Jump to content
IGNORED

Serie A 2018-2019


crtamOrasi

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • crtamOrasi

    335

  • MiddleClass

    188

  • goofs

    165

  • John Coltrane

    151

Top Posters In This Topic

Posted Images

Dobra je Krunic kupovina. Maltene bez rizika, 5 miliona samo, a dobar igrac. Nije Pogba, jebiga, ali skroz pristojna kupovina. 

 

Sad izgleda jure i Veretouta.

Link to comment

Krunic je dobar rotacioni igrac, nece praviti znacajnu razliku na terenu, ali bice koristan i za ove pare itekako vredi.

 

Pisacu ja novi topik, mozda recimo pcoetkom jula tamo, kad se zalaufa predsezona i kad se iskristalisu situacije oko Sarija i slicnih.

Link to comment

Milan zavrsava menadzment tim, dolazi Boban (napusta poziciju u FIFA) na mesto nekog od baja, Djanpaolo treba da potpise svakog dana, a za sportskog direktora doveden je neki lik Mas(k)ara koji je radio pod Sabatinijem u Romi. Navodno ce on biti samo minjon i produzena ruka, a sve ce raditi Maldini i Boban.

 

I sad vrhunac svega ovoga, ozbiljno se radi na kupnji 1 Dejana Lovrena :isuse: posto je to igrac koji donosi razliku, jelte.

Link to comment

Odgledao sam pola jedne utakmice Milana ove sezone (a i to ne pazljivo nego vise gledajuci u telefon). Ako dodje Lovren (a sigurno hoce, naravno da hoce) necu ni jebeni flashscore da proveravam.

Edited by Meazza
Link to comment

Зато што чекамо спортског директора а он ће изгледа да фасује затвор :lolol:

 

Фонсека јесте дошао, искрено не знам ништа о њему, а како је оптимизам међу навијаштвом ол тајм лоу нема ни где да се прочита. Можда је и боље тако, почеће са комплетним припрема и без превеликих очекивања.

Link to comment

Toti napustio Romu, zbog neslaganja sa menadzmentom. Meni je to potpuno sranje. Milan je od Maldinija napravio centralnu figuru projekta, dal ce to biti pogodak ili promasaj veliko je pitanje, ali ja kao navijac sam uvek radiji da stanem iza 1 velicine kao sto su njih dvojica neko iza raznoraznih biznismena i muljatora.

Link to comment
On 17.6.2019. at 15:49, goofs said:

Toti napustio Romu, zbog neslaganja sa menadzmentom. Meni je to potpuno sranje. Milan je od Maldinija napravio centralnu figuru projekta, dal ce to biti pogodak ili promasaj veliko je pitanje, ali ja kao navijac sam uvek radiji da stanem iza 1 velicine kao sto su njih dvojica neko iza raznoraznih biznismena i muljatora.

 

Објаснио на конференцији, једини човек који је имао кредита да се посере по бизмисменима је то урадио маестрално. Закуцава капитенски и из пензије.

Link to comment

Jbt, ono je bio totalni horor, jedna od najjadnijih predstava nekog fudbalskog radnika™ koju sam ikad vidjeo. Totti nije covjek, on je bukvalno hodajuci ego trip

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...