Jump to content
IGNORED

La Liga 2018/19


Cane Vukic Prebranac

Recommended Posts

1 minute ago, Majo said:

Igraci su previse optereceni taktickom postavkom Simeonea, verovatno mu je ovo zadnja godina. Puca se na LS, ke vidimo sta ce da ispadne od toga.

 

Takav utisak sam i ja stekao sporadičnim gledanjem zadnjih nekoliko godina, taj kalkulantski pristup je idealan za nokaut fazu kup takmičenja, ali stalno ići na 1-0 u ligi u kojoj su Real i Barselona prosto nije održivo koliko god da im je odbrana jaka.

Link to comment
  • Replies 868
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Lancia

    125

  • MiddleClass

    78

  • Meazza

    64

  • John Coltrane

    56

Top Posters In This Topic

Posted Images

Just now, Deco said:

 

Takav utisak sam i ja stekao sporadičnim gledanjem zadnjih nekoliko godina, taj kalkulantski pristup je idealan za nokaut fazu kup takmičenja, ali stalno ići na 1-0 u ligi u kojoj su Real i Barselona prosto nije održivo koliko god da im je odbrana jaka.

Nema vise izgovora za ligu, prvi put imaju skuplji tim od Reala.

Link to comment

Ne gleda se derbi severnjačke Primere?

 

Sabili keltski Papisti, protestanti-lojalisti se ne daju... biju i jedni i drugi, mogla su bar dva crvena kartona do sada da se pokažu, a bio je mislim samo jedan žuti i to zbog prigovora. (Evo sad još jedan.)

Link to comment
23 minutes ago, 189- said:

jel vredelo to da se primi osam komada

Dok su imali snage, bili su vise nego OK. Ovo im je treca utakmica u gostima zaredom, zbog renoviranja stadiona i imaju finih debutantskih 4 boda. U sva tri meca su igrali otvoreno i muski. Real je znao da primi 6 komada od Barse igrajuci bunker. 

Edited by Majo
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...