Jump to content
IGNORED

Serie A 2018-2019


crtamOrasi

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • crtamOrasi

    335

  • MiddleClass

    188

  • goofs

    165

  • John Coltrane

    151

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pa dobro, to mozda ako bi se pravili da je Ronaldo dosao u Serie A iz '98. Ne znam po kom kriterijumu se u Italiji igra bolja odbrana nego u Spaniji ili Engleskoj.

Link to comment

Da l se privikava ili sporo krece, sta god, u ova tri kola nije bio bas blizu postizanja gola. Ruku na srce i Juve nije uopste uverljiv ni pozadi ni napred, nisam ni siguran da mi je jasno sta Alegri radi, valjda njemu jeste. U svakom slucaju, Dibala i Daglas Kosta greju klupu, likovi koji bi u 30 drugih ucesnika Lige Sampiona imali zagarantovano startno mesto u postavi.

Link to comment

Ljudi vi se salite. Da kazete da se u  Spaniji ne igra odbrana (ili da je retko ko igra), to bih i razumeo. U Engleskoj se igra najcvrsca odbrana u Evropi trenutno. 

Ja gledam sve tri lige i u Italiji je drasticno skocio prosek golova, a nije samo VAR uzrok tome. Sto se mene tice, ja zadovoljan. Meni su golovi i sanse jedino merilo.

Link to comment

Ma to o strasnoj odbrani u Serie A je mit iz devedesetih. Niti se igra vise neki defanzivan fudbal, niti su same odbrane toliko kvalitetne. Spanija i Engleska su ispred u tome [kao sto su ispred generalno, tako da nije bas neka filozofija]. 

 

Tesko da je Ronaldovo nedavanje golova do ganitnih odbrana, uostalom ulazio je u sanse. Nista strasno, pocece da ih daje, ne sumnjam. 

 

Elem, Fiorentina - Udinese prilicno dosadna utakmica, Udinese je bas dobro organizovana ekipa, vjerujem da ce ove sezone bez ikakvih trzavica da se spasu, i to dosta prije kraja. Odlican gol Benassija. 

 

Chiesa je strasan igrac. Nazalost, mislim da mora da ode iz Fiorentine da bi to dokazao na najvisem nivou :(

Link to comment

Ronaldo je dosad imao 20+ šuteva bez gola.

 

Malo kasnije će da upali, ali kad počne trpati, biće to jako ružno za gledati sa strane. Pa tu Immobile trpa cca 30 komada, a da Ronaldo ne može.

Link to comment

Nista njima ne znaci (Juventusu) ovaj uvodni deo sezone, proigraju kasnije na jesen, ali videcemo, nije svaka sezona preslikana. Lep strart Fiorentine, euforicna atmosfera. Sad da vidimo Napoli.

 

Sto Serie B ima 19 klubova, sta se desilo?

Edited by W.F.C.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...