Jump to content
IGNORED

RK Zeleznicar Nis


Kec u Nisu ljudi kec uNisu

Recommended Posts

Nisam imao predstavu koliko je do kraja kad su poveli sa dva, tako da nisu dosli do 5. :D

Imas gol prednosti nekoliko sekundi do kraja poluvremena, kreces u napad, vec si se opekao u Pancevu, pa kazi, stanite, neka, vodimo...Al treba neko to da kaze...

Poklonjen gol u Pancevu u zadnjoj sekundi, poklonjen gol Vojvodini u zadnjoj sekundi prvog poluvremena, gotovo prokockana 3 gola prednosti protiv Metaloplastike za minut i po ili dva...Cim je stani pani, skidanje gaca...

Realno, nismo mi za ozbiljne utakmice...

Mislim da ce biti velikih problema i za SEHA ligu...

Tim je losiji nego prosle godine...Zlatanovic je za ceo ovaj poker skretnicara (a neki, nazalost, ne mogu da dobace ni do pokazivanja u kom pravcu ide lopta :D) izmislio branjenje, Krsmancic je klasa za sva ova "pojacanja" zajedno,...

Nista, ostaje nam da uzivamo u lepoti igre...:D

 

 

 

Edited by Nesh
Link to comment

Ako nekako dobijemo Metaloplastiku tamo osvajamo titulu... Steta za ovo danas, mozda najbolja igra ove sezone protiv Vose ( vec smo vise puta gubili jbg)..

 

Link to comment

Ma dobro, nije da nema sanse ali je lose sto dosta nestabilno tim deluje od leta pa do sad, a to je bio adut prosle sezone, da se igra svih 60 minuta na max... Nadam se i ja...

Link to comment

Jeste.

 

Quote

Posle poraza od Vojvodine u Novom Sadu (23:22), Veselin Vujović podneo je danas ostavku na mesto šefa stručnog štaba Železničara.
Uz zahvalnost na svemu urađenom u prethodnih deset meseci, želimo mu sve najbolje u nastavku karijere, a klub će blagovremeno obavestiti javnost o narednim koracima, kako bismo do kraja sezone izvukli najbolji mogući rezultat. Zeljin Facebook

 

 

Link to comment

Tolko sam kukao na golmane, izgleda sam iznervirao Kocica. :D

Danas bezbroj odbrana, zvanicni spiker kaze 20. :ziga:

Pokusali smo da uprskamo, ali nije nam se dalo. Vodili smo celu utakmicu, da bi standardnih oko 15 minuta pre kraja poceli ples. One dve uzastopne piruete Jevtica sa pokusaja brzog centra su stvarno nesto novo u rukometu: jedno valjda prestup, sta li je, nisam video zasto su nam uzeli loptu, drugo dodavanje Partizanovom igracu za kontru i gol. Izvodis brzi centar posle primljenog gola i dajes protivnickom igracu loptu za kontru i gol. :ziga:

Srecom, preokrenusmo za 5-6 minuta sa -1 (jel bilo i -2 il sam ja onaj odbranjeni sedmerac vec uracunao? :D) na +4, a onda se i oni raspali. 30:22.

Ostaju stare boljke. Nemamo srednjeg beka koji bi mogao da prodje do kraja, ove nase (danas je uglavnom igrao Milosavljevic) odbrambeni igraci zaustavljaju s lakocom, a fali nam i neka hladna glava sa znanjem i samopouzdanjem kad je gusto. Kao i obicno, previse tehnickih gresaka.

Da ne duljim, tesko da mozemo protiv Metaloplastike tamo, da molimo boga da nekako dobijemo Dinamo i Vojvodinu (nazalost, to ce ici vrlo tesko, mozda da zovemo nazad Joska, on ima pozitivan skor :dry: ) ovde inace nista od drugog mesta.

Ah, da...izgleda da je Jevtic smrsao koje kilce...ili mi se cini? :D

Smigic, koji nije ustao tokom cele utakmice, uspeo da dobije zuti karton. :blink:

Vejina nije bilo, jel neko zna zasto. On je uglavnom solidan bio.

 

Uf, opet sam iscarsavisao. Dosta je. :D

 

 

Edited by Nesh
Link to comment

Vujović napustio Železničar, pa osuo paljbu: Igrači nemaju novac za sok, isteruju ih iz stanova...

  • 4 shares
  •  

Teški dani u niškom klubu...

Foto: MN Press

Rukometni klub Železničar ostao je bez trenera, pošto je legendarni igrač i trener Veselin Vujović odlučio da napusti Niš!

On je otkaz uručio posle poraza Nišlija u Novom Sadu od Vojvodine, a svoje razloge za taj potez otkrio je u razgovoru za Sportski žurnal.

- Degradiran sam i kao čovek i kao trener. Dogovorili smo se neke stvari, a onda dolazim u situaciju da u deset uveče ne znam da li ćemo imati autobus da odemo na utakmicu. Igrači nemaju novac za sok ili čokoladu u pauzama na putu, da ne pominjem isterivanje iz stanova zbog neisplaćene kirije - rekao je Vujović za Žurnal, pa se zapitao:

- Kako da motivišem igrača da se bori, gine na treningu ili utakmici ako tog dana nije jeo ili treba da ga izbace iz stana?

Podsetimo, Vujović je u Železničar stigao na leto 2018. godine.

Link to comment

Eto, ja rekoh da je Jevtic izgubio par kilograma. sad je jasno zasto. Da je ova budala najurena na vreme, dakle pre nove godine, mozda bi bilo par sokova i vekna hleba za igrace.

 

Link to comment

Ajd sad, mi navijaci,  ja mislim da ja vec 40 godina gledam Zelju, bi voleli da Zelja uzme titulu. Al ne moze na silu, ne moze bez trenera i igraca.

 

Tesko cemo mi i do drugog mesta.

 

 

Link to comment
5 hours ago, Nesh said:

Eto, ja rekoh da je Jevtic izgubio par kilograma. sad je jasno zasto. Da je ova budala najurena na vreme, dakle pre nove godine, mozda bi bilo par sokova i vekna hleba za igrace.

 

 

Ne možeš Vuju kriviti za lošu finansijsku situaciju u klubu. Uprava je morala da obezbedi plate igračima i treneru. To što je Vujina plata velika nema nikakve veze, jer zašto su ga onda angažovali ako nisu obezbedilu fin.konstrukciju za celu sezonu.

Link to comment
1 hour ago, Filozof manijak said:

 

Ne možeš Vuju kriviti za lošu finansijsku situaciju u klubu. Uprava je morala da obezbedi plate igračima i treneru. To što je Vujina plata velika nema nikakve veze, jer zašto su ga onda angažovali ako nisu obezbedilu fin.konstrukciju za celu sezonu.

 

U pravu si, naravno, steta sto to nije rekao na vreme, Nemaju za sok ili cokoladu? Ne znaju u 10 uvece da li ce imati autobus...Ne znam, meni deluje malo...Nije ni vazno...

Koliko sam ja video, bar u utakmicama koje sam gledao, borbenost i zelja nisu falili timu.

Ne znam ko je birao igrace, mozda je Vuja dosao prepustajuci to drugima...Ne znam ko je odlucio da pri neresenom rezultatu protiv direktnog konkurenta za SEHA ligu u poslednjem napadu i poslednjem minutu igra bez golmana i prima gol u praznu mrezu...Eto, stigli su nekako autobusom do Panceva i do poslednjeg minuta...

Ali, OK, mozda ja preterujem...Da ne davim vise...

 

 

Edited by Nesh
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...