Jump to content
IGNORED

RK Zeleznicar Nis


Kec u Nisu ljudi kec uNisu

Recommended Posts

Gledajuci ucinak prosle sezone nikad ne bih pustio Zlatanovica da ode, ali eto mozda si u pravu, ne znam to. Krsmancic mislim da je otisao u neki spanski prvoligaski klub i to je vec nesto drugo. A zadrzao bih recimo i onog mislim desnokrilnog iz prosle sezone, sto je razbio Vojvodinu u junu...s jednom nogom bukvalno... Velika je bila promena igrackog kadra i videlo se da su bili dosta pogubljeni sve do skoro, valjda dolazi na svoje zamisao koju trener ima.

Edited by W.F.C.
Link to comment

Djukic je bio desno krilo, i to fenomenalno! Mislim da zavrsio negde u Mkd ili tako nesto... Kad smo kod onih koji mnogo fale iz prosle sezone - Vucko u odbrani igrao doktorski.

Link to comment

Ratko nije izgleda ni isao tamo? Nema ga u statistici. Jevtic ovo malo sto sam video u ova 4 minuta, kad daje gol, deluje kao da je igrao povredjen tj neoporavljen u potpunosti. Na pocetku snimka pivota glumi Milovanovic (kao u Nisu porotiv Vardara u pocetku utakmice). Dakle, prakticno smo igrali bez pivota ili gresim da je jevtic igrao neoporavljen? Nema u statistici, ili ja ne vidim, koliko je vremena koji igrac igrao.

Stosic 8 odbrana. dobro, osim protiv Steaue (13) uvek je imao manje. A jel doso taj Cucuz, dal ga kriju?

Gledajmo pozitivno :dry:, u 46. minutu smo bili na -2, ja tu stajem. :D

Link to comment

Pozitivno, sto da ne, gubi se od LS ekipa, egal sa drugom polovinom lige, opet kazem bolje sa ovima da igraju nego sa nasim timovima. Jeste povredjen Jevtic bio, odmah je to rekao komentator, Cucuza nema i dalje. Jos par pobeda kuci i neki remi i puna kapa od SEHA sezone.

Link to comment

Ma jeste pozitivno, pogotovu ako smo realno igrali bez pivotmena. Smajli je upucen meni jer vazim za pesimistu, negativca (neopravdano :dry:), ali na ovo stvarno gledam pozitivno...

Ipak, treba nam pravi golman, treba nam pivotmen (svaka cast Nikolicu, ali tesko da on moze da bude resenje), centralni bek...

Sretenovic prema statistici 2/7 opet neubedljiv, on nikako da krene...

Madjar dao gol (1/3), dakle, igrao malo i u napadu...

 

Sad gledam, sledecu igramo 19.12, dolazi Nexe...dakle, moracu da propustim....

Mogli su bas da odrede neki drugi datum...:mad:

 

Edited by Nesh
Link to comment

Nisam nikako mogao da idem veceras. Moje lupetanje da ce Vuja da zavrsi 27. decembra, da ne trazim sad postove, ocigledno se nece ispuniti. Rekao bih, nazalost.

Zelja jednostavno nema nijednog dobrog igraca. Krsmancic (iz pve tri cetvrtine prosle sezone) je za sve ove izmislio rukomet, Zlatanovic bi za ovog Zelju bio pola tima. Prelazne ocene Pavlovicu (koga je bacao na centralnog, bar u Nisu, ostalo nisam gledao) i Vejinu, obojica deluju kao da su igrali rukomet. Milovanovic i Sretenovic bez ikakvog napretka, o krilima ne treba govoriti, mozda kad dobiju neku loptu. Pivotmeni? Povredjeni Jevtic igra, Ratko Nikolic? Pa kolko moze Ratko da igra? Vratite Cobija sto stoji iza gola i dere se golmanu ko da je u trecem osnovne. Bolje da zaigra. :D Neozbiljno. Golmani? Zelja je uvek imao dobre golmane. Eto, stigla lova, I tome doso kraj.

Mislim da necemo da udjemo ni u SEHA ligu za sledecu godinu. Nadam se da se varam.

 

Edited by Nesh
Link to comment

Ne mracis, svratio sam usput nakratko i bilo je ko u pocetku, nepovezano, izgubljeno. Termin je bio kriminalan, nikad manje publike. Nexe deluje dosta ozbiljno i mislim da su oni sinoc zacementirali final four. Visoki bekovi beze od suteva, odbrana opet slaba, najnizi Pavlovic u sredini, jbga...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...