Jump to content
IGNORED

Serie A 2018-2019


crtamOrasi

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • crtamOrasi

    335

  • MiddleClass

    188

  • goofs

    165

  • John Coltrane

    151

Top Posters In This Topic

Posted Images

Rekao je da zeli da igra finale i donese pobedu Laciju i eto. povredio se protiv Milana a danas se vratio. Bravo Sergej, jos 5 minuta

Inviato dal mio Redmi 4 utilizzando Tapatalk

Link to comment

Може ли Аталанта да Неверкузенује™ себе до краја, хоће ли Спалетара дупетом да затвори врата, ко су већи ретарди, ми или Гатузо, са колико промила ће Мацари у финиш, хоће ли бити поштене утакмице у наредна два кола?

Link to comment

Idealan scenario glede Intera - poraz u Napulju i da Macari choukuje u Empoliju, uz poraze Udinezea i Djenove. Onda Empoli grize za opstanak u poslednjem kolu. 

Naravno nista od toga, prvi koji ce da sjebe stvari je Anceloti, jbni covek nam nijednu uslugu nije ucinio ove sezone.

 

Glede Gatuza predvidjam sledeci scenario - poraz Atalante u Torinu nakon kojeg Milan ulazi u poslednje kolo sa mec loptom u svojim rukama, i masivno chokuje u SPALu, zavrsivsi sezonu na sestom mestu koje vodi u julsku sezonu kvalifikacija za EL. Mark my words.

Link to comment

Glede Juventusa, poprilicno pucaju po savovima u i oko kluba, bar po pricama koje se vrte. Navodno je Alegri vec bivsi, pominje se Desamp kao zamena, bice i dosta promena u igrackom kadru, Dibala i Pjanic su na izlaznim vratima. Kao pojacanja se prica o Sancezu (lol) i Pogbi. 
Izgleda mi kao da posto-poto pokusavaju da izgrade ekipu oko Ronalda, a covek ima 34 godine. Slag na torti je Celzi koji im ga je suknuo time sto nece otkupiti debelog Higuaina, tako da su tu problematcni sa FFP strane.

Deluje da bi sledeca sezona mogla biti ta kada ce se slomiti Juventus.

Link to comment
3 minutes ago, goofs said:

Glede Juventusa, poprilicno pucaju po savovima u i oko kluba, bar po pricama koje se vrte. Navodno je Alegri vec bivsi, pominje se Desamp kao zamena, bice i dosta promena u igrackom kadru, Dibala i Pjanic su na izlaznim vratima. Kao pojacanja se prica o Sancezu (lol) i Pogbi. 
Izgleda mi kao da posto-poto pokusavaju da izgrade ekipu oko Ronalda, a covek ima 34 godine. Slag na torti je Celzi koji im ga je suknuo time sto nece otkupiti debelog Higuaina, tako da su tu problematcni sa FFP strane.

Deluje da bi sledeca sezona mogla biti ta kada ce se slomiti Juventus.

 

Krenuli su u ovu sezonu kao the sezonu u kojoj uzimaju Ligu prvaka nakon što ih je dvaput zaredom sredio Ronaldo. Dovedu Ronalda, vrate Bonuccija, na papiru imaju najbolji tim u evropskim razmjerama još od 1998.godine...i onda dođe Ajaxovo obdanište i posere im se u ćeif usred Torina.

 

Priča o zamjeni Dybala-Sanchez je vjerovatno najveći :lol: momenat transfer-glasina unaprijed za čitav prozor™.

 

Doveli su već Ramseya koji je nakon potpisivanja predugovora sa Juventusom bio uvjerljivo najbolji igrač Arsenala tako da im sredina terena ne bi trebala biti problem. Chelsea im nije šuknuo za Higuaina nego je to posljedica postupka koji je vođen protiv Plavaca.

 

Ne znam samo kuda će Allegri (Milan?), ali u svakom slučaju, ako Inter uspije dovesti i Contea i Godina kako se spominjalo, mogli bi bar propisno zaprijetiti Juventusu.

Link to comment

Bogme, kako sam ja pročitao šuknuli su im ga, on je došao na pozajmicu sa opcijom (ne obavezom) kupovine, i sad pre neki dan je objavljeno da neće pokušavati kupnju, kao što će pokušati nešto da izmajmunišu sa Kovačićem i pored transfer bana.

Alegrija hoće valjda PSG, ne znam. Mislim da on ima poprilično jak CV i da će se brzo zbrinuti, takoreći bilo ko od evropskih velikana koji nema rešenog trenera na duže može ući u priču. 

 

^^ pa da, Inter sa Konteom, ako dobro odrade prelazni rok, ili Napoli ako, takođe, dobro odrade prelazni rok. Ostali su zeleni još uvek. Svejedno, ne bih imao ništa protiv, samo nek se igra zanimljiva liga i nek borba za titulu traje do poslednjih kola.

Link to comment

Inter [sa pojacanjima od 35 godina], Milan i Roma tradicionalno za ozbiljno shvatiti par mjeseci prije prvenstva, onda tradicionalno zavrse 10+ bodova iza neozbiljnog Napolija. 

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...