Jump to content
IGNORED

Liga Evrope 2018/19


renne

Recommended Posts

 

 

 

 

Ako izuzmemo golmana, juce su imali 2 domaca igraca u timu. 

 

 

Zavisi kako gledaš. Mislim da je za svaki klub velike četvorke cela ex-yu sa sve Gavranovićima i Marinima domaći igrač. Prosto najlogičnije je tu tražiti talenat i uklapati, a sa pravim strancima popuniti ono što nedostaje. Tako da je realno nebitno koliko njih ima hrvatski pasoš. Stranci su štoperi i ovaj mladi Španac Olmo na kome će dobro zaraditi. Nije mi jasno otkud on u Dinamu.

 

Link to comment
  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    82

  • levi

    72

  • W.F.C.

    65

  • 189-

    60

Top Posters In This Topic

Posted Images

1 hour ago, gervasius twinkleminkleson said:

Jebiga, dinamo može da zaslužuje ls koliko hoće, nije ušao. Zvezda je prosto napravila bolje rezultate u ove 2 godine i to je to. Ko bi dobio u međusobnom meču, nećemo znati dok se ne sastanu.

A to da dinamo proizvodi bolje igrače nije nešto novo, to je tako vec godinama. S tim što je ulaziti u grupe i prezimljavati u evropi ipak daleko bitnije

 

slazem se, a mi imamo dva ulaska u poslednjih 11 godina, a oni valjda 10. a prosla godina je jedina kada smo mi usli, a oni nisu, pa je to malo premalo da bi se naturalo kako ih je zvezda dostigla, ili kako je sada postala uspesnija. nije, i dalje se u maksimiru igra bolji fudbal

Edited by Nikodije
Link to comment
7 minutes ago, Jozef K. said:

Zavisi kako gledaš. Mislim da je za svaki klub velike četvorke cela ex-yu sa sve Gavranovićima i Marinima domaći igrač. Prosto najlogičnije je tu tražiti talenat i uklapati, a sa pravim strancima popuniti ono što nedostaje. Tako da je realno nebitno koliko njih ima hrvatski pasoš. Stranci su štoperi i ovaj mladi Španac Olmo na kome će dobro zaraditi. Nije mi jasno otkud on u Dinamu.

 

Мислим да је чак и Олмо у плану да узме хрватски пасош. Али нема шансе да га задрже довољно дуго да би стекао право да игра за Хрватску.

Link to comment
 
Мислим да је чак и Олмо у плану да узме хрватски пасош. Али нема шансе да га задрже довољно дуго да би стекао право да игра за Хрватску.
Olmo bi po svemu sudeći iduće godine trebalo da ima ponude u rangu Radonjića ove. Igraju po boku, ali različitih stilova.
Link to comment
 

slazem se, a mi imamo dva ulaska u poslednjih 11 godina, a oni valjda 10. a prosla godina je jedina kada smo mi usli, a oni nisu, pa je to malo premalo da bi se naturalo kako ih je zvezda dostigla, ili kako je sada postala uspesnija. nije, i dalje se u maksimiru igra bolji fudbal

... Možemo onda tako da uzmemo bilo koji random period i kažemo kako smo bolji u zadnjih 60 godina npr. Ono što je bitno je sad, trenutno. Ja se ne bi mjenjao sa dinamom. Pa nek igraju dobar fudbal i ispadaju od ekipa kao što su young boys. Meni draže da igramo protiv najboljih, makar, zamisli skandala, igrali defanzivno.

 

Link to comment
8 minutes ago, gervasius twinkleminkleson said:

... Možemo onda tako da uzmemo bilo koji random period i kažemo kako smo bolji u zadnjih 60 godina npr. Ono što je bitno je sad, trenutno. Ja se ne bi mjenjao sa dinamom. Pa nek igraju dobar fudbal i ispadaju od ekipa kao što su young boys. Meni draže da igramo protiv najboljih, makar, zamisli skandala, igrali defanzivno.

 

 

ok, seems legit, a mene je sramota onoga sto smo mi igrali™ protiv napolija, i ako cemo tako i dalje da igramo™ razmislicu da li cu opet navijati da udjemo u ls, ili  nam je ipak prijatnije u ligi evrope. iako je miloe na kzs pricao kako se ne boji nikoga, to nije tako izgledalo kada je trebalo da se odluci za tim i izabere taktiku™

Link to comment
9 minutes ago, Nikodije said:

 

ok, seems legit, a mene je sramota onoga sto smo mi igrali™ protiv napolija, i ako cemo tako i dalje da igramo™ razmislicu da li cu opet navijati da udjemo u ls, ili  nam je ipak prijatnije u ligi evrope. iako je miloe na kzs pricao kako se ne boji nikoga, to nije tako izgledalo kada je trebalo da se odluci za tim i izabere taktiku™

Već četiri dana toliko preteruješ da je to strašno više za čitati

Link to comment
9 minutes ago, renne said:

Već četiri dana toliko preteruješ da je to strašno više za čitati

 

izvini renne, objavicu uskoro konkurs za svog forumskog savetnika i urednika, pa se javi. a pre toga pisacu sta hocu. i mene mnogo toga nervira sta procitam, pa ne kukam kako je strasno, kao sto je bilo strasno gledati zvezdu protiv napolija, pa sta sad, komentarisemo dok ne dodje nesto drugo na dnevni red, kada cu opet biti strasan, moze da se desi, stoga ne primaj to k srcu

Edited by Nikodije
Link to comment
1 hour ago, Nikodije said:

 

ok, seems legit, a mene je sramota onoga sto smo mi igrali™ protiv napolija, i ako cemo tako i dalje da igramo™ razmislicu da li cu opet navijati da udjemo u ls

 

Nema veze, vazno je da te nije sramota Dinamovih nastupa u LS. 

Link to comment
1 hour ago, renne said:

Već četiri dana toliko preteruješ da je to strašno više za čitati

Он бре нас за ред величине боље тролује него Руксо. Апсолутни мега цар троловања. 

Link to comment
27 minutes ago, samo_opusteno said:

 

Nema veze, vazno je da te nije sramota Dinamovih nastupa u LS. 

 

hehe to je to kada su nastupi ovdasnjih ekipa u ls u pitanju, 1 ili nijedan bod, samo je pitanje da li ces nesto da odigras za taj jedan bod ili ces ko picka da se nabijas golmanu u krilo i ispucavas loptu u aut kada je imas u posedu, a posle kao herojski si osvojio bod

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...