Jump to content

RK Zeleznicar Nis

Kec u Nisu ljudi kec uNisu

Recommended Posts

Kec u Nisu ljudi kec uNisu

Najveće pojačanje ovog leta, kako kažu u Rukometnom klubu Železničar, stiglo je iz Portugalije. Reč je o 25-godišnjem Nikoli Egiću, 202 cm visokom levom beku, koji je karijeru počeo u Crvenki, a nakon igranja i u Kikindi, prošlu sezonu proveo u portugalskom klubu Vitorija Setubal.

Egić je prošle sezone odigrao 24 meča za portugalsku ekipu i postigao 92 gola, a odlučio je da se vrati u Srbiju. Ugovor sa niškim klubom potpisao je na "godinu plus godinu".

• 3 weeks later...
  • Replies 383
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Nesh

184

• W.F.C.

78

• Kec u Nisu ljudi kec uNisu

64

• Filozof manijak

22

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Igrao sam protiv njih, plus Bimba i Kuze.  Ekipa sa najsimpatičnijim nadimcima za igrače u srpskom rukometu 

Žuto-crveni dresovi, u kojima su rukometaši niškog Železničara devedesetih godina prošlog veka i u prvoj deceniji ovog ostvarili neke od najznačajnijih rezultata u istoriji kluba, ponovo će biti na gr

Posted Images

• 3 months later...
  • 2 weeks later...

Ma daj, ne priznajem nista, ako ja ne mogu da gledam, onda se ne vazi, a i oduvace nas Vojvodibna u sledecoj fazi ladovinski. Ah, da, ovo za Filozofa (meni ne radi ovo prozivanje sa @, jel moj jadni XP kriv ili je neka zavera):

Nazalost, braca Kurtes nisu u punom sastavu, ali Jugovic je uvek bio moj omiljeni tim. Ako ne racunamo Zelju. Javljaj, Filozofe, ako imas pristup.

Edited by Nesh

Ja sam pasionirani XPovac,ukucam Revolvere i ne mogu da pustim ni na televizoru....Jel ovo Vuja kontrolise sada i TV? Izvinjenje za gornju pesmu, ali, ajd sad mogo sam da pustim i Zeljo moja.

Edited by Nesh