Jump to content
IGNORED

Serie A 2018-2019


crtamOrasi

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • crtamOrasi

    335

  • MiddleClass

    188

  • goofs

    165

  • John Coltrane

    151

Top Posters In This Topic

Posted Images

Svaki put me iznova začudi kako više mrziš rube od mene :D

 

Mi dobismo nekako, sutra može sve dodatno da se umrsi. Mogao bi Sassuolo jednom da odigra na Olimpicu i protiv orkova krštenu utakmicu. Atalanta dobija, mmw :D

Link to comment
40 minutes ago, maharaja said:

Kao klinac nisam mogao da prebolim Ajaks 95' (i Rosija koji se baca kao sekira), a sad svim srcem za njih u sredu protiv Juventusa :D

 

Plus, taj isti glupi Klajvert posle došao u Milan, nit čemernije sezone nit boljeg tima. Jbt u napadu imaš Klajverta i Veu, iza njih bogove fudbala, i završiš deseti. Jedina sreća što se te godine baš kuburilo sa prenosima na onome što smo mi hvatali od domaćih i od satelita.

 

No, Ajax je bar veliki klub kome ne treba neki Fabri :cool:

Baš sad gledam taj ruster™, ozbiljna škvadra, Dejo, Boban, Ba (originalni), Leonardo, Klojfert, Vea...odbranu da i ne spominjem. Izgleda da je dovođenje glavatog nemca sledeće sezone bio ključan potez, ili samo činjenica da je Kapelo otišao.

Link to comment

Častio nas Quagliarella promašajem na početku, Mirante skinuo jednu solidnu šansu potom i od tada smo živnuli malo. Jeste da smo i dalje bili grozni u posedu ali barem nije duvalo pozadi kao obično. Sampa je odigrala lošu tekmu realno, bilo je perioda utakmice kada je delovalo da niko neće bodove. U drugom smo malo pritisli, napravili nekoliko polušansi i dali gol iz gužve posle prekida. De Rossi jeste bio možda i najbolji kod nas čitavu tekmu, nevezano za gol. Do kraja nije bilo mnogo trzavica sem umobolno izgubljene lopte Fazia u 94om gde umalo da izjednače, ali stigao je Manolas da zasmeta. Utakmica baš kako ja zamišljam da Ranieri dodje na guzove do bodova.

Sve u svemu vraćamo se u kolosek i ako dobijemo Intera idemo u CL :D

Link to comment
10 hours ago, Mindaugas Žukauskas said:

Baš sad gledam taj ruster™, ozbiljna škvadra, Dejo, Boban, Ba (originalni), Leonardo, Klojfert, Vea...odbranu da i ne spominjem. Izgleda da je dovođenje glavatog nemca sledeće sezone bio ključan potez, ili samo činjenica da je Kapelo otišao.

 

Došao je Zaccheroni, doveo sa sobom Helvega i Bierhoffa i kuburio sa rezultatima i igrom dok nije Weaha vratio u tim, a Bobana/Leonarda stavio iza njega i Bierhoffa. Razbranio se mlađahni Abbiati, golove za bodove davali raznorazni Gulyji™ i drugi Ambrosiniji i osvojiše titulu ni krivi ni dužni.

 

1996-97 Milan je ušao u sezonu kao aktuelni prvak, imali i takve igrače u timu kao što je mlađahni Patrick Vieira no pametno su odlučili da rečenog Vieiru prodaju (između Ajaxa i Arsenala pobijedio je Arsenal) jer su ionako doveli pola Ajaxa na Bosmana. Karma ih je nagradila sa 1-6 od Juvea.

 

8 hours ago, maharaja said:

A prethodne sezone bili još jači, po meni najbolji tim u poslednjih 30 godina u seriji a, a završili 12. ili tako nešto. Potop.

A sećam se na kraju sezone Dejo dao neki intervju, sa sve svojim naglaskom: “Doša neki Ba. Mene i Bađa aplaudirali ostale gađali narandžama” :)

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...