Jump to content
IGNORED

RK Zeleznicar Nis


Kec u Nisu ljudi kec uNisu

Recommended Posts

Tesko cemo mi da pobedimo obe (mucili smo se i sa Partizanom kod kuce), a tesko ce i Metaloplastika da izgubi od Vojvodine u poslednjem kolu ako im od toga zavisi drugo mesto. Postoje teorijske sanse, ali previse toga treba da se poklopi.

Realno, i nismo zasluzili.

 

Link to comment

Opet sam bio sa pojacanjem. Kaze, najbolji je 23, a onda u jednom trenutku, bravo Zile (Zivkovic izvodi sedmerac). 10 i po godina ( i ja sam tad poceo, mozda malo kasnije). Devojcica! Ne brinem za nasledncu na tribinama. ;-)

23 jeste bio najbolji, mozda 7 golova i bezbroj sedmeraca (jel sam rekao da je izgubio koje kilo pre nego sto je proigrao? - eto neke koristi od toga sto nije imao za sok i cokoladu - Jevtic!!!)

Kocica ne smem da pominjem, ja mislim da sam pojeo sve postove. Ako ima neki nepojeden, molim da mi se javi.

Da Vojvodina zna da cemo mi da puknemo protiv Partizana, sve bi bilo lako, savetujem X2 na Metalplastiku u poslednjem kolu. A da, i keca na Partizan. :sad:

Edited by Nesh
Link to comment

Posto se vec zavrsava prvenstvo, nek padnu maske. Iz prve ruke:

 

Mi smo bili degradirani i kao ljudi i kao treneri i kao igraci. Nada Topcagic je isla po sobama i oduzimala slusalice, a nismo mogli da se utesimo sokovima i cokoladama, koje nije oduzimala, jer iste nismo ni imali:

 

 

 

Edited by Nesh
Link to comment

Bice bas interesantno poslednje kolo. Mi cemo pokazati nasu prepoznatljivu igru, pa sta da se radi...:sad:...ali ako Vojvodina ne pobedi Metaloplastiku, moze da se posere na sve svoje titule. Mi smo prosle godine bar posteno izgubili titulu. Rekao sam ako, bumo vidli.

Edited by Nesh
Link to comment

I ako pobedite Partizan a Vojvodina pobedi Metaloplastiku, Dinamo odlucuje ko ce u SEHA. MP je bolja u medjusobnom skoru od Zeleznicara a Zeleznicar ide na drugo mesto samo ako se i DInamo ukljuci u trougao

Link to comment
2 hours ago, ficfiric said:

I ako pobedite Partizan a Vojvodina pobedi Metaloplastiku, Dinamo odlucuje ko ce u SEHA. MP je bolja u medjusobnom skoru od Zeleznicara a Zeleznicar ide na drugo mesto samo ako se i DInamo ukljuci u trougao

 

Racunamo na trougao. :D

Salu na starnu, nek odigraju svi maksimalno, pa nek bude sta bude. Posto smo lagano izgubili u Novom Pazaru i nismo uzeli ni bod na strani, tesko da mozemo mnogo cemu da se nadamo, a nismo vala ni zasluzili, al ajde,

Ajd videcemo.

 

 

Edited by Nesh
Link to comment
10 hours ago, ficfiric said:

I ako pobedite Partizan a Vojvodina pobedi Metaloplastiku, Dinamo odlucuje ko ce u SEHA. MP je bolja u medjusobnom skoru od Zeleznicara a Zeleznicar ide na drugo mesto samo ako se i DInamo ukljuci u trougao

 

Sad se nesto mislim, ako se gleda mini tabela medjusobnih rezultata u trouglu onda bi Pancevo, ako sam ja dobro racunao, bilo trece? Jel ide treci u neku Evropu?

Ako se racuna tabela samo medjusobnih meceva, i ako treci ide u neki evropski kup, onda bi Dinamo mogao imati neku motivaciju da pobedi u Novom Pazaru.

