Jump to content
IGNORED

RK Zeleznicar Nis


Kec u Nisu ljudi kec uNisu

Recommended Posts

Izasle kvote: Meridian ima samo broj golova, Mozzart nema uopste u ponudi utakmicu Vojvodina - Metaloplastika. Ostale kladionice koje pratim nisu ni imale nas rukomet u ponudi ove sezone.

Nista od sigurice i para. :D

Partizan - Zelja   3.60  8.560  1.40 (Mozzart)  3.80  9.20  1.37 (Meridian)

Novi Pazar - Dinamo  3.40  8.50  1.45 (Mozzart) 3.50  9.20  1.42 (Meridian)

 

Realno, mi bi mogli da puknemo u Beogradu. Mucili smo se i ovde s Partizanom, a kad pogledamo kako smo prosli u Novom Pazaru, onda ne bi bilo nikakvo cudo da izgubimo, pogotovu ako igraju racunajuci da je u Novom Sadu vec gotovo. Lepa kvota.

Mislim da ni Dinamo nije bas siguran, mada bi trebalo da pobedi.

 

Igra se danas u 18:00, RTS 2 (Bar tako pise na sajtu) prenosi utakmicu Vojvodina - Metaloplastika.

 

 

 

 

Edited by Nesh
Link to comment

Isteko edit, pa ajd da dodam, ako neko pogleda ili se seca da je rezultat bio 30:22, da kad kazem da smo se mucili s Partizanom, mislim na to da su se dosta dugo drzali, cak i vodili u drugom cini mi se sa dva gola razlike, a onda smo sredinom drugog poluvremena preokrenuli i oni su se raspali.

 

EDIT: Ovi iz Meridiana sada imaju nove ideje:

 

a2BZfsO.png

 

Videcemo dokle ce ponuda da bude ovakva, menja se brzo. :D

Edited by Nesh
Link to comment

Zezanja radi, htedoh da opalim sva tri keca, kvota oko 43, kad u Meridianu ne moze da se igra vise od dve utakmice iz nase lige.

Digoh ruke, nek igraju bez pritiska. :D

Link to comment
3 minutes ago, Kec u Nisu ljudi kec uNisu said:

Upravo rece komentator da trener Vojvodine odmara iskusne igrace :D

 

Da ne idu umorni na odmor. :D

 

Nego, kako ovo kasne s pocetkom? :dry: Trebalo je da utakmica pocne u 18:00.

Edited by Nesh
Link to comment

Ne prijatelju, Vojvodina i Metaloplastika su igrali nereseno i Metaloplastika ide u Seha ligu. Jadno,ljigavo, bezobrazno,nedostojanstveno,ruzno....

Ne kazem da je nas Zelja zasluzio to drugo mesto, jer su bar oni poluamateri iz pazara morali da se dobiju...nego samo kazem.

Link to comment
3 hours ago, Nesh said:

 

Da ne idu umorni na odmor. :D

 

Nego, kako ovo kasne s pocetkom? :dry: Trebalo je da utakmica pocne u 18:00.

 

Kasne jer su hteli da steluju , tj da vide da li bas moraju da ih puste ili ne...a onda kad su nasi u Bg-u namerno kasnili na pocetak drugog nekih 15 min + 15 regularnih za odmor, onda su ipak pribegli najsigurnijem scenariju.. Jbg Srbija i rukomet..

Link to comment

Izasao sam malo pred kraj. Sad vidim ipak nereseno. Eh, ipak nisam stavio onu sicu da se zarade bar nekoliko piva. :sad:

 

Sve u svemu, nismo zasluzili drugo mesto. Izgubljen bod u Pancevu (nereseno i lopta na minut do kraja) i poraz u Novom Pazaru su nas kostali SEHA lige.

Okrecemo se obavezama u domacem plej autu prvenstvu dogodine. :dry:

 

Ovo u Novom Sadu je zalosno, ali nazalost ocekivano. Bilo je pitanje samo da li ce biti toliko bezobrazni izjednaceni da odigraju nereseno ili ce zelja i motivisanost igraca Metaloplastike presuditi. Na kraju najpravedniji ishod - 28:28. :dry:

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
32 minutes ago, Nesh said:

Izasao sam malo pred kraj. Sad vidim ipak nereseno. Eh, ipak nisam stavio onu sicu da se zarade bar nekoliko piva. :sad:

 

Sve u svemu, nismo zasluzili drugo mesto. Izgubljen bod u Pancevu (nereseno i lopta na minut do kraja) i poraz u Novom Pazaru su nas kostali SEHA lige.

Okrecemo se obavezama u domacem plej autu prvenstvu dogodine. :dry:

 

Ovo u Novom Sadu je zalosno, ali nazalost ocekivano. Bilo je pitanje samo da li ce biti toliko bezobrazni izjednaceni da odigraju nereseno ili ce zelja i motivisanost igraca Metaloplastike presuditi. Na kraju najpravedniji ishod - 28:28. :dry:

 

 

 

 

 

 

 

Zbog ovakvih stvari mi je veoma drago sto nam je rukomet trenutno dno dna.

Link to comment

Jbg, Vojvodina se zezala i u Nisu kad je igrala bez nekoliko igraca.

 

Inace, okacili su snimak NP-Dinamo, gde su sudili Stojkovic i Nikolic. Najveselije je bilo kad je dosudjen sedmerac u zadnjoj sekundi (1:45:40)

 

 

Edited by ficfiric
Link to comment

Pa jeste, Vojvodina je nas najbolji tim. Kako kazes, zezali su se pa i sa Zeljom nisu igrali kako treba. Dobro, sa nama ipak nisu igrali bez golmana svaki napad, ja bhi se naljutio, a ja dolazim sa jednom devojcicom....

Ponovicu. mogu da se poseru na sve titule, sramota je da se namestaju utakmice. Gresim?

Edited by Nesh
Link to comment

Moram ipak. Metaloplastika,, najbolji tim svih vremena, namesta utakmice, To je velika bruka .Mi mozda nismo znali, al smo bar igrali posteno. Malo li je?

Link to comment

Svi nameštaju, i Želja je to svojevremeno radio, tako da nema mesta kukanju. Najgore je kad se zavisi od rezultata drugih, i to još u poslednjem kolu, tada se najviše mešetari. Sada vas je zapalo ovakvo deljenje, neke sledeće sezone će biti obrnuto...

Sve u svemu, smatam da je ovo neuspešna sezona Želje u koju se krenulo sa visokim ambicijama.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...