Jump to content
IGNORED

Liga šampiona 18/19


renne

Šampion?  

46 members have voted

  1. 1. Ko će uzeti ušatog(tm)?

    • Tottenham
    • Liverpool
    • Baš me briga, gledaću samo po navici
    • Ne samo da me je baš briga, nego ne mogu ni da gledam, koliko me baš briga ko će pobedti

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/01/19 at 20:30

Recommended Posts

  • Replies 5.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    384

  • John Coltrane

    299

  • renne

    256

  • radisa

    232

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nego, smarate malo sa tim penalom koji se ne treba svirati zato što je prva minuta finala. Duh Howarda Webba i nekvarenja spektakla™ primjenom pravila od samog početka utakmice treba egzorcirati zanavijek.

 

Ako ništa, Weenie je sad definitivno prešao na islam -  Sadio, Moussa i Mohammed skuhali prvi gol, naslov osvojen nakon Lejletul-kadra, u ramazanu, par dana prije Bajrama. Kop od iduće sezone predvodi šejh Muhamed Bajramović.

Link to comment

Meni je Son vrhunski igrač, voleo bih ga videti u Liverpulu. Ili Sanea. Posle ove titule bićemo još atraktivniji kod dovođenja igrača. 

Link to comment
8 hours ago, goofs said:

 

:Hail:

 

Sudija je ujebo utakmicu penalom, ali Spursi nisu ni zasluzili da pobede, jbt drzis Muru na klupi 70 minuta, a bez njega ne biste bi bili tu.

Krš finale, iz ove perspektive velika šteta što Ajax nije igrao večeras.

 

+1 Poketino idiot, jebo ga glupi Kejn.

Link to comment

Usro Poketino sa Kejnom i Mourom na klupi predugo, plus neverovatan splet okolnosti na pocetku, i eto prosecnog Liverpula kao sampiona Evrope. Mada je i Totenhem jednako prosecan svakako tako da bi bio isti kurac. Barsa se sjebala u polufinalu, ovo je trebao biti nikad laksi trofej za njih.

 

Son igracina, zna vise fudbala od svih Liverpuldjana.

Link to comment
Usro Poketino sa Kejnom i Mourom na klupi predugo, plus neverovatan splet okolnosti na pocetku, i eto prosecnog Liverpula kao sampiona Evrope. Mada je i Totenhem jednako prosecan svakako tako da bi bio isti kurac. Barsa se sjebala u polufinalu, ovo je trebao biti nikad laksi trofej za njih.
 
Son igracina, zna vise fudbala od svih Liverpuldjana.
Plus jedan.
Baš mi je drago što nisam gledao ovu smaračinu. Videh penal. Ono ja ne znam kojom primenom pravila može da se svira
Link to comment

Na kraju, ispade tačna nečija tvrdnja da je lakše osvojiti LŠ nego PL. :fantom:

 

 

Edit: SkoTina odredio i sjebao finale u drugom minutu. Kakav antiklimaks u odnosu na oba polufinala. :yucky:

Edited by Filozof manijak
Link to comment

Ništa sudija nije pokvario, zar nismo svi bili srećni kada je u finišu prvog poluvremena finala SP-a sudija posle VAR-a dosudio za Francuze još problematičniji penal od ovog, tada nismo pričali da je "upropastio" finale.

 

Da nije bilo penala, na odmor bi se otišlo sa 1:1 i Hrvati ne bi morali u drugom toliko da se otvore, što je njihovu propusnu odbranu učinilo lakim plenom za Embapea i ostale brzonoge napadače. Meč bi sigurno bio rezultatski neizvesniji ...

 

Prema tome, penal u prvom, 53. ili 90. minutu, penal je penal ... Liverpul bolji tim, Liverpul zasluženo ...

Edited by stoka
Link to comment

nikad gore finale. i sto se igre i sto se ucesnika tice. steta sto je samo jedna ekipa mogla da izgubi.

 

i jos jednom se potvrdilo da klub koji je osvojio vise ls ne gubi finale, tj da je velicina kluba u evropskim okvirima i te kako bitna.

Link to comment

Prosečan Liverpool... :isuse:

 

Liverpool je sinoć odigrao na rezultat, pa je izgledalo loše, ali to je tim koji je izbacio prvaka Španije i prvaka Nemačke do finala...

 

Suvi prosek...

Link to comment
2 minutes ago, radisa said:

Prosečan Liverpool... :isuse:

 

Liverpool je sinoć odigrao na rezultat, pa je izgledalo loše, ali to je tim koji je izbacio prvaka Španije i prvaka Nemačke do finala...

 

Suvi prosek...

Pao tiket pa se malo daje oduška.

Link to comment
37 minutes ago, stoka said:

Ništa sudija nije pokvario, zar nismo svi bili srećni kada je u finišu prvog poluvremena finala SP-a sudija posle VAR-a dosudio za Francuze još problematičniji penal od ovog, tada nismo pričali da je "upropastio" finale.

 

Nije sudija kriv što Klopp čim povede sa 1-0 prestaje sa gegenpresingom i oslanja se na kontre. 

 

Ali sudija je juče previše seckao igru, nikakav ritam nije mogao da se razvije, to ni jednom ni drugom timu nije odgovaralo a pogotovo Spursima koji su jurili rezultat. U drugom poluvremenu najzad malo stegli, drž na daj, ali onda Skomina kod svakog kornera i slobodnjaka krene nešto da razgovara i upozorava po tri minuta, dovoljno da se oni izduvaju a odbrana konsoliduje.

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...