Jump to content
IGNORED

RK Zeleznicar Nis


Kec u Nisu ljudi kec uNisu

Recommended Posts

Bravo bre!!

I protiv dobrog domacina, i protiv svojih gluposti i protiv vrlo domacinskog sudjenja!

Odlicni Stojanovic i Kocic , ako bih vec morao da odaberem ponekog... I plus za trenera, promenom na 5-1 odbranu krenusmo da se vracamo iz mrtvih krajem prvog pol.

Link to comment

Pobeda posle klackalice, sad samo nek nastave ovako na strani, da se ne gube bodovi bezveze.

Inace koliko sam provalio ovaj YT kanal Arkus lige prenosi svako kolo, ne znam da li sve meceve ali valjda ce da moze da se pogleda poneko gostovanje ovako i na dalje.

Edited by W.F.C.
Link to comment
15 minutes ago, W.F.C. said:

Pobeda posle klackalice, sad samo nek nastave ovako na strani, da se ne gube bodovi bezveze.

Inace koliko sam provalio ovaj YT kanal Arkus lige prenosi svako kolo, ne znam da li sve meceve ali valjda ce da moze da se pogleda poneko gostovanje ovako i na dalje.

 

Svako gostovanje moze da se pogleda...

 

Sportuzivo.tv   -  prenose, nasu musku i znesku ligu u rukometu, kosarci itd..

Link to comment
9 minutes ago, Kec u Nisu ljudi kec uNisu said:

 

Svako gostovanje moze da se pogleda...

 

Sportuzivo.tv   -  prenose, nasu musku i znesku ligu u rukometu, kosarci itd..

E fala, da zapisem u tefterce to inace cu zaboravim :happy:

Link to comment

Bio sam, ajd da otkrijem Ameriku, moglo je 3-4 razlike, a moglo je i gore. Brza ekipa, igraju cesto bez golmana (iskoristili smo to samo u dva navrata), dobri bekovi, dobra krila. Mi smo igrali bez kontre, krila isto neuobuicajeno zatvorena, kako li smo pobedili, nije mi jasno. :D

Odlicni pre svih Kocic, a u napadu, ajd i to da napisem :D Milovanovic i Stojanovic.

Tesko cemo tamo da sacuvamo 2 gola razlike, al dobro, bar ih pobedismo ovde.

 

Edited by Nesh
Link to comment

Mozda treba da otvorim topik Niski sport, ali ko ce udovoljiti svim tim pravilima za otvaranje topika, valjda ce lakse ovde da prodje.

 

Sutra nasi igraju odbojku protiv Spartaka, Kup Srbije 17:00. Verovatno hala nece biti otvorena sa svih strana, onda ulaz na sluzbeni ulaz. Nasi odlicno igraju.

Edited by Nesh
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...