Jump to content
IGNORED

RK Zeleznicar Nis


Kec u Nisu ljudi kec uNisu

Recommended Posts

Utego Teodorovic. :dry:

Lepo vece, po svemu sudeci doslo je dosta ljudi iz Leskovca, nazalost, bar po meni, nedovoljno iz Nisa.

Na utakmicu nemam primedbi, osim sto se uslo u termin NFLa. :dry:

Lagana pobeda, prvo bombardovao Stojanovic, posle se raspucao Milovanovic, Kocic standardno, a i ostali dobro igrali. Mali Ačković dao gol, nisam siguran, ali pretpostavljam prvi za Zelju na zvanicnim utakmicama.

Igraci Dubocice uglavnom "domacinske" konstitucije, propustio sam da je Madjar presao kod njih. Ocekivao sam tezu utakmicu. Bolje ovako.

 

I ja sam razocaran sto nije islo Zeljo moja na kraju, ali kad su se igraci uhvatili u kolo posle utakmice pevali su ono sto je islo sa razglasa, nemam pojma sta je to.

 

Necemo ispasti :D, ali za ozbiljnu borbu za drugo mesto treba nam svakako pravi srednji bek, a i kakve takve zamene za Stojanovica i Milovanovica. Tu smo tanki, ostalo ne mari.

No, dobro, videcemo, sledi pauza, nastavak tek u februaru.

 

Sve u svemu, mislim da mozemo biti zadovoljni. Drugo mesto, pobede u Pancevu i Leskovcu, nereseno u Pazaru, sto rece Kec, deluje da je atmosfera u ekipi odlicna...Malo li je? :D

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
  • 2 weeks later...

Na novogodisnjoj humanitarnoj priredbi Pravno-poslovne skole u Nisu pevao golman Zelje Stosic! :ziga:

Pevao je pesmu Sve nislijske kaldrme. I to dobro.

Ako ne mozemo da budemo prvi u rukometu, dajte da se natpevavamo, pa da vidimo ko je najbolji! :)

Link to comment

Prosetao do hale, na blagajni nigde zive duse, nema ni plakata za utakmicu...nisam bas pratio, jel se ovog puta ne uzimaju besplatne karte, nego se ulazi bez karte?

Obicno su za reprezentaciju podizale ulaznice uz licnu kartu.

Link to comment
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Sad vidim da se nisam javio posle utakmice (veliki gubitak za informisanost pppucanstva :dry:)...

Nema pojacanja. ista ekipa (da, to je pleonazam, ali stvarno dobro opisuje situejsen posto nisam primetio da se ista promenilo na bolje), I dalje bez srednjeg beka, levi bek samo Milovanovic (nesto ko Sretenovic, samo vise kila, ali pre biram Milovanovica), Milosavljevic ima vise sanse da zaigra za OK NIs nego za Zelju (stvarno ne zna, ali izgleda da Teodorovic ne misli da zasluzuje ni nekoliko minuta - pustao ga koliko-toliko protiv Radnickog, ovaj ko da u zivotu nije video loptu i rukometni teren) ...

...s druge strane standardno dobri Jevtic, "mali" Piki Stanojevic, Spasic, Stojanovic  (nema zamene, Ackovic premlad, bacao ga na krilo, sta ce nam na krilu, tu nam nista ne fali, ne verujem da ce da ga ubacuje), o Kocicu zbog koga sam jeo postove (ili nisam, mozda je to nesto bilo za Vuju, ne secam se :D) i da ne govorim.

Sve u svemu, 4. mesto u plej ofu. Jedino ne znam za Metaloplastiku (dobro, oni ce pobediti Vojvodinu ako treba (ili izgubiti)*, to da uracunamo), @Filozof manijak ce reci ako svrati, (ne za ovo u prethodnoj zagradi, nego kako igraju) ali nema leba za vise.

 

Sto bi reko Djenka, idemo to! :D

 

* ne bih voleo da se navijaci Metaloplastike ili Vojvodine naljute, ali procena je izvedena na osnovu prethodnih zapazanja...moguce sasvim pogresnih...

Edited by Nesh
Link to comment

Ako me pitate za Vojvodinu :D po, do sada vidjenom, (moram se ograditi da nisam baš nešto pratio pomno ovoosezonsko prvenstvo) cenim da lagano uzima titulu, po ko zna koji put uzastopno.

Voša je ubedljivo najozbiljniji i najorganizovaniji klub u nas, i u ovakvoj konstelaciji snaga i kvaliteta, prosto ne vidim ko bi mogao da ih svrgne. (I ima najkvalitetniji tim def)

 

 

Btw, ja sam doživotni fan RK Jugović, i jako mi teško padaju ovi uspesi i dominacija Vojvodine :D

Link to comment

Ma Vojvodina osvaja nema spora, Pancevo je bolje od nas (pobedili smo ih nekim cudom tamo, ali cini mi se da su igrali bez startnih bekova, mislim da sam tako nesto procitao), nego ne znam kakva je Metaloplastika, nemam Arenu pa ne gledam SEHA ligu.

 

A sto se tice Jugovica, tu dopisujem +1...eh davno behose ona slavna vremena brace Kurtes i ostalih. Nadam se da ce se vratiti u prvu ligu.

Edited by Nesh
Link to comment

E bas glup poraz. Vratili se i imali egal, onda zadnji minut sedmerac koji golman brani a ovaj iz odbitka daje i promasen napad za remi. Bio crveni negde oko 50. minuta, ispizdeo nas igrac.

Link to comment

Na kraju 32:31 za Samot. Zaboravio sam potpuno, vec uracunao poraz, okrenuo sam tek na 29:28. Poslednji napad za bod je bio lep...15 sekundi do kraja nasi se rutinski dodaju do isteka vremena faula. Bez suta. :isuse:

Edited by Nesh
Link to comment

Sad vracam, poslednja dva minuta igramo bez Milovanovica i Stojanovica. Milosavljevic koga je jedva pustao i na trening utakmici na levom (doduse, dade gol za 31:31), Radivojevic na desnom beku. Interesantno.

Edited by Nesh
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...