Jump to content
IGNORED

Liga šampiona 18/19


renne

Šampion?  

46 members have voted

  1. 1. Ko će uzeti ušatog(tm)?

    • Tottenham
    • Liverpool
    • Baš me briga, gledaću samo po navici
    • Ne samo da me je baš briga, nego ne mogu ni da gledam, koliko me baš briga ko će pobedti

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/01/19 at 20:30

Recommended Posts

Ajax izgubio zbog prekratke klupe. Prosto nije imao ko da udje u igru. Videlo se da ih je Tottenham samleo. 

 

Tottenham ima vrhunsku klupsku politiku, ozbiljan klub, koji je iskorak napravio odlicnim investiranjem posle prodaje Bejla. 

Link to comment
  • Replies 5.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    384

  • John Coltrane

    299

  • renne

    256

  • radisa

    232

Top Posters In This Topic

Posted Images




Tottenham ima vrhunsku klupsku politiku, ozbiljan klub, koji je iskorak napravio odlicnim investiranjem posle prodaje Bejla. 


Pa i nije bas tako. Od 7 igraca kupljenih prodajom Bejla jedino je Eriksen bio pogodak.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

Link to comment
7 hours ago, MiddleClass said:

Meni je fudbal pobjednik polufinala!

 

Moderno je odnjelo pobjedu nad nema vise staarog fudbala patetikom.

 

Krojf :by:

 

:lolol:

 

:heart:

 

Link to comment
10 hours ago, stoka said:

Lukas Moura, šta reći?

 

Englesko finale, i to susret ekipa koje trenutno nisu najbolje ni u Engleskoj, nešto kao kada bi finale Lige šampiona igrali Javor i Čukarički ...

aktuelno: partizan - mladost

Link to comment
8 hours ago, Mindaugas Žukauskas said:

Baš jbt. Koja je to logika, ako jedna Barsa nije uspela da odbrani 3:0, zašto ljudi očekuju da je 3:1 Arsenalu dovoljno za bilo šta. :)

 

Realno, samo bi još falilo to da useremo ovih 3-1 protiv Valencije da se klub ugasi.

Link to comment
58 minutes ago, ArleKino said:

 

Realno, samo bi još falilo to da useremo ovih 3-1 protiv Valencije da se klub ugasi.

 

Emeri: hold my beer.

 

:D salim se, ne verujem da cete uspeti to da prospete

Link to comment
10 hours ago, JohnnyD said:

 

To bi bilo kao da kazes da Liverpool igra bolje bez Salaha i Firmina. "Ukenjalo" i jedne i druge, i prosli su. Nijedan trener na svetu ne bi izostavio Kejna ili Salaha u finalu, ako su ovi spremni.

 

Mislim da me nisi razumeo. Kejn je duže povređen, a oni su bez njega ostvarili neke dobre rezultate. Kao što su lagano pobeđivali i prošli put kada je bio povređen. Igraju raznovrsnije kao tim, imaju više opcija. Nigde nisam rekao da ne treba da igra već da će biti takoreći jednodimenzionalni kada se on vrati. 

 

10 hours ago, goofs said:

 

Jbmliga, s jedne strane se slazem da Mura mora da igra posto im je trenutno najbolji igrac. S druge strane, Totenhem je proigrao i postao opasan tek kad je ono drvo Ljorente usao u igru, a nema leba da je Kejn slabiji od njega u bilo kom segmentu igre.

 

 U svakom slucaju ne verujem da ce Kejn uspeti da se oporavi do finala, a licno mislim da je bolje za tim i pripremu utakmice i sve da ne igra nego da igra rovit. Mozda da udje u 70 i nekom.

 

Evo, odgovorio sam gore, on će biti u apsolutnom fokus kada se vrati i to može da bude mač sa dve oštrice jer ako bude dobro pokriven i ne dozvoli mu se da igra, nemaju mnogo alternativa.

Link to comment

Evo gospodin specijalni kaze da je Ajax ispao jer je u 2.pol igrao kao da igra protiv Vitessea i da mora da se osmisli strategija za svaku utakmicu, da nekada odigras ono sto nisi ti, sto njihov trener juce nije uradio...

Link to comment
9 hours ago, MiddleClass said:

 

 

Jok. Moramo da se radujemo Klopovom dizanju klempavog. Skoro cijeli ppp ce za Liverpul navijati. I ti jwl da? :)

 

- sektasi™

 

 

@Meazza

 

Ne trci pred rudu, mozda ce svirati zabar pa i vi dobijete predstavnika u finalu. 

Link to comment

Bilo bi lepo da mogu da izgube i jedni i drugi.:dry:

Ja od ovih top PL timova, mogu navijati samo za Arsenal (pored nasih, naravno).:D

Edited by Miljenko
Link to comment
2 hours ago, crtamOrasi said:

 

:lolol:

 

 

  Reveal hidden contents

:heart:

 

 

jel smeš opkladu za finale?

 

ja kažem totenhem?

 

ručak/večera

Link to comment
10 hours ago, Mindaugas Žukauskas said:

Baš jbt. Koja je to logika, ako jedna Barsa nije uspela da odbrani 3:0, zašto ljudi očekuju da je 3:1 Arsenalu dovoljno za bilo šta. :)

 

Prošle godine smo imali Roma-Barsa i Real-Juve, dva tobogana od dvomeča, ove godine ova luda polufinala. Previše često se to dešava u poslednje vreme da bi bilo slučajno. Tema za neku raspravu u okviru sportske psihologije.

 

Јесте занимљиво. Предност од 3-0 или 4-0 се доскора сматрала недостижном и овакве ствари су биле инциденти који се десе једном у десет година. У задњих пар година међутим то постаје све чешће. Шта се деси са тимом који једног противника добије са 3-0 и зашто потпуно прсне у реваншу? Имамо Барсу два пута, имамо Реал прошле године па и ове, имали смо онај стрмопизд ПСЖа на Ноу Кампу ...

Link to comment
1 minute ago, kud u maglu Simoviću said:

jel smeš opkladu za finale?

 

ja kažem totenhem?

 

ručak/večera

 

Па и ја кажем Тотенхем :D

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...