Jump to content
IGNORED

RK Zeleznicar Nis


Kec u Nisu ljudi kec uNisu

Recommended Posts

Najveće pojačanje ovog leta, kako kažu u Rukometnom klubu Železničar, stiglo je iz Portugalije. Reč je o 25-godišnjem Nikoli Egiću, 202 cm visokom levom beku, koji je karijeru počeo u Crvenki, a nakon igranja i u Kikindi, prošlu sezonu proveo u portugalskom klubu Vitorija Setubal.

Egić je prošle sezone odigrao 24 meča za portugalsku ekipu i postigao 92 gola, a odlučio je da se vrati u Srbiju. Ugovor sa niškim klubom potpisao je na "godinu plus godinu".

Link to comment
  • 3 weeks later...
  • 3 months later...
  • 2 weeks later...

Ma daj, ne priznajem nista, ako ja ne mogu da gledam, onda se ne vazi, a i oduvace nas Vojvodibna u sledecoj fazi ladovinski. Ah, da, ovo za Filozofa (meni ne radi ovo prozivanje sa @, jel moj jadni XP kriv ili je neka zavera):

 

 

 

Link to comment

Ja sam pasionirani XPovac,ukucam Revolvere i ne mogu da pustim ni na televizoru....Jel ovo Vuja kontrolise sada i TV? Izvinjenje za gornju pesmu, ali, ajd sad mogo sam da pustim i Zeljo moja.

Edited by Nesh
Link to comment
  • 2 months later...

Gle,  Pera Seratlic izgleda dobio Pupinovu ulicu. Izgleda znaci da sam video da u bivsoj Pupinovoj ulici pise ulica Petra Seratlica...direktor, crveni burzuj, ...sta je bre ovo...Muso, dodji kupi nas,

Link to comment

Ako nema ulica Tute ili Caslava Grubica (nisam ljubitelj, igracki da, ali ovo posle, ne) i tako dalje...kakav bre Sera, trosio drzavne pare na Zelju..dobro niko zivi i nije video tu ulicu...a ko izna za tog Pupina...

\

Daleko bilo, ne mislim da iko iz Zelje treba a ima ulicu,

 

Edited by Nesh
Link to comment
  • 3 months later...

Samo se zbog Pikija kacim...izlece mi slika, ja u delicu sekunde mislim novi trener, a ono TUGA!

Piki, majstore, legendo, igracino, pocivaj u miru. Saucesce porodici!

 

 

Edited by Nesh
  • Tužno 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...