Jump to content
IGNORED

RK Zeleznicar Nis


Kec u Nisu ljudi kec uNisu

Recommended Posts

Cudna utakmica u pm.

Prvo smo sami sebe sjebali i ovi vodili dvocifremo :blink:, onda kada se pokazala zelja za pobedom ovi momci u crnom nisu dali, grozno sudjenje, posebno ovog sa vise kose na glavi, ma katastrofalno, ali sa pristupom u prvom nije se ni zasluzilo vise. U pravu je Nesh za zadnji napad, valjda je neko trebao da stisne muda, digne se i sutne, i takoo

Link to comment

Zelja - Spartak 30:21. Rutinska pobeda.

Nije igrao Milovanovic, pa je Milosavljevic igrao manje-vise celu utakmicu i konacno proigrao! Golman Spartaka mu je skinuo par lopti u pocetku, ali je posle proradio, ne znam koliko golova je dao, nije ni vazno jer se kretao odlicno, proigravao, asistirao za golove, bio dobar i u odbrani. Odigrao je odlicno.  :)

Pred kraj utakmice se mislim nece valjda Kocica da proglase za najboljeg igraca (bio je standardno odlican), zasluzio je Milosavljevic...i na odusevljenje celog tima proglasen je Milosavljevic.

 

Ali nije to nista, prema onome sto je sledilo. Naisa - Jagodina. Fenomenalna utakmica, fenomenalna atmosfera, nase gubile u prvom, na kraju poluvremena 3 razlike, u drugom preokrenuse i na kraju pobedise. 26:25!

Lepo vece u Dusku Radovicu. :)

Edited by Nesh
Link to comment

Sjajno rukometno vece... stice se utisak da Milosavljevicu vise lezi pozicija levog no srednjeg beka...

A onda resim da pogledam Naisu posle 100 godina..I ne da se ne pokajem , nego se odusevim!

Jedina zamerka - zasto nisu pojurije 2 razlike u zadnjem napadu...stekle bi prednost u medjusobnom, ali I ovako super pobeda nad odlicnim goscama.

Edited by Kec u Nisu ljudi kec uNisu
Link to comment
8 hours ago, Filozof manijak said:

@Nesh

Kako je izgledala ekipa Spartaka? 

Jel im Laković trener još uvek?

 

Spartak je bio solidan, ne znam ko im je trener. Oni su nas pobedili tamo koliko se ja secam. Drzali su se prilicno dobro,  Nista da vratimo Musu, Kiki nije cula za nas. Nas tim izgleda odlicno, moja procena cetvrto mesto.

Edited by Nesh
Link to comment
10 hours ago, Kec u Nisu ljudi kec uNisu said:

Sjajno rukometno vece... stice se utisak da Milosavljevicu vise lezi pozicija levog no srednjeg beka...

A onda resim da pogledam Naisu posle 100 godina..I ne da se ne pokajem , nego se odusevim!

Jedina zamerka - zasto nisu pojurije 2 razlike u zadnjem napadu...stekle bi prednost u medjusobnom, ali I ovako super pobeda nad odlicnim goscama.

 

Devojke su objasnile sta je rukomet. Moje misljenje.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...