Jump to content
IGNORED

RK Zeleznicar Nis


Kec u Nisu ljudi kec uNisu

Recommended Posts

Od titule nema nista, tim igra gore nego prosle sezone. Vec sam kukao na Sretenovica. Protiv Metaloplastike nije bio los, ali ocigledno se vratio starim navikama - skoci 5 metara, a onda se, umesto da opali kad se vec digao toliko iznad bloka, zabije u odbranu ili dodaje, obicno unazad, cesto i protivnickoj ekipi za kontru - jednostavno nema samopouzdanja i bespotrebno petlja. I inace cesto dodaje lose ili nisko ili iza igraca. Mogao bi od njega biti igrac, ali za sad nema napretka. Milovanovic nazadovao.

Srednjeg beka nemamo, Krila se nedovoljno koriste, pivotmeni takodje. Jevtic bi mogao da smrsa koje kilo, treba stici do 6 metara.

Golmane takodje nismo imali, ajd sad izgleda Kocic konacno probranio.

Ali uglavnom nema igre, nema razradjenih akcija, sve je to navrat-nanos, pa ako prodje.

I jos jednom da pomenem ovo izvodjenje golmana u poslednjem minutu pri neresenom rezultatu. Mislim da bi i Boldrik shvatio da je to bespotrebna budalastina. Ali mozda Vuja nije gledao poslednih dva minuta protiv Metaloplastike kad smo umalo prokockali tri gola, mozda veruje u tehnicku nadmoc nasih igraca (ne zalazim u to probijanje, nisam dobro video, iako sam ulovio juce na snimku taj poslednji napad).

 

Dakle, video sam juce taj poslednji napad na brzinu. Nije mi jasno sta je u stvari bilo kod onog ulaska Gorele i ponistenog gola. Delovalo je kao odbrana iz 6 metara, odbrambeni se, bar mi se tako cini, nije na vreme postavio. Sta su svirale sudije? Nisam video da li je Gorela gazio, da li su svirale deveterac jos pre tog kontakta?

Edited by Nesh
Link to comment

Cini mi se da im se jednostavno nije dopalo sto je Gorela dao gol. Prvo poluvreme su i svirali ok, u drugom domacinski, ali nam se opet posle -5 otvorilo da dobijemo u zadnjem minutu. Ne branim Vuju , ali smo celu utakmicu igrali bez golmana kad smo imali igraca manje i ok je bilo, nijednom nisu bili ni blizu da nam sutnu na prazan gol, do tog zadnjeg napada i odsudjenog po meni nepostojeceg probijanja... A utakmica je bila takva da bi vrv povuklo i mene da odigram tako. 

Slazem se da smo mnogo gledljiviji bili prosle sezone, sa Krsmancicem je bila poezija za ovo.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Nisam ovo gore slusao. kao sto sam i pricao ranije, Zelja je doveo jednu budaletinu za trenera. Covek nema pojma. Nije umeo da izabere igrace, ne seca se da je Portner bio vazan kad su osvajali titule, on misli da se moze bez srednjeg beka, Uzo pare, e ziv bio. Ako vec izbacuje golmana stalno, ja mislim da bi mogli i bez trenera...svaki napad...

 

Edited by Nesh
Link to comment

Sutra sa Vovjodinom. Ostaje da se nadamo da sam se iznad nalupetao i da cu morati da pojedem svoj post (ili da ga proglasim za jinks :D), ali strepnja mi je dublja od nade.

Koliko vidim, na RTSu nema prenosa.

Link to comment

 

Ja jos jednom pogledah program RTS, ima Zeleznicar ali zene, odbojka. Ajd videcu to na RTV1 da li ce da radi. Jel bese iz Panceva prenosio Belle amie ili sam nesto pomesao. Nema ni na Belle amie u programu.

 

U Mozzartu ima u ponudi. Vojvodina 1.45. Da su dali malo vise, pa da ih izmalerisem, ovako nema vajde. :dry:

Edited by Nesh
Link to comment

Nekoliko sekundi do kraja poluvremena, vodimo, nasa lopta, krecemo u napad i primamo gol. Golman na golu. Pa ni Zuletovo prosto neverovatno ne moze da opise ovo. Pa kako? Koje je to vreme, koliko sekundi je dovoljno da mi izgubimo loptu i primimo gol.

Dajte bar u Ginisovu knjigu rekorda da udjemo! :D

 

Link to comment
11 minutes ago, Nesh said:

Nekoliko sekundi do kraja poluvremena, vodimo, nasa lopta, krecemo u napad i primamo gol. Golman na golu. Pa ni Zuletovo prosto neverovatno ne moze da opise ovo. Pa kako? Koje je to vreme, koliko sekundi je dovoljno da mi izgubimo loptu i primimo gol.

Dajte bar u Ginisovu knjigu rekorda da udjemo! :D

 

I ja se cudim ako ti je za utehu :D

Najbolji su ovi prenosi bez komentatora kao na Kecovom strimu jer ko da si na utakmici, niko ne blebece.

Edited by W.F.C.
Link to comment

Odustajem. kad kojim cudom ppromase gol, mi odmah, e necete vala, evo vam lopte, probajte ponovo. Sad imaju dva gola, sad mozemo da se opustimo.  5-6 golova razlike do kraja i to bi bilo to.

Link to comment

Imamo kvalitet ali nemamo srce, takmicarski duh, za razliku od prosle sezone. Uzeli smo im kup pred njihovim navijacima u ovoj hali tad. Ostaje borba za SEHU, jbga. Steta da Zelja ni u ovakvom prvenstvu ne moze da uzme titulu...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...