ипак преузео нас на лето и играо ЛЕ у првој сезони. Наставља се тренд довођења тренера који ће бити кадри да лепо изложе робу, не оних који могу да одиграју на резултат. Мука ми је од Палоте више, понајмање због Гасперинија, наравно.

Link to comment

Potvrđen odlazak Allegrija.

 

Navodno je tražio da odu Dybala, Costa, Cancelo, Sandro i tako još par miliona igrača. :huh: Juventus, koliko god ogavan bio, ima nos za ispravne poslovne poteze i vjerovatno su ispravno procijenili da im je bolje pustiti Allegrija niz vodu nego sve te igrače.

Link to comment

Vrlo će biti zanimljivo sad kuda će Juventus, pominju se Poketino i...Konte :D

Poch ne verujem da ce igde iz Totenhema u skorije vreme, ali Konte...Konte je dosta sujetan i tvrdoglav, koliko znam nije se baš najbolje rastao od Juventusa prvi put, i uparivanje sa Marotom u Interu bi bio svojevrstan način da im ga šuknu nazad. S druge strane, čisto onako trenerski posmatrano izbor između Juventusa i Intera je no-brainer.

Link to comment

Juventus ima prilično staru ekipu, i generalno su na kraju nekog ciklusa, pa je i logično da ode Allegri, pogotovo što je imao nategnute odnose sa nekoliko igrača. 

 

Conte nije u dobrim odnosima sa upravom, tako da su veće šanse da ide u inter. Dovoljno su i dalje jači od konkurencije da mogu da priušte i neka veća tumbanja. Mada ako dovedu nekog Deschampsa, ko zna..  

Link to comment

Čitam da je Juve u kontaktu sa Sarrijem. Vrlo me zabavlja pomisao na to kako Sarri, koji nije mogao natjerati balavca Kepu da izađe prije penala protiv Cityja, pokušava nešto narediti Ronaldu.

Link to comment

Да, иначе постоји гомила тренера који би били ауторитет Роналду :D

Проблем са Саријем је што игра фудбал који Рубе није играо никада у историји, мада можда је и баш то оно што им треба сад, ко зна. У сваком случају би имали веће шансе са њим него са Контеом кад је ЛШ у питању.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...