Jump to content
IGNORED

RK Zeleznicar Nis


Kec u Nisu ljudi kec uNisu

Recommended Posts

20 hours ago, Filozof manijak said:

Svi nameštaju, i Želja je to svojevremeno radio, tako da nema mesta kukanju. Najgore je kad se zavisi od rezultata drugih, i to još u poslednjem kolu, tada se najviše mešetari. Sada vas je zapalo ovakvo deljenje, neke sledeće sezone će biti obrnuto...

Sve u svemu, smatam da je ovo neuspešna sezona Želje u koju se krenulo sa visokim ambicijama.

 

Pa nije nikakvo kukanje, ako o meni pricas, naprotiv. Kad je Zelja namestao sa Lovcenom, ja nekoliko godina nisam gleado rukomet.

Pa kako mi nismo namestili prosle godine sa Metaloplastikom za titulu? samo pitam?

Kakvo je deljenje bilo tad?

 

Edited by Nesh
Link to comment

Ah da,,, koliko sam shvatio, ti se mnogo bolje razumes u rukomet d mene, jel ti podrzavas ovo besramno namestanje utakmice?

Kad si igrao, kako je to izgledalo? Hvala.

 

 

Link to comment

Naravno da ne podržavam, ali susreo sam se sa toliko nameštaljki tokom svoje karijere, da sam oguglao. I koliko mi je poznato, niti jedan klub nije nevin po tom pitanju, nameštaju se rezultati u drugoj vojvođanskoj ligi, a kamoli u Superici. Posebno je kritično par poslednjih kola kada se odlučuje ko će ispasti, ići u Sehu,,itd.

 Najčešće se to dogovore klubovi između sebe, pa treneri postave igru i vode utakmicu ka željenom ishodu. Neretko se u to uključe i sudije. Najmanje se pitaju igrači, većina njih ni ne zna za dogovore, ali to se može naslutiti i prepoznati, samo što niko neće otvoreno reći "E, namestimo utakmicu".

U svakom slučaju, jad i beda....ne mogu ni zamisliti kakve se igre vode u sportovima u kojima se obrće veliki novac. 

Link to comment

Ajd da okacimo i nesto pozitivno. Sa Zeljinog facebooka:

 

Quote

Posle dužeg vremena, Rukometni klub Železničar imaće jednu svoju mlađu generaciju na završnici Državnog prvenstva. Dečaci rođeni 2002. godine i mlađi izborili su plasman na finalni turnir u M16 kategoriji, koji će se održati u Požarevcu od 7. do 9. juna. Čestitke treneru Miljanu Maniću i njegovim momcima!

 

Link to comment
  • 4 weeks later...
On 20.12.2018. at 1:34, Nesh said:

Nisam nikako mogao da idem veceras. Moje lupetanje da ce Vuja da zavrsi 27. decembra, da ne trazim sad postove, ocigledno se nece ispuniti. Rekao bih, nazalost.

Zelja jednostavno nema nijednog dobrog igraca. Krsmancic (iz pve tri cetvrtine prosle sezone) je za sve ove izmislio rukomet, Zlatanovic bi za ovog Zelju bio pola tima. Prelazne ocene Pavlovicu (koga je bacao na centralnog, bar u Nisu, ostalo nisam gledao) i Vejinu, obojica deluju kao da su igrali rukomet. Milovanovic i Sretenovic bez ikakvog napretka, o krilima ne treba govoriti, mozda kad dobiju neku loptu. Pivotmeni? Povredjeni Jevtic igra, Ratko Nikolic? Pa kolko moze Ratko da igra? Vratite Cobija sto stoji iza gola i dere se golmanu ko da je u trecem osnovne. Bolje da zaigra. :D Neozbiljno. Golmani? Zelja je uvek imao dobre golmane. Eto, stigla lova, I tome doso kraj.

Mislim da necemo da udjemo ni u SEHA ligu za sledecu godinu. Nadam se da se varam.

 

 

Sad sam ovo gledao. Ne znam sta se dalje desava. Mozda da kupimo Cervara i celu hrvatsku repretenzaciju? Ili, cenim, plej out? Sto bi reko Djenka, idemo to! :D

Edited by Nesh
Link to comment
  • 1 month later...

 

Deluje da cemo opstati. Samo dajte trenera. Ne ove neizivljene najbolje cokoladne igrace, nego nekog ko nije igrao za Steauu..ili..Metaloplastiku. Nadam se da je jasno da svakom Perunicicu treba zbraniti pristup nasoj autobuskoj/zeelznickoj (kod nas to jos postoji - nismo bas tolko napredni).. stanici,,,Josko, Beli, pa igramo plejaut...

 

Edited by Nesh
Link to comment

Ipak neko ko je igrao za Metaloplastiku...:D

 

 

Pitam se da li je on vodio tim Metaloplastike na onoj interesantnoj i neizvesnoj utakmici poslednjeg kola u Novom Sadu. Ali, ajde, da ne popujem mnogo...

Link to comment

Dovodimo coveka koji je bio trener ekipe koja je namestila utakmicu odigrala zanimljivu utakmicu sa neizvesnim neresenim ishodom da bi bila sigurna da ce biti ispred nas. ja ne vidim kako to moze poci po zlu. :dry:

 

Link to comment

 

Quote

Igrači na koje će Teodorović moći da računa ove sezone su golmani Miroslav Kocić, Nikola Matović i Darko Stošić, levi bekovi Nemanja Milovanović, Petar Petrović i Nemanja Milutinović, srednji Marko Milosavljević, Aleksandar Pavlović i Luka Potonjak, a desni samo Veljko Stanojević. Od desnih krila tu su Nemanja Živković i Danilo Stojanović, a od levih Đorđe Spasić, Davor Stankulić i Nemanja Cvetković. Jedini pivot je Vladimir Jevtić.

 

Link to comment

U jednom trenutku je u klubu ostalo samo sedam igraca ukupno. Ocekujem konfuznu sezonu bez jasnog cilja, onako otprilike. Videcemo. Bilo bi lepo da neko izadje i kaze recimo sta je cilj u narednoj sezoni. Bar. 

Link to comment

ja uvek zakeram, bio sam protiv kad su onu egoisticnu budalu doveli, protiv sam i sad kad su doveli trenera cija je ekipa (ne kazem da je on, ali...) namestala utakmicu, pa ako imamo samo Millosavljevica, a i on nema veze, daj da se borimo za opstanak, nije sramota, valjda jelenic ne gleda rukomet.

Edited by Nesh
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...