Jump to content
IGNORED

Serie A 2018-2019


crtamOrasi

Recommended Posts

On 11.2.2019. at 23:35, crtamOrasi said:

 

Sad gledam, negde piše tako, negde ovako, logičnije je ovo što ti kažeš.

 

Mislim da Englezi one cifre sto izbacuju, izbacuju uvek pre obracunatog poreza. Ovih 400k funti nedeljno zvuci tako jer je u funtama, jelte, a i obracunato je na nedeljnom nivou, a oni to vole :D

 

Zabari kad objave onaj spisak plata, uvek bute na godisnjem nivou i to neto, dakle, lupam, Donaruma dobija 6mil eur godisnje, a Milan to placa 12mil.

Link to comment
  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • crtamOrasi

    335

  • MiddleClass

    188

  • goofs

    165

  • John Coltrane

    151

Top Posters In This Topic

Posted Images

3 hours ago, goofs said:

 

Mislim da Englezi one cifre sto izbacuju, izbacuju uvek pre obracunatog poreza. Ovih 400k funti nedeljno zvuci tako jer je u funtama, jelte, a i obracunato je na nedeljnom nivou, a oni to vole :D

 

Zabari kad objave onaj spisak plata, uvek bute na godisnjem nivou i to neto, dakle, lupam, Donaruma dobija 6mil eur godisnje, a Milan to placa 12mil.

 

Ma jeste, samo sam nelateo prvo na nekoga ko je pogresno protumacio, a inace jedva cekam da se rube zajebe toliko :D

Link to comment

Jos ovo i necu vise...

 

Quote

"Moram da se izvinim navijačima Napolija što sam otišao bez pozdrava. Sanjao sam da ćete me ispratiti uz aplauz. Uvek ste me voleli i podržavali bezuslovno, i u lepim i u teškim trenucima zbog čega ću vam uvek biti zahvalan. O mojoj ljubavi prema klubu najbolje govori to što sam istetovirao grb Napolija kada smo posle 25 godina uspeli da osvojimo Kup Italije. Nemoguće je to zaboraviti, kao ni to što sam uspeo da oborim rekord legende kakva je Dijego Maradona. To me čini izuzetno ponosnim. Moje troje dece je rođeno u Napoliju, tako da su oni pravi Napolitanci. Volim Vas sve i voleću ovaj grad zauvek. Hvala Vam za sve od srca, a svojim saigračima želim sledeće: da osvojite Ligu Evrope ove sezone"

 

:ziga:

Link to comment

According to Walter De Maggio on Radio Kiss Kiss: “I believe that Inter knows that the player has already an agreement with Juventus. If they take the captain's armband from Icardi, there is something important. I repeat: for me, Icardi already has an agreement with Juventus.“

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...