Jump to content
IGNORED

RK Zeleznicar Nis


Kec u Nisu ljudi kec uNisu

Recommended Posts

 

Inace, igramo dve pripremne utakmice sa Metaloplastikom:

 

Quote

Utakmica u Šapcu počinje u sredu u 18.30 časova, a za isto vreme zakazan je i „uzvratni“ duel u Nišu, u subotu 11. avgusta. Biće to prilika da niška publika u hali Čair prvi put na delu vidi novi Železničar Veselina Vujovića.

 

Link to comment

lepo :)

Jel moze neko da stavi ovde sastav SEHA lige za nastupajucu sezonu, da vidimo s kim igramo... Dva hrvatska, dva makedonska, Meskov, Tatran, Vosa, Madjari, Slovenci?

Link to comment

Ma nema greske sa kvalitetom lige, nego koliko sam nacuo pravice dve grupe po 6 klubova ili tako nesto...sta znam u startu mi se to ne svidja..

Link to comment

https://sr.wikipedia.org/sr-el/СЕХА_лига_2018/19.

Ipak izgleda opet 10 klubova, Madjari ne igraju, a 10. klub najverovatnije Steaua. To pise i danasnji Zurnal, poklapa se sa WIKI... Deluje mi slabije liga nego prosle godine, i da u ovakvoj konkurenciji ne bi trebalo da budemo podredjeni... Neka sredina tabele , pa i mozda nesto vise, videcemo. Ne igramo domacu ligu, ukljucujemo se u plejof na prolece.

Edited by W.F.C.
Link to comment

Steaua deseti ucesnik SEHE, potvdjeno. Znaci nema Madjara i Slovenaca ove sezone, a upali Zelja i Izvidjac (BiH). Medju tri debitanta smo.

Edited by W.F.C.
Link to comment

Potencijalno pojačanje niškog tima Predrag Vejin bio je najefikasniji sa 8 golova, a pratili su ga Sretenović sa 5 i Spasić i Knežević sa po 4.

 

 

–2013
2013–2015
2015–2016
2016–2017
2017
2017–
RK Metaloplastika
CB Ademar León
Dunkerque
Al Jazira
RK Metalurg Skopje
CB Ademar León

 

Nije los cv ovog potencijalnog pojacanja Vejina...199cm, levoruk, igra na poziciji desnog beka, ich ne deluje lose...

Nazalost ni ja nisam mogao da odem da pogledam protiv M-plastike.

Link to comment

Ево оне емисије која је била на Арени пре неку недељу, ко није погледао ево прилике...

 

 

Link to comment

Bas nov tim, dosta promenjen. Treca pobeda u pripremnoj sezoni, pre Struge pobedjena Metaloplastika u Sapcu 30:27 i u Nisu 33:29. Malo duvalo u odbrani izgleda, ali ovo sad deluje bolje, samo 20 gola primljena.

Edited by W.F.C.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...