Jump to content
IGNORED

RK Zeleznicar Nis


Kec u Nisu ljudi kec uNisu

Recommended Posts

50 minutes ago, Filozof manijak said:

 Jel ovo Cobijev sin?

 

Ne znam. Cobi je 71', a Marko 98' godiste. Meni nije palo na pamet da bi mu mogao biti sin, ne verujem da jeste, ali ajde javice se valjda neko ko je vise upucen u te detalje.

Edited by Nesh
Link to comment

Da podsetimo, danas u 18:30 protiv Metaloplastike, skola Dusko Radovic. Kladionice, bar ove koje ja pratim, nemaju u ponudi nase prvenstvo. Prosle godine je bilo.

Edited by Nesh
Link to comment

Porodismo pobedu, pa je dovedosmo u pitanje... Metaloplastika "tradicionalno neugodna"...

Golmani 4 odbrane zbirno.

Sudjenje katastrofalno, valjda se zna da je rukomet domacinski sport ..

Link to comment

Sve u svemu, lose. Tesko je igrati rukomet bez golmana. Kocic ni stranu gde ide lopta nije mogao da pogodi, a kamoli da odbrani nesto. 

I ostalo zbrda-zdola. Neorganizovano, lose.

Lopta retko isla na pivota, krila neiskoriscena, kontra...ne secam se ni da je bilo kontre (odakle i moze kontra kad je sve sto je islo u nas gol bilo gol - tek pred kraj Stosic odbrani nesto), prazan gol smo jednom pogodili, jednom promasili...u pocetku, posle onih odbrana njihovog golmana kad su napravili dva-tri gola razlike, hvatali smo ih nekoliko puta na brzi centar i jurnjavu i drzali prikljucak...

Tri neiskoriscena sedmerca na pocetku, posle Markovic rutinski pogadjao.

Gluposti u poslednja dva-tri minuta ne treba ni komentarisati.

Ajd uvek ga kritikujem, ali ovog puta najbolji Sretenovic.

 

Sto rce Kec, uvek neugodna Metaloplastika...Nije mi jasno kako smo pobedili, al ajde sad, sta je tu je, pobedi se u zube ne gledai, ko zna zasto je to dobro i slicne umotvorine...:D

 

 

 

 

Edited by Nesh
Link to comment

U nedelju idemo u Pancevo, Tu cu ce da se vidi da li je Dinamo dovoljno los (mi jesmo) da imamo sansu za drugo mesto. Nisam ih gledao, tek malo s Vojvodinom, samo deo prvog poluvremena. Bez golmana, a tesko da ce kod nas da se desi neko prikazivanje bogorodice Cobija kod pomenutih, to su 4-5 golova za njih.

Ajd nek bude ovo jinks ko sto drugari uspesno rade na F1, al ne verujem. :sad:

Link to comment

Ah da..na prosloj utakmici bio Zivkovic kapiten,..sada Kocic...Kocic koji je odigrao jednu i po utakmicu za Zelju (ili manje) i kad sve izracunamo, zajedno sa zagrevanjima, imao 0.02 odbrane.

 

Spoiler

Vratite Joska!

 

Link to comment
10 hours ago, Nesh said:

U nedelju idemo u Pancevo, Tu cu ce da se vidi da li je Dinamo dovoljno los (mi jesmo) da imamo sansu za drugo mesto. Nisam ih gledao, tek malo s Vojvodinom, samo deo prvog poluvremena. Bez golmana, a tesko da ce kod nas da se desi neko prikazivanje bogorodice Cobija kod pomenutih, to su 4-5 golova za njih.

Ajd nek bude ovo jinks ko sto drugari uspesno rade na F1, al ne verujem. :sad:

Rts 2 bi trebalo da bude..

Osvajamo ove sezone, bez brige ;)

Link to comment
2 hours ago, Nesh said:

Sad dodjoh i ne mogu da nadjem rezultat ko da su igrali na mesecu. Na kraju ipak iskopah kratku vest:

 

 

 

Jel gledao neko, kako je bilo?

 

 

Bilo je tako da smo na 25:25 imali zadnji napad za pobedu , a smradovi iz N.sada i Zrenjanina sudili probijanje i primili smo gol sa njihove polovine i izgubili!

Ne kazem da smo je nesto zasluzili , ali !

Link to comment
Just now, Kec u Nisu ljudi kec uNisu said:

 

Bilo je tako da smo na 25:25 imali zadnji napad za pobedu , a smradovi iz N.sada i Zrenjanina sudili probijanje i primili smo gol sa njihove polovine i izgubili!

Ne kazem da smo je nesto zasluzili , ali !

 

Nismo valjda poslednji napad kod neresenog rezultata igrali bez golmana?

Link to comment

Video sam izvestaj sada. Bez obzira na odluku sudija, ne ulazim u to, nisam video, ja nikako ne mogu da shvatim da neko izvuce golmana u poslednjem minutu, a ima neresen rezultat. :isuse:

 

EDIT: Ako je za utehu, koliko vidim iz izvestaja, Kocic poceo da brani.

Edited by Nesh
Link to comment

Branio dobro Kocic, u rangu Zlatanovica koji je takodje bio dobar sinoc. Napunio nas Milos Savic, kapiram da je to onaj sto nam bio prekobrojan na pocetku sezone... a uz njega i "nase dete" Milos Kostadinovic, koji je svaki gol proslavljao kao da je osvojio ne znam ni ja sta...i tako, bese tesko za gledanje. Ali ne mogu da se otmem utisku koliko muda nema Sretenovic, pa covek se odrazi, i pola metra je najmanje iznad svih, i on ili spusta loptu u neki dribling , ili bespotrebno dodaje, a sve mu se otvorilo...i tako celu utakmicu. 

Tanak je Dinamo, steta.. izgubis tu i izgubis u Sapcu i cao tituli...

Link to comment

Nisam gledao, neverovatno mi da kroz celu sezonu u SEHI i svim tim vremenom za treninge jos nije tim onako uigraniji i sigurniji. Ne znam kako do titule pored Vojvodine, ostaje realno borba opet za SEHU i EHF kup, koji ne znaci nesto puno sa ona tri kola kvalifikacija koje nema sanse da prodjemo. Ali dobro, ko zna, tek je pocelo.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...