Jump to content
Sign in to follow this  
porucnik vasic

Полуфинале

У МОскви ће да се сретну?  

80 members have voted

1. 1. У Финалу гледамо

• Француску и Енглеску
    • Француску и Хрватску
    • Белгију и Енглеску
    • Белгију и Хрватску

Recommended Posts

Timmy

Za Hrvatsku i Belgiju, pa da uzme nekonovi titulu. Dosadni su vise ovih 5-6 koji se vrte.

SNARC

Samo i jedino Engleska moze spasiti cast i obraz Srbije.
Prvak - Belgija.

Sent from my Lenovo P1ma40 using Tapatalk

levi

izjava Dalića posle utakmice baš i ne obećava. prvo što je rekao, obezbedili smo još dve utakmice.. to mi je zazvučalo kao čovek koji se zadovoljava učestvovanjem u završnici, a ne koji sprema napad na titulu. što i ne čudi jer pitanje  da li je do sada nešto u životu i osvojio, na koje je teško dati odgovor bez wikija (jeste supekup Albanije). znači opet sve zavisi od Luke, da im objasni kako se velike ekipe spremanju za velike stvari

W.F.C.

Pa ne vrte se vise 6, vrte se 8 sad, dodaj Francusku i Spaniju... Ako Belgija uzme skidam im kapu, nekako su mi oni vise za EURO, uz Rusiju, Portugal, Holandiju i ostale Danske i Grcke. Pre bih rekao da ce Belgija EURO 2020. da uzme, a sad FRA ili ENG. Ali mozda bas uzmu, i ako uzmu zasluzili su i skidam kapu. Francuska je zrela da uzme SP, ili sad ili 2022.

MiddleClass

Francuska-Hrvatska finale

Meazza

Hrvati lako resavaju Engleze, u to sam siguran. Nece mi biti drago, ali eto.

Takodje sam siguran da nece osvojiti Hrvati. Mislim da Francuzi osvajaju prvenstvo, ali mozda iznenade Belgosi, mada ne verujem. 

levi
12 minutes ago, W.F.C. said:

Pa ne vrte se vise 6, vrte se 8 sad, dodaj Francusku i Spaniju... 

a odbij Englesku i Urugvaj koji odavno ne pripadaju tom društvu. a polako se odjavljuju Holandija i Italija

Hamlet Strašni

Ja predviđam da jednog finalistu treba tražiti između hrvatske i engleske, a drugogmizmeđu belgije i francuske. Brazil, Nemačka i Italija nemaju skoro nikakve šanse.

Ayatollah

Finale Belgija-Engleska, iako bih više voleo Belgija-Hrvatska. Belgija prvak.

dillinger

Mi antitalenti za ovu igru bojimo se potencijalnog hrvatskog uspeha i podjebavanja narednih 50 godina,...kako li je Holanđanima zna li neko, strepe li? Tri finala i još dva polufinala, sve na nož izgubljeno -  i onda dođu manje vredne komšije i iz drugog puta...nije fer

Edited by dillinger

Timmy
17 minutes ago, levi said:

a odbij Englesku i Urugvaj koji odavno ne pripadaju tom društvu. a polako se odjavljuju Holandija i Italija

Od cega se odjavljuju :)  Jedni bili prvaci pre 3 sampionata, a drugi nisu vec 20 :D 

levi

od bivanja podrazumevanim favoritom 

W.F.C.

Pa Holandija nije osvajala SP ali ima EURO 88, i to spektakularno osvojen, dok Belgija nema nista. Urugvaj je predratni osvajac SP pa nije bas to to, mada imaju dosta Kopa  Amerike osvojenih mislim. Belgija bi osvajanjem sad verovatno zauvek prestigla Holandiju na SP, a ako Hrvati udju u finale nabicemo glavu u pesak...

Edited by W.F.C.

Timmy

Pravda za Čile, kolko on tek ima CA osvojenih...

edit. pih, samo 2. I to ova poslednja, Mislio sam da su imali bar jos koje u proslosti. Ali samo se vrte Urugvaj, Brazil i Argentina i svakih 20 godina neko od ostalih..

Edited by Timmy

W.F.C.

U svakom slucaju napred Srbija