Jump to content
IGNORED

Serie A 2018-2019


crtamOrasi

Recommended Posts

Nikad Roma nije bila ekipa koja ume da igra takticki dobru utakmicu, ali ovo se desava vec ko zna koji put ove sezone da ne mozemo da zatvorimo posle vodjstva od 2 ili 3 gola, jbt. Niti neko ume da se valja, niti neko ume da iznudi faul, aut, niti ko ume da neopazeno sutne loptu, niti ko ume da se svadja sa sudijom i ne dobije zuti. Juventus ti da jedan i caozdravo, utakmica je gotova. Ne kazem da mi mozemo isto, ali da ne mozemo pose 3 gola je apsolutno pateticno.

Drugo, Pellegrini nije ni trebao da startuje danas s ozbirom da nije fit, celu utakmicu je brljao i pokusavao bezuspesno nesto na vic i foru i ovaj pajser ga ne menja. Na terenu ima igraca koji na mesto upada kao kec na deset a igra van pozicije, a na klupi ima igraca koji moze da udje i bude pretnja iz tranzicije. I sta on uradi? Ceka da primi drugi gol pa tek onda uvede Kuiverta (jer ima trip da menja fiksno u 60om) i pritom ga uvede umesto Shaarawyja. Pa jebo te bog umobolnog. Pritom izgubi pomoc za Kolarova po strani.

Dao bih mu na icu mesta otkaz. I osamario ga.

Link to comment
  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • crtamOrasi

    335

  • MiddleClass

    188

  • goofs

    165

  • John Coltrane

    151

Top Posters In This Topic

Posted Images

24 minutes ago, goofs said:

Sta mislis, ko bi ti bio dobar, a realan pik za zamenu trenera? 

Posto kroz ista razmisljanja prolazim poslednjih meseci, samo u vezi Milana :D

 

Nemam pojma, koliko god da verujem da treba dati šansu treneru dabar neće nikad naučiti. Od dostupnih Italijana Giampaolo pre Prandellija i Montelle, mada ni ta trojica nisu ko zna koliko bolja rešenja.

 

18 minutes ago, John Coltrane said:

Romu mi je lakse gledati kad gubi 0:1 nego vodi 2:0.

 

Otprilike :D

Link to comment
30 minutes ago, crtamOrasi said:

 

Nemam pojma, koliko god da verujem da treba dati šansu treneru dabar neće nikad naučiti. Od dostupnih Italijana Giampaolo pre Prandellija i Montelle, mada ni ta trojica nisu ko zna koliko bolja rešenja.

 

To je otprilike i moj neki zakljucak. Osim Kontea koji ne bi bio dobar fit iz nekih drugih razloga, nema italijanskog trenera koji bi bio jasan i nedvojben upgrade, a bez toga je pitanje dal je smena dobro resenje.

Od stranaca, ja gotivim Zardima, al ode nazad u Monako. Venger mozda, ostali vrhunski treneri nece da dolaze u klubove koji nisu vrh evropske elite.

Link to comment
2 hours ago, Cash said:

Orasi Miha je slobodan :fantom:

 

Zamrzo bih status navijaca, al srecom niko nije toliko lud :D

 

2 hours ago, MiddleClass said:

Miha ili Murinjo u Inter, a ti Spaleti polako u Rim mjenjaj dabra. :D

 

Ja bih obema rukama uzeo tu budalu, ali ti mostovi su spaljeni verovatno zauvek.

 

2 hours ago, goofs said:

 

 To je otprilike i moj neki zakljucak. Osim Kontea koji ne bi bio dobar fit iz nekih drugih razloga, nema italijanskog trenera koji bi bio jasan i nedvojben upgrade, a bez toga je pitanje dal je smena dobro resenje.

Od stranaca, ja gotivim Zardima, al ode nazad u Monako. Venger mozda, ostali vrhunski treneri nece da dolaze u klubove koji nisu vrh evropske elite.

 

Conte bi bio ok za Milan (i Milan za njega), kod nas od dolaska Amerikanaca nije dosao niti jedan defanzivno orijentisani trener, mislim da nece ni u buduce.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...