Jump to content
IGNORED

Serie A 2018-2019


crtamOrasi

Recommended Posts

Meni je to smejurija, sta to znaci, moci ce da sudi ali ne Milanu. Kakva je to presuda jbt, ili je dobar sudija ili nije. Ako nije, ako je pravio sranja, suspenzija i nema sudjenja. Ako jeste onda sudi svima ravnomerno. Kao solomonsko resenje a u stvari kesa govana.

 

Kalcopoli 2.0

Link to comment
  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • crtamOrasi

    335

  • MiddleClass

    188

  • goofs

    165

  • John Coltrane

    151

Top Posters In This Topic

Posted Images

Lepo kazem, prva dva samo nek igraju LS, dosta je sasvim. Ali zato ide sutra Ajaks i skolovanje Juventusa, ako ne sutra zgazice ih u gostima u revansu, svejedno.

Link to comment

Milan-Lacio veci deo meca hrkljus, pred kraj penal-nije penal, pa posle par minuta pena-jeste penal i ostade 1:0. Na kraju umalo opsta tuca, razvlacenje po terenu.

Link to comment

Pravo bedništvo sinoć na San Siru, šepurenje sa dresom igrača koji ga je ljudski menjao minut pre toga. Na niske je grane Milan spao.

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Što se nas tiče juče se još jednom pokazalo da bi Dabar™ i dalje bio naš trener a mi bismo sad imali 5-10 bodova više i stajali bismo bolje od krš Intera da je zalepio jebenog Olsena na klupu posle prvih gluposti tamo negde u oktobru a instalirao Foxa Moldera na golu. Kako je dozvolio sebi luksuz da igra sezonu bez golmana apsolutno mi nije jasno.

 

Shaarawy nas vadi opet iz kanala, Tottijevska (mora veliko slovo ovde, sisaj ga pravopisu) asistencija sinoć. Sve mi je draži kako prolazi vreme, jako zahvalan igrač.

 

original.gif

Link to comment

Ne bih baš išao toliko daleko i rekao da je nisko pao Milan, ovo je prvi ispad ove sezone, a i priča ima pozadinu - Acerbi je u intervjuu rekao kako misli da je Lacio bolji tim, mediji to ulepšali kao da misli da je Milan krš, onda se u priču uključili Kesi i Bakajoko preko tviterkuraca da nastave prepucavanje, i ova slika od sinoć je epilog.

U svakom slučaju jeste vrlo džukački potez i nadam se da će se klub pobrinuti da se slično ne ponavlja.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...