Jump to content
IGNORED

Serie A 2018-2019


crtamOrasi

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • crtamOrasi

    335

  • MiddleClass

    188

  • goofs

    165

  • John Coltrane

    151

Top Posters In This Topic

Posted Images

Gonazlo ga je zavukao Milanu i zvanicno zatrazio transfer u Celzi. Najbolje sto Milan moze da izvuce iz dila trenutno je 18mil popusta (koliko je placena pozajmica) za Bakajoka (sto nije lose) i produzena pozajmica Morate (sto je sacuvaj me boze).

 

Dalje, prica se da zamenu traze u Pjateku, al gazda trazi basnoslovno velike novce (moze mu se), za igraca koji ima jednu dobru polusezonu iza sebe. Vrlo lako se moze pokazati da ce to biti finalni ekser u kovcegu Milana.

Link to comment

Crveni je smehotres, ubio je utakmicu, tim pre jer je Matuidi imao isti start na Kalabriji pa nije dobio ni zuti karton.

 

Glavu bih dao da je gol iz ofsajda, ali VAR kaze da nije, mada nismo to lepo videli. Al ajde, bio je mnogo opasniji Juventus, da ga nisu tu dali dali bi u nekom sledecem napadu.

 

Milan jezivo jalov, igra najsporiji fudbal u Evropi, svega mi ovo se ne vidja ni na JSL livadama, svaki igrac koji primi loptu je prvo zagradi, pa se okrene unazad, pa tri koraka, pa je vrati Zapati, sedam kontakata loptom. Ostaje nejasno sto nisu iskoristili pauzu da zamene Gatuza, mentalitet ekipe je u kurcu, a to je ono gde je Gatuzo jak, sve ostalo je tihajeza.

Link to comment

Mogli bi klubovi da se dogovore, bar ovih 7-8 najkrupnijih, da neće prodavati više najbolje igrače Juventusu sa popustom. Sve dok im se poklanjaju Pjanići i Higuani nema leba od trendovanja na tviteru.

 

Mi iščupasmo danas 3 boda noktima i zubima, a bolji smo bili 2 klase. Samo mi možemo da iskomplikujemo ovoliko sebi život, da nisam istreniran baš bih popizdeo :dry:

Link to comment

Jbmliga, Napoli je dobio 90milki za Iguaina, nije bas da je bio na popustu.

 

Ne znam za Pjanica, ali se generalno slazem sa konstatacijom, ako Serija A postane Bundesliga otisli smo dodjavola.

Link to comment

U pravu si, plaćen je poprilično ali je i dalje šašavo da prodaješ najboljeg igrača ekipi koju želiš da smakneš.

Napisao sam post iz revolta jer nema ekipe u ligi od koje nisu kupovali ponajbolje. 

Link to comment

Meni on delovao strasan svaki put kad sam ga gledao, ko tenk je. Ima vec 27 godina pa zato mislim da nije bas atraktivna akvizicija na trzistu, ali lagano bi mogao u nekog velikana Serije A.

Link to comment

Pa nije neobične za te napadače teškaše da su late bloomeri, naprotiv. Luca Toni je igrao u serii b u tim godinama pa je napravio sasvim respektabilnu karijeru, a nije jedini slučaj.

Link to comment
5 hours ago, crtamOrasi said:

@mrdja

 

Sto pocini ovo Zapata u poslednjih mesec dana? Pravo niotkuda do vrha liste strelaca.

 

Bas se odlicno uklopio u stil Atalante. Skinuo par kilograma i vise je fit nego ikad.

Sad smo i najefikasnija ekipa lige :)

Uskoro krece licitacija za Mancinija

Link to comment

Pokvario ti je planove za Barrowa :D

 

Unovčiće Atalanta Mancinija kako valja, čim krenu da se pominju strani klubovi cena ide van granica logike. Ja nisam ubedjen u njegove ball playing sposobnosti, sve ostalo deluje da ima.

Link to comment

Bezvezniji Inzaghi baš cedi suvu drenovinu sa ovim rosterom, slobodu u igri ima samo nekolicina (dobrih) igrača, ovo ostalo je jednodimenzionalno do zla bola ali je utegnuto u šablon kako valja.

Napoli ima opasne padove u igri, kako su ovu utakmicu uveli u neizvesno to samo oni znaju.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...