Jump to content
IGNORED

Serie A 2018-2019


crtamOrasi

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • crtamOrasi

    335

  • MiddleClass

    188

  • goofs

    165

  • John Coltrane

    151

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ziv nisam. Bolji bio Milan u vecem delu meca, cini mi se da deluju mnogo bolje i sigurnije no prosle sezone, ali ih i dalje prate zute minute kad su i popili dva gola. Donaruma je najveca prevara ovog veka, da Rejna brani sad bismo imali 6 bodova.

 

Roma kao da je dosla da igra na X, pritegli su pocetkom drugog poluvremena dok nisu dali gol, posle opet stali, mozda i crkli. Ne znam koliko rezervi imaju na klupi, ali bice im problem paralelno igrati LS i Seriju A.

Link to comment

Roma ima igraca za izvoz, Under i Klajvert su mogli uci da malo ubrzaju protok lopte, a on uvodi defanzivnijeg Kristantea umesto kreativca Pastorea. Santona necu ni da komentarisem. Mene najvise brine nesigurnost golmana.

 

Olsen: Florenci (opet sjebo koleno), Manolas, Fazio, Kolarov: N'Zonzi (ali ne sa ovakovom kurcoboljom kao veceras), Kristante (pa da se kuka big time sto nema Radje i Strotmana), Pastore (da ga malo povuce u centar): Under, Klajvert: Dzeko.

 

Pored ove 2 prodaje centralnih veznih Monci je poslao Bruno Peresa u BRA na pozajmicu a on je prosle sezone bio odlican backup Florenciju koji je sklon povredama, a prvi izbor veceras je bio Karsdorp koji je takodje pokretna bolnica (pre 2 sezone je Peres bio prvi bek, doduse zbog Florencijevih ligamenata). Nadam se da ce N'Zonzi i Kristante sto pre uci u ritam i da ce opravdati ulozene pare.

Link to comment

U principu su ove uvodne utakmice nebitne jer je prvenstvo jako dugo, ali dosta mogu da odrede tok istog.

Napolijev raspored bas zeznut, sve tim za timom koji pretenduju na gornji deo.

Mogla bi izgleda po uvodu Atalanta ozbiljnije da iznenadi ove sezone.

Link to comment

Atalanta je u takmicarskom pogonu™ vec jedno vrijeme, nije cudo sto su u najboljoj formi sad. Pasce, ali mislim da mogu opet do Evrope. Mada se nadam da ce ipak Fiorentina, je li, ako ne mogu obje. 

 

 

Link to comment
18 minutes ago, gervasius twinkleminkleson said:

Atalanta je u takmicarskom pogonu™ vec jedno vrijeme, nije cudo sto su u najboljoj formi sad. Pasce, ali mislim da mogu opet do Evrope. Mada se nadam da ce ipak Fiorentina, je li, ako ne mogu obje. 

 

 

 

A za 210minuta nisu mogli da daju gol Kopenhagenu.Ajte molim vas.

Link to comment

Pa? To je i dalje Atalanta, nemaju vrhunske igrace, ali i u te 2 utakmice su stvorili gomilu sansi. Ko je trenutno u boljoj formi u Serie A? Spal mozda jedino..

Link to comment
4 minutes ago, gervasius twinkleminkleson said:

Pa? To je i dalje Atalanta, nemaju vrhunske igrace, ali i u te 2 utakmice su stvorili gomilu sansi. Ko je trenutno u boljoj formi u Serie A? Spal mozda jedino..

 

Prerano je pricati o formi posle nepuna 3kola. Jasno je da je tim iz Bergama uigraniji zbog LE, ali to je mac sa 2 ostrice, pre ce ih stici umor i pad iste.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...