Jump to content
IGNORED

Liga šampiona 18/19


renne

Šampion?  

46 members have voted

  1. 1. Ko će uzeti ušatog(tm)?

    • Tottenham
    • Liverpool
    • Baš me briga, gledaću samo po navici
    • Ne samo da me je baš briga, nego ne mogu ni da gledam, koliko me baš briga ko će pobedti

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/01/19 at 20:30

Recommended Posts

  • Replies 5.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    384

  • John Coltrane

    299

  • renne

    256

  • radisa

    232

Top Posters In This Topic

Posted Images

Just now, čekmeže said:

Origi ove sezone u LŠ tri šuta, tri gola.

 

Znači sledeće sezone samo da nekako skupi 30 šuteva, i biće prvi strelac lige.

 

Neće valjda Flop da se osloni previše na njega sledeće sezone zbog abnormalne efikasnosti demonstrirane u ključnim utakmicama ove.

 

Mada OK, Stukijeve mršave minute bi mogli da podele Origi i mali Brewster, neće biti prevelika šteta. Osim ako se teže povredi neko od startne trojke, u kom slučaju seci uši krpi dupe do sledećeg prelaznog roka i kupovine Wernera.

 

 

Link to comment

pevci zalutali u finale ali to je fudbal, izbacili su za klasu jači građanski, u dvomeču svašta može da se desi, valjda zato i žele da prave ligu, da zaista najbolji osvoji, a ne najsrećniji tim :happy:

- dosadila i ova finala svake godine, mogli bi to malo da prorede da se igra na svake 2 ili 4 godine

- npr 2 grupe po 16 klubova, u toku 2 godine igraju grupnu fazu to je 30 mečeva i onda pobednici grupa odigraju finalnu utakmicu u šangaju npr jer je tamo veliko interesovanje za fudbal :D

 

Link to comment

Spursi su viceprvaci Evrope sa 6-2-5, Liverpool prvak sa 8-1-4. Samo su Milan i Juve 2003. imali više poraza do finala (po 5), s tim da je Milan igrao i kvalifikacije sa Liberecom te su se igrale dvije grupne faze pa je Milan morao odigrati 19 utakmica da dođe do kraja.

 

Na kraju se poredalo onako kako je to završilo i u ligi - prvoplasirani City poharao Englesku, drugoplasirani Liverpool uzeo CL, trećeplasirani Chelsea EL, a preostala trojka iz engleskog Top 6 kitu od ovce.

Link to comment
3 minutes ago, radisa said:

Najgore finale ikada je Milan-Juve... Ni golova, ni šansi, a lipi pošalje kimpletnu odbranu da ispucava penale...

 

Ja sam skroz zaboravio na ovo dok sad ne pročitah.

Link to comment

To finale je (takodjer) ujebo sudija jer je ponistio cist Sevcenkov gol. Verovatno bi utisak ostao za trunku bolji da nije, otvorila bi se igra makar malo.

Link to comment
19 minutes ago, radisa said:

Najgore finale ikada je Milan-Juve... Ni golova, ni šansi, a lipi pošalje kimpletnu odbranu da ispucava penale...

 

Bio je ponisten bez ikakvog razloga gol Sevcenka.

Link to comment
15 minutes ago, čekmeže said:

Sad će vam meazza objasniti da je to bilo 1 odlično finale.

 

Naravno da nije bilo "odlicno", ali nije bilo ni sprdnja kao ono prosle godine sa odlucujucim potezima izvesnog igraca koji prilice drugoj saudijskoj ligi i nekaznjenim povredjivanjem najboljeg igraca protivnicke ekipe. In my book, postoje i gore stvari od "dosadno za gledanje".

 

BTW, ja ni ne kazem da je ovo finale bilo lose za gledanje jer ga nisam ni gledao. Ne zato sto sam mislio da ce biti los fudbal, vec zato sto me nije interesovalo. Ali svakako je bolje ako sudijska greska ili nepravda ne odluce pobednika. (disclaimer: ako je stvarno posredi sudijska greska)

Edited by Meazza
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...