Jump to content

Finale: Hrvatska - Francuska

peralozac

Finale  

69 members have voted

1. 1. Ko pobeđuje?

• Hrvatska
    • Francuska
    • Hrvatska posle produžetaka
    • Francuska posle produžetaka
      0
    • Hrvatska na penale
    • Francuska na penale
    • Niko, udariće nas kamen iz kosmosa

Recommended Posts

Šta je bilo, niko neće da otvori temu gde piše da su braća Hrvati u finalu :)

Moderacijo, mislim da gomila poruka sa polufinalne teme treba da se prebaci ovde, recimo počevši od ove:

14 hours ago, crtamOrasi said:

Ne znam dal je neko kačio negde već, ali više je nego, hm, zanimljiv podatak da su poslednja tri finala SPa gubili golmani Monaca. Barthez 2006, Stekelenburg 2010, Romero 2014.

@crtamOrasi, ludilo podatak, nadam se da se niz prekida u nedelju. Ako ne, biće to neka vrsta utešne nagrade.

Srećno Kroasani!

• Replies 948
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Krampa

39

• Milogled Bluff

31

• Filozof manijak

57

• Meazza

44

Top Posters In This Topic

Posted Images

Francuzi imaju vise kvalitetnih pojedinaca. Ali Hrvati imaju Luku. I Rakitu, ako je zdrav. I naravno Mandzuku :) A ako dodje do penala tu je Subasa.

Svi ishodi su moguci iako je FRA blagi favorit.

GO CRO GO!

Uzimaju Francuzi lagano. Što ne mijenja činjenicu da je ovo rezultat koji će redefinisati odnose u regionu, a ne pričam tu samo o fudbalu. Neko je već pominjao - najveći udarac je dobila jugonostalgija.

10 hours ago, peralozac said:

Šta je bilo, niko neće da otvori temu gde piše da su braća Hrvati u finalu :)

Moderacijo, mislim da gomila poruka sa polufinalne teme treba da se prebaci ovde, recimo počevši od ove:

@crtamOrasi, ludilo podatak, nadam se da se niz prekida u nedelju. Ako ne, biće to neka vrsta utešne nagrade.

Srećno Kroasani!

Maločas pogledah Wiki: Barthez te 2006.godine nije bio golman Monaca, a Stekelenburg se pridružio Monacu tek poslije SP 2014 (2010. je bio u Ajaxu).

Nažalost nemamo šanse, Mbappe će istrčati po jednu piruetu oko Strinića i Vide, i onda još nakon toga stići prvi i sam do našeg gola... Nekoliko puta

Doduše, možda mu Lovren slomi nogu i ne dobije crveni, ko zna

Edited by Roger Sanchez
1 minute ago, Roger Sanchez said:

Nažalost nemamo šanse, Mbappe će istrčati po jednu piruetu oko Strinića i Vide, i onda još nakon toga stići prvi i sam do našeg gola... Nekoliko puta

pff, koja si cmoljka :thumbdown:

naravno da ce tako da bude, ali daj malo optimizma, majku mu.

• Create New...