Jump to content
IGNORED

Serie A 2018-2019


crtamOrasi

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • crtamOrasi

    335

  • MiddleClass

    188

  • goofs

    165

  • John Coltrane

    151

Top Posters In This Topic

Posted Images

Sampionski ples De Zerbia :fantom:

 

U pravu je Mrdja, nema Inter kreacije iz sredine sem kroz mrtvog Valera, morace da grade napade sa krila a nisam siguran da je Spalletti to ikad radio pre.

Link to comment
On 19.8.2018. at 16:39, crtamOrasi said:

Sampionski ples De Zerbia :fantom:

 

U pravu je Mrdja, nema Inter kreacije iz sredine sem kroz mrtvog Valera, morace da grade napade sa krila a nisam siguran da je Spalletti to ikad radio pre.

 

Stvarno je cudno da nisu pokrili tu poziciju, mislio sam da ce zadrzati Rafinju .... mozda su stvarno mislili da mogu do Modrica?

Inace, Spaleti je napravio toliku kolicinu gluposti u izboru postave za prvo kolo i izmenama, da je to tesko za poverovati.

Kupili su gomilu igraca a on je na klupi ostavio najboljeg iz prosle sezone Skriniara (bolji stoper od obojice koji su poceli). Mislio sam da ce mozda pokusati sa tri stopera kako bi  pokrio slabe bekove, a on je poceo sa D'Ambrosijem i Dalbertom, Vrsaljkom na klupi a Asamoah je igrao ono sto je nekad davno igrao za Udinese ali nesto ofanzivniji jer nema tu ultra brzog Armera.

Brozovic i Vecino nemaju nikakvog smisla zajedno, jer se onda Marcel trosi defanzivno a ne zna da zastiti odbranu a Vecino ide naprad i kao nesto kreira a kontrola lopte mu je uzasna. To je igrac za snazne duele i skok kod prekida, ne za mec protiv Sassuola. S druge strane, jedini vezni koji zna da pokrije prostor ispred stopera Gagliardini mu sedi na klupi.

Ali, zahvaljujuci Spaletiju sam na kraju video tim sa cetiri krila i dva beka istovremeno na terenu :D to dosad nije vidjeno ... cini mi se da ni Politano, Perisic, Keita i Karamoh nisu znali sta treba da rade.

A Icardi, po obicaju, kad mu se ne igra ne otvara se, ne skace na lopte za koje vidi da ga preskacu (kako bi napravio blok i povecao sansu onom iza njega da sutira), ne trci, ne pritiska protivnicku odbranu. Definitivno od onih napadaca koji nikako ne mogu dobiti prelaznu ocenu ako ne daju gol, jer bas nista drugo ne radi. Odlican strelac, ali grozan kapiten i saigrac. Posle svega sto je postigao u karijeri, Ronaldo se vise bori i vise radi za svoj tim od Argentinca.

 

Nego, danas nam pocinje i Serija B ... i to sa 19 timova

Link to comment
5 minutes ago, Majo said:

Sto Fodja ima - 8 bodova?

 

Pranje para i neplacanje takse .. predsednik u zatvoru jos od Januara ... najpre su ih izbacili iz lige, pa smanjili na -15, pa na kraju -8

Link to comment

Prvi gol u Seriji B ove sezone je dao Dimitri Bisoli za Bresciu. Secam se kad je njegov otac Pierpaolo (isto vezni igrac) igrao za Cagliari i Empoli .. mislim da sad trenira Padovu.

To je znak da se ostarelo ... sve vise sinova igraca koje sam nekad gledao

Link to comment
14 minutes ago, mrdja said:

 

Pranje para i neplacanje takse .. predsednik u zatvoru jos od Januara ... najpre su ih izbacili iz lige, pa smanjili na -15, pa na kraju -8

E svasta, cekam dvaes godina da se vrate u pristojnu ligu i cvrc. Fala, Mrdjo:)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...