Ako, ovo, ako ono, racunice...a mi cemo verovatno da puknemo u Beogradu. :D

Edited by Nesh
Link to comment

I Dinamo ima sanse za drugo mesto - ako izgubi Metaloplastika i Zeleznicar ne pobedi. U zadnjem kolu i Vosa i Metaloplastika ce igrati bez nekoliko igraca. Videcemo da li ce Metaloplastika moci da uzme bar bod.

 

Inace, vlasnik hale u kojoj igra Metaloplastika je AIK banka, grad je zakupac. Ako MP bude druga, jedina hala u gradu koja ispunjava uslove za SEHA je ta hala sportova. AIK banka je sad rekla da vise ne zeli da daje gradu halu u zakup vec trazi od grada da je kupi ili MP leti napolje. Oni traze milion i trista a grad nudi 700 hiljada. http://www.sabac.tv/vesti/26669/grad-dobija-novu-halu- Ako se ne iscenjkaju, imate sanse za SEHA i ako ne budete drugi.

 

 

Sto se tice posete, Metaloplastika je i ove sezone najgledanija

 

Quote

Екипа    Гледалаца    Утакмица    Просек
Металопластика    5.300     4    1.325
Динамо    2.250     4    563
Железничар 1949    2.050     4    513
Војводина    1.950     4    488
Нови Пазар    1.750     4    438
Партизан    1.350     4    338


 

Edited by ficfiric
Link to comment

Hvala na odgovoru i detaljima. :)

 

Ja sam potpuno smetnuo s uma da je Dinamo bolji u medjusobnim susretima od Metaloplastike i da ce biti drugi ako Zelja ne pobedi, a Metaloplastika izgubi.

Sve u svemu, ostaje sigurica kladjenje na X2 u Novom Sadu. :D

 

Sto se tice ovih problema sa halom, bilo bi stvarno bez veze da na taj nacin odemo u SEHA ligu. Nadam se da ce se to resiti povoljno i da ce Metaloplastika imati gde da igra.

 

Cini mi se da je ove sezone malo veca poseta u Nisu bila samo kad je gostovao Zagreb. Bas malo gledalaca sve ukupno. Dobro, u Sapcu ne mari, ali kod ostalih bas malo.

 

 

Edited by Nesh
Link to comment
On 19.5.2019. at 23:43, Nesh said:

Hvala na odgovoru i detaljima. :)

 

Ja sam potpuno smetnuo s uma da je Dinamo bolji u medjusobnim susretima od Metaloplastike i da ce biti drugi ako Zelja ne pobedi, a Metaloplastika izgubi.

Sve u svemu, ostaje sigurica kladjenje na X2 u Novom Sadu. :D

 

Sto se tice ovih problema sa halom, bilo bi stvarno bez veze da na taj nacin odemo u SEHA ligu. Nadam se da ce se to resiti povoljno i da ce Metaloplastika imati gde da igra.

 

Cini mi se da je ove sezone malo veca poseta u Nisu bila samo kad je gostovao Zagreb. Bas malo gledalaca sve ukupno. Dobro, u Sapcu ne mari, ali kod ostalih bas malo.

 

 

 

Kvota na to je 1.07 ...

Link to comment
2 hours ago, Kec u Nisu ljudi kec uNisu said:

 

Kvota na to je 1.07 ...

 

Pa kad je sigurica. :D

Gde si video kvote, ove zamaljske kladionice koje ja pratim nemaju jos kvote? Ili samo ispravno procenjujes kolika ce biti kvota? :D

Ne znam da li ce biti bas toliko bezobrazni izjednaceni da odigraju X, verovatno ipak dvojka, tako da nista od zarade. :sad:

Dobro, za svaki slucaj, valja staviti nesto sitno na X. Ne trazi ni leba ni vodu. :dry:

 

Link to comment

Za sada samo moja skromna procena :)

Lakse im je svakako da "odu" u dvojku, ali bezobrazni su i jedni i drugi...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...