Jump to content
IGNORED

RK Zeleznicar Nis


Kec u Nisu ljudi kec uNisu

Recommended Posts

Nakon jedne od najuspesnijih sezona u istoriji ( osvojen kup Srbije , titula izmakla u poslednjoj sekundi u Sapcu..) , Zelja cini se u novu sezonu ulazi sa najvecim ambicijama ikada!

Na trenerskoj poziciji Josku je zamenio Vujovic, pristiglo vec 7-8 pojacanja , mahom momci koji su zalog za buducnost, a prava pojacanja se tek ocekuju...

Sve u svemu ceka nas jako zanimljiva sezona u Seha ligi i Ehf kupu, a kako rekose iz kluba cilj je da se u Nis dovede i liga sampiona...

 

železnicar

Edited by Kec u Nisu ljudi kec uNisu
Link to comment

Dok ne dovedu Karabatica u rodni grad, ne priznajem pojacanja. :D

Salu na stranu, nisam neki ljubitelj Vujovica, lepetao sam i na rukometu dosta o tome (i previse - necu vise), al ajd nadam se da ce ispasti nesto. Meni dosta titula prvaka Srbije. Eto, skromno, za pocetak topika...:dry:

Edited by Nesh
Link to comment

Boljeg stručnaka nista mogli da dovedete. Mislim da će ovo godine biti mnogo ozbiljnija priča u Želji, i da uzimate titulu, ali da ne prejudiciram. Usvakom slučaju, dolazak Vuje je jedan statement ozbijnih namera niškog kluba. 

Što se tiče ljudskih kvaliteteta tu ne bih da zalazim u diskusiju...

Link to comment

najbolje da nece da osvoje titulu prvaka srbije. a cilj je valjda da se bude konkurentan u seha ligi, jebes domacu ligu. u svakom slucaju ovo je pozitivno, ne secam se kada je srbija poslednji put imala ozbiljan rukometno klub, i kada je neki nas klub igrao na nekom malo visem nivou. pamtim onaj dvomec partizana i zagreba pocetkom 2005 u nekom evropskom kupu, to je valjda bilo poslednje.

Link to comment

Како је Вyјовић рекао на Арени, план руководства клуба је да он бар 4 године буде на клупи и помињу се озбиљни циљеви у том периоду. 

Edited by Captain_Darling
Link to comment
On 21.7.2018. at 9:46, Nikodije said:

najbolje da nece da osvoje titulu prvaka srbije. a cilj je valjda da se bude konkurentan u seha ligi, jebes domacu ligu. u svakom slucaju ovo je pozitivno, ne secam se kada je srbija poslednji put imala ozbiljan rukometno klub, i kada je neki nas klub igrao na nekom malo visem nivou. pamtim onaj dvomec partizana i zagreba pocetkom 2005 u nekom evropskom kupu, to je valjda bilo poslednje.

 

ja to cekam sad vec da ne racunam, ali 40 godina od kad gledam rukomet u hali (starost, ali delujem mladje :D), Imali smo i isti broj bodova sa "onom" Metaloplastikom i Zvezdom ili se ne secam dobro (tad sam bio u vojsci), pa nije bilo titule zbog gol razlike. 

Meni je dovoljna titula u Srbiji. Od SEHE nema nista, naravno. Vise od toga da ne pricamo.

Zelja je uvek imao dobre klince, sad u timu imamo, koliko sam video slike, samo Madjara, ajd mozda se jos neko provuko iz Nisa.

Ukratko, da se vrati Karabatic u rodni grad, pa da budu bar dvojica Nislija u Zelji. :D

Link to comment
  • 2 weeks later...
On 27.7.2018. at 7:50, Kec u Nisu ljudi kec uNisu said:

strahinja%20milic.jpg

 

Pa kako i gde mu dati gol:)

 

Džambu samo nisko, ima problem sa branjenjem lopti koje mu idu oko nogu.

(Ii je barem imao dok je nastupao u našoj ligi. Ne znam koliko je napredovao u Vardaru pored Šterbika)

Link to comment

Hocemo

titulu

:)

 

Moje skromno pamcenje kaze da su dve izmakle zamalo, onaj plejof sa Zvezdom 1998. kad smo izbacili Partizan u polufinalu ubedljivo i sada ovo u Sapcu. Vreme je.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...