Jump to content
IGNORED

Serie A 2018-2019


crtamOrasi

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • crtamOrasi

    335

  • MiddleClass

    188

  • goofs

    165

  • John Coltrane

    151

Top Posters In This Topic

Posted Images

У овом крљаторском саставу ни не може боље. Ако преживимо до уласка Пастореа у другом добијамо ово. Пелегрини је кеса једна обична.

Link to comment

Sledece kolo Roma docekuje Juve.

A onda posle tog kola Juve-Atalanta.

Ali kako igra Roma nije bas obecavajuce.

Da je Torino dobio Juve, a mogao je, bili u trci za 4 mesto, sada teze ali imaju najlaksi raspored.

Link to comment

Колико сакатих играча имамо није ни чудо што нам се ово дешава. Заслужено Аталанта, шит смо и ми и Гатузо, ЛЕ нам је по мери.

Link to comment

Ма какав тренинг, немамо квалитета и то је то. Најспорија смо екипа у топ 5 лига, и са лоптом и без исте.

 

Не зову Ранијерија џаба Тинкерман. Прошле недеље му је средина радила као сат и он је за ову истумба наглавачке, да ме убијеш не знам зашто, вероватно не зна ни он. Пелегрини је срамотан, ми се као плашимо да му неко не активира клаузулу, а тога би требало да пољубимо у дупе ако се појави. Пасторе једини има грама мозга од свих наших везњака и ако је здрав, а сада јесте, треба да игра сваки минут иначе личимо на разбијену банду. Ми немамо другог играча који уме да гурне лопту између линија. Заниоло је ужасан по крилу, то је као да Фацио игра бека, толико смисла има. Нзонзи у Кристанте би пре цркли него да не одиграју у ширину, нула лопти унапред. Катастрофа. Монћи думре.

Link to comment
3 hours ago, levi said:

Duvan im je  valjda na pozajmici iz Sampdorije, ne znam da li imaju opciju da ga otkupe (pa preprodaju) ili se vraća tamo u svakom slučaju

 

Duvan je na pozajmici još sledeću sezonu, nakon toga imaju prava otkupa.

 

Atalanta već godinama igra sjajno, čerupali su ih redovno, eno im tri ponajbolja igrača trenutno u Milanu (ne igraju ni izbliza toliko dobro, ali to je do sistema).

Gašperinija bih voleo videti u Romi ili Milanu, onom koji ne uzme Kontea. Slabije ekipe ali dobri treneri, uz Napoli i Inter koji imaju bolje timove ali istrošene koučeve, mogla bi Serija A opet da bude trka upet.

Link to comment

И твој и мој клуб су се баш потрудили у саботирању самих себе ове сезоне, нико нам није крив. Том организацијом управљају мумифицирани кретени али ако негодујеш због црвеног картона онда су 3 утакмице сасвим примерена казна. Није он започео, ту се слажем.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...