Jump to content
IGNORED

RK Zeleznicar Nis


Kec u Nisu ljudi kec uNisu

Recommended Posts

 

Ja reko novi trener ce nam dovede onod desnog beka mlade reprezentacije iz Metaloplastike. :dry:

 

Inace, igrali protiv Zvezde (nisam mogao da gledam), a

 

Quote

Priliku da ih još jednom vidi na delu, niška rukometna publika imaće u petak, kada će Železničar, sa početkom u 17.30 časova u hali Čair, dočekati kinesku ekipu Anhui iz Hefeija, koju sa klupe predvodi igračka legenda „Želje“ Vladimir Piki Stanojević.

 

Valjda cu sutra moci. Bumo vidli.

Link to comment
  • 4 weeks later...

Posle poraza u Zrenjaninu, dve jako bitne pobede nad nezgodnim rivalima, a ova druga i na vrucem terenu.. Ispasti necemo :D

Gospodine Nesh, nema vas nesto sa analizama, odmah nije to - to ..

Sledeca je kuci sa Samotom, ali valjda sredinom sledece nedelje zbog sajma u hali..

Link to comment

Ah, bio sam sprecen da idem na utakmicu protiv Pazara (bilo svasta da se gleda te subote, ako me secanje dobro sluzi ragbi, americki fudbal, vaterpolo bolje da ne pominjem itd, a meni smestili neke nepravedne nicim izazvane neodlozne obaveze...:mad:), ovo sa Dubocicom videh samo na Facebooku neki nejasan snimak samog zavrsetka...Bilo gusto ocigledno. Dakle, nisam u toku, uopste. :sad:

Sto se tice perspektive, necemo ispasti :D, evo i ja to tvrdim iako sam gledao samo pripremnu utakmicu protiv Pikijevih pulena iz Kine (bili smo bez pola tima, bez dresova, Milosavljevicu ruka bila u gipsu, Jevtic povredjen....)

Priznajem, nisam ocekivao pobede na strani, pogotovu posle Zrenjanina, zasad samo jedna al nije ni to lose, sto kazes na vrucem terenu, valjalo bi jos nekoliko puta to uciniti, pa da se nadamo plasmanu medju prva cetiri.

Sa Samotom 08. oktobra. Koji je sad pa to sajam? Aha, izguglah, sajam automobila. Cudo ne igraju u Dusku Radovicu. Nista, od sledece utakmice pojacavam ekipu. :D

Edited by Nesh
Link to comment

Pobedismo nejaki Samot 32:26. Prava prvenstvena. Igra na mahove, Kocic i Spasic odlicni, muke s bekovima...Igramo bez desnog beka, a tesko bi se moglo reci da imamo i srednjeg...

U napadu smo se, sto se bekova tice, oslanjali uglavnom na Milovanovica koji se u vecem delu utakmice skoro jedini dizao na sut, namakao je nekako 6 golova, ali i „trosio” dosta lopti, popio 2-3 zestoke banane...

Vec u 10 minutu izggledao je crknuto, presavijao se napred i oslanjao na kolena kad god bi ugrabio priliku u odbrani...

Milosavljevic je zivnuo sa par lepih golova tek kad je sve bilo gotovo, ukupno 3 zabitka...Nikako da mrdne (da ne gresim dusu, mozda je bolje igrao na prethodnim utakmicama, nisam gledao).

Braca ne vidim da su neko pojacanje, mada je ovaj sto povremeno igra srednjeg beka prosao jednom do 6 metara i dao gol, sto je redak slucaj u Zelji...

Pojacanje na mestu desnog beka nismo videli...

Jevtic solidan kad je dobijao loptu, ali nije je dobijao cesto...Izgleda opet nema dovoljno za cokladu, deluje kao da je izgubio neko kilce...:D

Ja cekao da ubaci mladog Ačkovića, ali nismo mnogo videli od njega za poslednjih desetak minuta. Mozda je trebalo da ga pusti malo ranije, ionako nismo imali pravog desnog beka...

Ako je suditi samo po ovoj utakmici, super je sto imamo skor 3 0 1. Ako sam prestrog ili lupam, ispravljajte!

Idemo dalje! Bice bolje! :)

Sledeca sa Zvezdom tamo u subotu.

 

 

 

 

Edited by Nesh
Link to comment
Just now, Nesh said:

Pobedismo nejaki Samot 32:26. Prava prvenstvena. Igra na mahove, Kocic i Spasic odlicni, muke s bekovima...Igramo bez desnog beka, a tesko bi se moglo reci da imamo i srednjeg...

 

U napadu smo se, sto se bekova tice, oslanjali uglavnom na Milovanovica koji se u vecem delu utakmice skoro jedini dizao na sut, namakao je nekako 6 golova, ali i „trosio” dosta lopti, popio 2-3 zestoke banane...

 

Vec u 10 minutu izggledao je crknuto, presavijao se napred i oslanjao na kolena kad god bi ugrabio priliku u odbrani...

 

Milosavljevic je zivnuo sa par lepih golova tek kad je sve bilo gotovo, ukupno 3 zabitka...Nikako da mrdne (da ne gresim dusu, mozda je bolje igrao na prethodnim utakmicama, nisam gledao).

 

Braca ne vidim da su neko pojacanje, mada je ovaj sto povremeno igra srednjeg beka prosao jednom do 6 metara i dao gol, sto je redak slucaj u Zelji...

 

Pojacanje na mestu desnog beka nismo videli...

 

Jevtic solidan kad je dobijao loptu, ali nije je dobijao cesto...Izgleda opet nema dovoljno za cokladu, Deluje kao da je izgubio neko kilce...:D

 

Ja cekao da ubaci mladog Ačkovića, ali nismo mnogo videli od njega za poslednjih desetak minuta. Mozda je trebalo da ga pusti malo ranije, ionako nismo imali pravog desnog beka...

 

Ako je suditi samo po ovoj utakmici, super je sto imamo skor 3 0 1. Ako sam prestrog ili lupam, ispravljajte!

 

Idemo dalje!Bice bolje! Sledeca sa Zvezdom tamo u subotu.

 

 

 

 

 

ides li na vaterpolo?

Link to comment
Just now, BWA said:

ides li na vaterpolo?

 

Isao sam na utakmicu protiv Primorja (obecao sam sestricini moje drage da cemo ici na vaterpolo jos pre nemilih zahvaljivanja - idemo na rukomet, a vaterpolo nikad nije gledala), protiv Medvescaka nisam.

Volim da geldam vaterpolo i redovno sam isao, al ogadise mi i to poltroni.

 

Link to comment
1 hour ago, BWA said:

znam da je nais veceras igrao protiv solarisa, pa zato pitam.

sad sam vidio da je solaris dobio 2 razlike, trebalo bi da je bio dobar mec.

 

 

Aha, nisam svracao na stranicu da vidim kad je sledeca utakmica posle Medvescaka, tako da nisam ni znao da su igrali danas.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...