Jump to content
IGNORED

Liga šampiona 18/19


renne

Šampion?  

46 members have voted

  1. 1. Ko će uzeti ušatog(tm)?

    • Tottenham
    • Liverpool
    • Baš me briga, gledaću samo po navici
    • Ne samo da me je baš briga, nego ne mogu ni da gledam, koliko me baš briga ko će pobedti

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/01/19 at 20:30

Recommended Posts

  • Replies 5.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    384

  • John Coltrane

    299

  • renne

    256

  • radisa

    232

Top Posters In This Topic

Posted Images

41 minutes ago, Meazza said:

 

Ja ne znam kako cu moci da pratim posle ovog tuznog rezultata.

Фалиће Албан Ајети. Не може сад Леви да спава од муке.

Link to comment

Ispadanje Basela nas™ je gurnulo u drugi sesir, tako da ne znam sto se bunite, ovo je super :D

 

Sad i Benfica da rikne od Fenera pa da i bazen predje u II, samo nam jos fali da njih izvucemo na zrebu.

Link to comment
3 hours ago, levi said:

oh

 

evo ga zlo, uvek isto vreme, kasno po srednevropskom vremenu

То оно погледаш се у огледалу.

Још како ли ти је тешко што им је Пријовић убацио у мрежу...није било лажних орлова нигде.

Link to comment
1 hour ago, Meazza said:

 

Cetvrtfinala.

 

cetvrtfinala ili polufinala :sleep:

https://parapsihopatologija.com/forums/topic/20500-serie-a-2017-18/?page=105&tab=comments#comment-4141411

 

eto

a to je upravo glavni problem sa ligom šampiona, jer manji klubovi ne mogu to da prate. jedini su svetli primeri timovi poput Basela, koji mogu ponekad da odu do nokaut faze

 

naravno da je zlo prepoznalo klub u kome ima Albanaca, a navijač Mančestera voli Mačester mrzi fudbal,  ali to je baš ono što nam treba u CL, više klubova poput Basela, kolji dobro rade, daju dobre igrače i usput karaju ove ICC mutante

 

 

Edited by levi
Link to comment

Neam pojma, meni je ovo najbolji deo fudbalske sezone. Ove kvalifikacije sa mnostvom gotivnih parova, istorijskih klubova, pogotovo sad ove runde sto dolaze, Slavija - Dinamo Kijev, Benfika - Fener, Seltik - Aek, Ajax - Standard, to je za mene fudbal. Genericki dueli Reala i Bajerna mogu da se gledaju i u predsezoni u Americi, ko se lozi na to. Posle kad se udje u grupe vredi pratiti LE a LS samo u pregledu golova jer u skoro svakoj grupi 2 bogata nabijaju 2 siromasna a oni se kao hijene bore za trece mesto i nastavak u LE. Liga sampiona postaje prilican smor i nesto ce morati tu da se menja, samo se nadam da necemo dobiti neko zatvoreno sranje kao sto je ova smaracina u Americi. 

Link to comment
12 minutes ago, samo_opusteno said:

Neam pojma, meni je ovo najbolji deo fudbalske sezone. Ove kvalifikacije sa mnostvom gotivnih parova, istorijskih klubova, pogotovo sad ove runde sto dolaze, Slavija - Dinamo Kijev, Benfika - Fener, Seltik - Aek, Ajax - Standard, to je za mene fudbal. Genericki dueli Reala i Bajerna mogu da se gledaju i u predsezoni u Americi, ko se lozi na to. Posle kad se udje u grupe vredi pratiti LE a LS samo u pregledu golova jer u skoro svakoj grupi 2 bogata nabijaju 2 siromasna a oni se kao hijene bore za trece mesto i nastavak u LE. Liga sampiona postaje prilican smor i nesto ce morati tu da se menja, samo se nadam da necemo dobiti neko zatvoreno sranje kao sto je ova smaracina u Americi. 

+1

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...