Jump to content
IGNORED

Liga šampiona 18/19


renne

Šampion?  

46 members have voted

  1. 1. Ko će uzeti ušatog(tm)?

    • Tottenham
    • Liverpool
    • Baš me briga, gledaću samo po navici
    • Ne samo da me je baš briga, nego ne mogu ni da gledam, koliko me baš briga ko će pobedti

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/01/19 at 20:30

Recommended Posts

  • Replies 5.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    384

  • John Coltrane

    299

  • renne

    256

  • radisa

    232

Top Posters In This Topic

Posted Images

+1 

 

Ispred Tadica moraju biti 2 igraca da ne bi bilo ofsajda, u 99% slucajeva jedan od te dvojice je golman, ovde nije cak ni golman.

 

VAR ne moze niko da trazi, mogu igraci, trener i kapiten da kukaju i zapomazu, ali cetvrti sudija odlucuje da li je nesto sumnjivo bilo i onda sugerise glavnom da li da dodje da pogleda slucaj. Ili kad sam glavni proceni da je sumnjiva situacija i nije siguran u svoju odluku. 

Ovo sinoc nisam gledao, ali ako je gol prvo priznat pa onda ponisten posle VARa sva je prilika da je cetvrti sudija sugerisao.

Link to comment

Ja sam sinoc mislio da se strelac vratio iz ofsajda i nerviram se sto to ne vraćaju... Danas gledam ponovo, i jeste Tadic smetao dovoljno da se svira. Pogotovu Realu. Jbga. Al stoji da je odluka ispravna.

Link to comment
12 minutes ago, goofs said:

+1 

 

Ispred Tadica moraju biti 2 igraca da ne bi bilo ofsajda, u 99% slucajeva jedan od te dvojice je golman, ovde nije cak ni golman.

 

VAR ne moze niko da trazi, mogu igraci, trener i kapiten da kukaju i zapomazu, ali cetvrti sudija odlucuje da li je nesto sumnjivo bilo i onda sugerise glavnom da li da dodje da pogleda slucaj. Ili kad sam glavni proceni da je sumnjiva situacija i nije siguran u svoju odluku. 

Ovo sinoc nisam gledao, ali ako je gol prvo priznat pa onda ponisten posle VARa sva je prilika da je cetvrti sudija sugerisao.

 

I meni se čini da niko nema pravo da traži. Medjutim igrači stalno sugerišu sudiji. I to je najveća mana vara. Lepo da treneri dobiju pravo na po 1 čelendž po poluvremenu (ako su u pravu, ostaje im taj 1).

Link to comment
3 hours ago, Timmy said:

Medjutim igrači stalno sugerišu sudiji. I to je najveća mana vara. Lepo da treneri dobiju pravo na po 1 čelendž po poluvremenu (ako su u pravu, ostaje im taj 1).

Mogu da sugerišu do sutra, dobiće samo žuti karton.

 

Čelendž bi bio pravo rešenje (možda više od jednog po poluvremenu) ali nisu hteli da umešaju trenere/igrače baš nikako, mora sudija da zadrži svaku trunčicu autoriteta.

Link to comment

Šućur Alahu, reklo bi se da će bar biti nomalna formacija u napadu (brazilski centarfor, oko njega pravoverna krila) umesto debilizma koji se gledao do pre mesec dana (Salah CF, Mane i Šaćiri/Keita krila, Firmino #10).

Edited by Weenie Pooh
Link to comment
35 minutes ago, Weenie Pooh said:

Beggars can't be choosers.

Kod nas je uvek srce bilo bitno ... tako da ... navikli smo ... :D

 

Sredina mora pomagati tu odbranu. Ne svidja mi se Fabinho kao CD lose iznosi loptu, garant ce mu bar 1 oduzeti/preseci. Za napad se slezem, jedino logicno.

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...