Jump to content
čekmeže

1/4 finala Rusija - Hrvatska 07.07.18.

Recommended Posts

pbg12345

nego

mislim da je najveci dobitnik sp kalinic :D

kakva budala :isuse:

ToniAdams
28 minutes ago, Meazza said:

Da, isto je da igras nereseno sa Italijanima iz devedesetih i sa ovim Rusima i Dancima. Nastavi slobodno...

zna budja, to sp je jedno od najslabijih u istoriji plus su otrovali rolanda.

jebote sta se ne moze sve procitati, gledam sprvenstva od 82. (tog se doduse secam samo kroz neke segmente), i stvarno mislim da je 98. bilo najkvalitetnije i najujednacenije.

besmisleno jaka holandija, posle sto godina ozbiljna engleska, klasicni nemacki sajborzi, dojaja jaka argentina, naizgled anderdogsi tipa danske i hrvarske koji su pokazali kako se igra fudbal, brazil koji nikad vise superzvezda nije imao (Taffarel, Rivaldo, César Sampaio, Aldair, Junior Baiano, Kafu, Ronaldo, Roberto Karlos, Bebeto, Leonardo, Dunga, leb ti jebem, ko kad igras fifu pa napravis supertim gde svi imaju >90), onda druga liga ekipa koja bi vrv na ovom sveckom mogla skoro svakog da dobije, tipa nigerija ili chile, i jebiga, francuska sa mozda najjacom odbranom ikad i definitivno najboljim ikad kao glavnim igracem.

Mos

Ovo je ono sa foruma: TI ZIVIS U SRBIJI! :laugh:

SNARC

jebote sta se ne moze sve procitati, gledam sprvenstva od 82. (tog se doduse secam samo kroz neke segmente), i stvarno mislim da je 98. bilo najkvalitetnije i najujednacenije.
besmisleno jaka holandija, posle sto godina ozbiljna engleska, klasicni nemacki sajborzi, dojaja jaka argentina, naizgled anderdogsi tipa danske i hrvarske koji su pokazali kako se igra fudbal, brazil koji nikad vise superzvezda nije imao (Taffarel, Rivaldo, César Sampaio, Aldair, Junior Baiano, Kafu, Ronaldo, Roberto Karlos, Bebeto, Leonardo, Dunga, leb ti jebem, ko kad igras fifu pa napravis supertim gde svi imaju >90), onda druga liga ekipa koja bi vrv na ovom sveckom mogla skoro svakog da dobije, tipa nigerija ili chile, i jebiga, francuska sa mozda najjacom odbranom ikad i definitivno najboljim ikad kao glavnim igracem.
Ja kad ovo pomislim, padne mi na pamet da sam samo nostalgican jer sam tada imao 17 godina..ali potpisujem da prvenstvo sa visim nivoom kvaliteta medju igracima i reprezentacijama od tada nismo imali.

Sent from my Lenovo P1ma40 using Tapatalk

MiddleClass

Nema srece od 1994. :fantom:

MiddleClass
9 minutes ago, Mos said:

:lolol::lolol:

Vrh! :D

ToniAdams
4 minutes ago, SNARC said:

Ja kad ovo pomislim, padne mi na pamet da sam samo nostalgican jer sam tada imao 17 godina..ali potpisujem da prvenstvo sa visim nivoom kvaliteta medju igracima i reprezentacijama od tada nismo imali.

Sent from my Lenovo P1ma40 using Tapatalk

ma kakvi, pa sad da napravis repku sveta od svih prisutnih na ovom sp, ne bi to bilo blizu brazila iz 98.

keitel

Mislim da nije teško složiti se da je ovo prvenstvo najbolje od '98. O ostalom može da se diskutuje.

gervasius twinkleminkleson
Just now, ToniAdams said:

ma kakvi, pa sad da napravis repku sveta od svih prisutnih na ovom sp, ne bi to bilo blizu brazila iz 98.

:D

Daj ne zajebavaj.

ToniAdams
Just now, keitel said:

Mislim da nije teško složiti se da je ovo prvenstvo najbolje od '98. O ostalom može da se diskutuje.

to sigurno.

Edited by ToniAdams

1 minute ago, keitel said:

+1

Osim ako Engleska osvoji, u kom slucaju zadrzavam pravo da retroaktivno proglasim ovo prvenstvo uzasnim :fantom:

1 hour ago, vememah said:

Koji olos, jebote.

MancMellow
2 minutes ago, gervasius twinkleminkleson said:

+1

Osim ako Engleska osvoji, u kom slucaju zadrzavam pravo da retroaktivno proglasim za najbolje za svog života

+1

Meazza
24 minutes ago, ToniAdams said:

+1

Ali Argentina jebote: Zaneti, Ajala, Sensini, Chamot, Simeone, Almeida, Veron, Ortega, Klaudio Lopez, Krespo, Batistuta. :lolol: 

Jebiga, nije cudo sto su ispali kad su se susreli sa ekipom: Van der Sar, Stam, braca de Bur, Davids, Koku, Bergkamp, Overmars, Klajvert.

Ni Italija nije bila macji kasalj: Bergomi, Kanavaro, Maldini, Albertini, u napadu Del Pjero/Badjo, Vieri  - doduse imali su slabu sredinu terena, ali zato napad i odbrana... Sad mogu da sanjaju takve igrace.

Englezi: tvoj niknejm Adams, Nevil, Kembel, Bekam, Skols, Oven, Sirer... Nije lose.

Zaboravljas nase koji su tad imali  Piksija, Mijata, Jugovica, Dekija Stankovica (naravno da nisu imali sta da traze protiv upravo besmisleno jake Holandije kao sto kazes)... (Osrednji, to se mora priznati) Spanci sa Raulom, Hierrom, Enrikeom ispali od Nigerije u grupi smrti (kakav sastav je imala Nigerija covece!), posle se izivljavali nad Hristovim Bugarima, Rumuni imali Hadzija, Popeskua, Petreskua, Iliea i ekipu, Marokanci imali Hadjija koji je kidao, Danci bracu Laudrup, pa simpaticni Meksiko sa Blankom i Hernandezom... 

Edited by Meazza