Jump to content
IGNORED

Serie A 2018-2019


crtamOrasi

Recommended Posts

Хм, нисам сигуран да на то може да се гледа истим очима ако јеси и ако ниси навијач Роме. Јесте излив ега, али мени то апсолутно није проблем, у питању је један и једини Франческо Тоти, може да каже шта хоће, нити на моменат сумњам у искреност његових намера. Уосталом, он се пре свега обраћао навијачима Роме, мислим да је само наша интерпретација његових речи она која се важи, не схвати ме погрешно, молим те, али тако је. Са друге стране имамо лажова Палоту и змију Балдинија, за мене је избор стварно преједностан. Посебно зато што Палота иза себе нема ама баш никакав резултат на који може да се ослони. Седам година празних обећања, супермаркет пословања и пр спиновања. Нека прода клуб, није ово за њега, паре му не зарађује а само сеје фрустрацију.

Link to comment
  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • crtamOrasi

    335

  • MiddleClass

    188

  • goofs

    165

  • John Coltrane

    151

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ушли смо и ми у друштво екипа које штелују књиге и у друштво Јувентусових подгузних мува. Пелегрини за 22 код њих, Спинадзола за 29 код нас, плусваленца™ пршти на све стране. Мислим, са тим немам превише проблема, јебе ми се за Пелегринија и Рајолу, али овом лику крајње упитног здравља и рашрафљених колена смо подигли плату са 1,7 на 3 милиона, а овамо режемо трошкове. Исто смо урадили и са Дијаваром, сагли смо се и пред Наполијем. Помиње се да ће нам и Интер уваљати Дамброзија за Џека, товаре мегаре сви док је у блату бездушно.

Следеће лето ће бити још горе, спомињу се неких 130 милиона које морамо да створимо однекуд, тако да су Заниоло и Ундер већ сад отписани, ко зна ко још, вероватно свако ко одигра пристојну сезону, висимо над банкротом.

Нема смисла навијати за овај клуб, да нисам депресиван по природи ово бих одјебао до сада, који ће ми курац лопта у животу. Монки племе ти јебем.

Link to comment

У међувремену, изгледа да ћемо заиста пазарити Барелу, нисам веровао да је могуће. Бар мало добрих вести.

 

Сабатини тренутно ради своје у Болоњи, не бих био изненађен да заврше и у борби за Европу догодине. Неки Јапанац, па Денсвил и Куаме, све за кикирики. Баш ме занима шта ће урадити до краја рока.

 

Него, ово је застрашујуће кад се погледа овако.

 

 

Link to comment

Roma je valjda morala da gimnasticira zbog FFP, kao i Inter. 

 

Sad se pominje da uzimate Barellu za Defrela + 35 meleona. 

 

 

A te plate su ludilo. Po tome se vidi koliko je Napoli bio dobar prosle [tj sad vec pretprosle] sezone. Cudo je da je uopste bilo trke za titulu sa ovakvim razlikama.

Link to comment

Konstantno dobar od povratka na glavnu scenu, desetak godina u igri za vrh, steta za proslu nekako sterilnu sezonu, sto neko napisa igrali su sami neku svoju ligu, ali dobro. Evo i s Ruizom su recimo pogodili, trazen je sada, Kulibali itd. Iskreno samo ovlas sam pratio proslu sezonu sem prvih nekoliko meseci, nekako otuzno mi je postalo jos zimus. 

Link to comment

Sumnjam, ovo bi trebalo, ako se neka bas ludacka ponuda ne pojavi, samo da bude zamjena (i značajan apgrejd) za Albiola. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...